5 Recenzii despre curatatorie uscata si vopsitorie haine numarul 1 numit dupa pisica de la moscow, basmanny,

După o lungă căutare dureroasă pentru curățarea uscată a unei serii de calitate ieftine și de înaltă, soarta vieții în fața „Președinte al Serviciului“ ma trimis la punctul de a primi Kotovskogo fabricii (pe stradă. Maroseyka în magazinul „Euroset“). Problema era că în anumite locuri, pielea de oaie de culoare bej deschis era șters și rezultatul curățării + picturii era imprevizibil. Pentru 1500 de ruble. deși pentru o săptămână, am curățat cojocul, și chiar și pentru înfrumusețarea bani. Sunt foarte multumit, lucrurile nu s-au deteriorat, nu m-am asezat nicaieri. Recent, predat peste alb. Data viitoare ›







Mi-am vopsit pantalonii. În termenii unei săptămâni lungi de 3, dar calitatea nu crapă. Atunci când nu spălați. Acum vreau să pictez blugi preferați.







După o lungă căutare dureroasă pentru curățarea uscată a unei serii de calitate ieftine și de înaltă, soarta vieții în fața „Președinte al Serviciului“ ma trimis la punctul de a primi Kotovskogo fabricii (pe stradă. Maroseyka în magazinul „Euroset“). Problema era că în anumite locuri, pielea de oaie de culoare bej deschis era șters și rezultatul curățării + picturii era imprevizibil. Pentru 1500 de ruble. deși pentru o săptămână, am curățat cojocul, și chiar și pentru înfrumusețarea bani. Sunt foarte fericit, lucru nu este stricat, nu m-am așezat. Recent, predat peste alb. Data viitoare ›

Un astfel de sentiment că nu l-au curățat deloc, numai mantaua a fost ruinată - căptușeala satului, iar tivul era murdar și a rămas, deși a fost dat pentru curățenie repetată. 3 săptămâni "curățate"! Plaid curățat prost, chiar antistatikom nu au fost procesate, deși ar fi trebuit să fie. Nu voi mai folosi niciodată acest curățător chimic. Nu sfătuiesc pe nimeni să ia lucrurile acolo. Mergeți în jurul unui kilometru! Pentru a închide această fabrică este necesar - deloc nu știu cum să lucrezi și să salvezi mijloacele.







Trimiteți-le prietenilor: