3 ani în nike air max - merită să cheltuiți 200 de dolari pe stilurile de blog-uri adiacente

Am visat mult timp despre propriul meu Nike Air Max 90. Pentru a fi mai precis, din momentul în care i-am văzut pe un artist rap în versiunea poloneză "Yo! MTV Raps. " Da, păreau minunați și băieții pe care îi priveau erau reci și muzica pe care o jucau era grozavă. Știi, o școală de clasa a 6-a, am fost un fan înfocat al muzicii hip-hop, mi-a plăcut tot ce se referă direct sau indirect la acest stil, motiv pentru care am doar a trebuit să, pentru a primi mai devreme sau mai târziu de date adidași. Problema era că era nerealist să le obținem în acel moment. Poate că ar fi fost livrate la Kiev, Varșovia sau Moscova prin mijloace speciale. dar în orașul meu provincial, cu siguranță nu.







Nu a fost încă în Ucraina, dar atunci când adidași, în cele din urmă a mers la vânzare în Polonia și a dispărut necesitatea păcăli cu livrare din SUA, prețul a fluctuat în jurul valorii de 1.5-2,500 UAH (sub vechiul dolar - aproximativ 200 $)., pentru mine s-au apropiat, dar totuși au rămas inaccesibile. Bugetul meu lunar la acel moment era de aproximativ 120 de dolari, care trebuiau distribuite în mod egal pentru activități alimentare, de călătorie și "culturale". Probabil, nimeni nu trebuie să explice de ce, în calitate de student, nu am avut ocazia să îmi permit astfel de pantofi scumpe?

Am reușit să aloce bani pentru astfel de adidași doar acum trei ani, când am câștigat primul jackpot pe blog. De îndată ce veniturile au fost în contul meu, m-am îmbrăcat și am urcat la magazinul Nike, am cerut mărimea 43, am plătit pentru cumpărare, am schimbat pantofii și m-am mândrit ca un păun, am părăsit magazinul afară. Am simțit că am avut o zi de naștere. Ca un copil, când mama mea a pus un Lego așezat sub perna mea și în loc să doarmă, l-am adunat până la ora 2 dimineața. A fost exact acel sentiment, visul altui adolescent a fost realizat, iar din realizarea faptului că aș putea să-mi plătesc singur visul, eram și mai plăcut.

Acum Air Max este pantofi incredibil de populare și bănuiesc că mulți dintre voi se gândesc la cumpărarea lor, și datorită faptului că perechea mea a luat cu mine câteva sezoane, cred că pot răspunde la întrebarea: dacă să-și petreacă 200 $ pe Nike pantofi de alergat Air Max?

Revizuirea mea despre adidașii Nike Air Max 90

3 ani în nike air max - merită să cheltuiți 200 de dolari pe stilurile de blog-uri adiacente

În această problemă, voi fi extrem de părtinitoare, din moment ce modelul 90 a devenit parte a culturii hip-hop, de care am fost pasionat de la adolescență, mi-au plăcut pur și simplu. Acestea sunt adidasi excelente si adidasi mai degraba universali, care pot fi purtati la fel de usor cu blugi, shorts si joggers, si cu rochii (pentru fete).







3 ani în nike air max - merită să cheltuiți 200 de dolari pe stilurile de blog-uri adiacente

Îmi place pantofii ușori și mă simt foarte bine în adidașii Cortez, și chiar mai bine în Pre Montreal, Roshe Run sau chiar în espadrille. Apropo, acestea din urmă nu se potrivesc, de exemplu, pentru călătorii. My pantofi de alergat Nike Air Max este mai greu decât toate cele de mai sus, dar chiar și după o astfel de perioadă lungă de utilizare, nu mă simt pe picioarele mele „încălțate cu două cărămizi“, ca în situația cu cizme de iarna K1X. În interior, ele sunt foarte moi și, în ciuda unui design destul de rigid, atunci când mersul pe jos nu provoacă disconfort. În aceste adidași, puteți merge în siguranță cu gândurile "dar nu vreau să pietrez această piatră?". Și dacă vorbim despre unic, perna de aer Air își cunoaște afacerea. Orice nereguli absoarbe excelent, și, deși nu recomand profesional în 90 Air Max termen, pentru fani pentru a rula în timpul zilei pentru un autobuz care va fi într-adevăr o alegere excelentă.

3 ani în nike air max - merită să cheltuiți 200 de dolari pe stilurile de blog-uri adiacente

După 3 ani de utilizare intensivă, nivelul de uzură este scăzut. De fapt, urmele a ceea ce văd în ele sunt vizibile doar în jurul călcâiului. Aici este posibilă alocarea unei ștergeri ușoare și a unor daune minore ale unei tălpici, slezshuju o vopsea și o șantajare a unui fundal. Dar punga de piele - cea mai importantă parte a acestor adidași, nu sa spart nicăieri, nu a izbucnit și nu a fost deformată în mod semnificativ. În interiorul adidașilor, ținând seama de faptul că, din momentul cumpărării, le decolez și le pasesc fără a le slăbi și în afară de ceea ce am descris mai sus, nu au fost găuri etc. În plus, deși nu se recomandă, am spălat adidații într-o mașină de spălat și nu lipsea nici un lipici într-un singur loc și nu au existat alte daune cauzate de contactul cu chimia.

3 ani în nike air max - merită să cheltuiți 200 de dolari pe stilurile de blog-uri adiacente

Rezumând, starea actuală de adidași poate fi estimată la 4+, după cum spune un vânzător veteran de bunuri uzate.

utilizarea

3 ani în nike air max - merită să cheltuiți 200 de dolari pe stilurile de blog-uri adiacente

Așa că am atins punctul cel mai important. Pentru mine, adidașii din piele Nike Air Max 90 sunt pantofii de toamnă și de iarnă din oraș și, în ciuda faptului că sunt create pentru mai multe alte sarcini, ei se descurcă perfect cu asta! Mai intai, sunt calduroase aici (de aceea nu inteleg persoanele care calatoresc in vara), datorita carcasei superioare si a pielii din piele, e greu sa-si ia picioarele si sunt mult mai usoare decat orice alt pantof de toamna. În adidașii Nike Air Max 90 este confortabil să umbli pe zăpadă ușoară, nu sunt alunecoase.

Ele nu pot fi decolarea din momentul în care atunci când vine vorba în primul rând se răcească și, până când nu există suficient pentru sculptarea snowmen zăpadă, dar atunci când acesta devine cald și nu este nevoie să poarte o jachetă - curățați-le le-a pus în dulap.

3 ani în nike air max - merită să cheltuiți 200 de dolari pe stilurile de blog-uri adiacente







Trimiteți-le prietenilor: