5 Lumina scandinavă sau lumina de revizuire a senzorului

Mi-a fost frică să scoateți capacul senzorului de ploaie și al luminii (denumit în continuare DDiS). Plasticul era strâns și îi era frică să se rupă. dar voi explica cum funcționează:
De ce aveți nevoie: brațe netede, răbdare și nu multă ingeniozitate)






Cum să:
1. Scoateți LLINs capac / capac: sostoitt de sus, de jos din două piese (există 2 versiuni de modul de a trage: trage mai întâi în jos, apoi în sus) Trag în primul rând, apoi partea de sus de jos
Scoaterea capacului CD-ului
Top: comprima moderat în partea de jos a capacelor superioare (declic unbuckled) în continuare poddevat de sus și trageți-l în jos (fractură) și leagăn nu este mult mai la dreapta-stânga.
Partea de jos: împingând moderat partea superioară (pentru a deveni mai larg, deoarece există doar un șanț îndepărtat cu ușurință) și trage în jos.






2. Desfaceți cipul senzorului DDiS
3. Instalați totul în poziție

Linia de fund: Faza scurtă se aprinde când rotiți cheia de contact în poziția 2, senzorul de ploaie nu funcționează. l-am oprit (cineva este enervant cum funcționează), oglinda de auto-diminuare funcționează în modul anterior.

Notă: puteți elimina senzorul însuși și îl puteți lipi cu bandă electrică, apoi senzorul de ploaie va funcționa

!ÎNTREBARE! CUM SĂ REDUCEȚI SENZORUL DE FOI ȘI LUMINĂ! Am acoperit-o pe toate, vreau să o sigilez așa cum am scris mai sus

Descriere fotografie

Top: comprima moderat în partea de jos a capacului superior -strelki tsvetom- roșu până când se fixează (dispozitivul de blocare unbuckled) în continuare poddevat de sus și trageți-l în jos (fractură) și leagăn nu este mult mai la dreapta la stânga.
Partea de jos: împingând moderat partea superioară a galben săgeată tsvetom- (devenit mai mare, deoarece există doar un șanț îndepărtat cu ușurință) și trage în jos. „>

capacul superior, vedere interioară







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: