3 modalități secrete de a crește numărul de vânzări repetate

3 modalități secrete de a crește numărul de vânzări repetate

Este frumos atunci când cumpărătorul care a făcut o achiziție în magazinul dvs. prima dată vine din nou și din nou.

Mai jos veți primi un cadou.

Aceasta este o înregistrare a unuia dintre clasele "Business Club" pentru proprietarii magazinelor de îmbrăcăminte, în care am spus "3 modalități secrete de a face un efect WOW și de a crește numărul de vânzări repetate". Această intrare nu este disponibilă publicului. Și în curând o voi curăța. Dacă aveți timp să descărcați - excelent, sunteți norocoși.







Înainte de a vorbi despre modalități de creștere a numărului de vânzări repetate, trebuie să înțelegeți câteva puncte. În caz contrar, imaginea nu va fi completată. Mai ales dacă citiți site-ul meu pentru prima dată.

Să începem cu erori.

Ce greseli permit proprietarilor magazinelor?

Practic, 93-97% dintre proprietarii magazinelor de îmbrăcăminte folosesc o schemă veche, extrem de ineficientă de a atrage clienți și de a nu folosi metodele de retenție a clienților.

Pur și simplu nu-și dau seama că pierd partea de profit a leului. Ei cred că mai mulți clienți noi sunt necesari pentru creșterea vânzărilor - deși, de fapt, puteți obține o creștere a profitului datorită vânzărilor repetate și clienților fideli.







Nu este o schemă eficientă de vânzări care aduce pierderi:

Un sistem eficient pentru creșterea profitului magazinelor:

Dacă citiți cu atenție, ați văzut o diferență uriașă în strategiile de marketing ...

În al doilea rând, creați un sistem atunci când investiția dvs. în atragerea clienților noi revine de mai multe ori, datorită creșterii numărului de vânzări repetate. Cu alte cuvinte, noul cumpărător, în care ați investit bani, vă va aduce tot mai multe profituri în general, datorită frecvenței și vânzărilor repetate.

Dacă ceea ce citiți acum este interesant și util - partajați un link către rețeaua socială preferată 🙂

Și aici sunt 3 metode secrete pentru creșterea frecvenței vânzărilor repetate

  1. Depășiți așteptările clienților prin efectuarea unui apel la curtoazie după cumpărare.
  2. Secrete individuale (ascunse) individuale. oferta (cu termenul limită) după prima achiziție.
  3. Un secret secret personal vă mulțumesc în pachet.

Despre fiecare dintre aceste moduri, am spus în detaliu despre ocupația Clubului de Afaceri pentru proprietarii de magazine de îmbrăcăminte. Și, așa cum am promis, am postat înregistrarea pentru o perioadă limitată de timp.

Intrarea a fost disponibilă unui număr limitat de antreprenori. Nu se poate cumpăra pe site. Uneori (rar) o post ca un bonus la cursurile plătite. Valoarea este de 3000 de ruble. Dar pentru tine astăzi - gratuit :-).

Excelent! Vă mulțumim pentru că v-ați împărtășit prietenilor!

Iată intrarea ta secretă:

Formatul audio .mp3 16mb

Încă aveți întrebări? Scrie.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: