5 Metode, ca pe ursul imperceptibil pe stradă

aici este povestea în subiect: după ce armata a lucrat de mult timp ca gardian într-un mic hotel. Eu vin așa, intru în camera de gardă, iar schimbarea precedentă se mișcă și se mișcă teribil, în orice moment vine un cec. Sunt singur, ca si cum m-am sculat, am luat un scaun, undeva am plecat, bine, am inceput sa trezesc altul. Împingându-l pe cel de-al doilea, am auzit ceva murmurat, întoarce-te și primul se toarnă direct pe acest scaun. Apropo, toaleta este la doi metri distanță.






După câteva lovituri, a venit la el însuși, a realizat ce făcuse și a dus scaunul în sala de conferințe. Câteva ore mai târziu, conferința a început acolo și mă tem că cineva din acest scaun probabil stătea (

Extindeți sucursala 1

mrs91 acum 1113 zile

Cu siguranta, cu el acest lucru se intampla adesea cand te simti beat. Eurezia bețivă este numită sau ceva de genul asta.

Extindeți Sucursala 0







communist38 acum 1113 zile

Și cum fetelor? Discriminarea!

Extindeți sucursala 1

La Aliekspresse în vânzările TOP pentru o lungă perioadă de timp a fost un dispozitiv special pentru fete pentru $ 2)))

Extindeți Sucursala 0

Extindeți Sucursala 0

xArtx acum 1113 zile

Actuală pentru Rusia.

Extindeți Sucursala 0

Kodir acum 1113 zile

Charismatic tip) Despre tufișuri, am fost foarte supărat)

Extindeți Sucursala 0

Extindeți sucursala 1

Cadwallader acum 1113 zile

Extindeți Sucursala 0

Creativ4eggg acum 1113 zile

Cine va afișa o melodie în screensaver la 0:23

Extindeți Sucursala 0

VladKrash acum 1112 zile

Extindeți Sucursala 0

azzon acum 1113 zile

La început am crezut că e un fel de banter, dar nu mai era un dolboob.

Extindeți Sucursala 0

MrERICSSON88 acum 1113 zile

5 Metode, ca pe ursul imperceptibil pe stradă

Extindeți Sucursala 0

Postări similare nu au fost găsite. Ați putea fi interesat de alte postări după etichetă:







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: