1 ianuarie la Moscova - ce să faceți, unde să mergeți

O să sarbatorim neobișnuit acest An Nou - să-mi amintesc - vreau să cumpăr bilete de tren și NG. întâlniți-l în tren spre Moscova. ))) Dar ce să facem acolo între orele 8:00 și 21:00 - în general, cumva. Nu știu. spune-mi ce film, TC poate lucra la data 1. )







Moscova - aceasta nu este Europa pentru tine, unde n-ai unde să mergi pentru Crăciun și NG.

Există întuneric cinematografice, magazine de groază și restaurante nor pentru fiecare gust, și nu merg rupt.
Tu iei patine și închiriați gheața artificială.

Și în centru vor fi diverse evenimente. De dimineață devreme - copii. De la amiază până noaptea târziu - pentru toată lumea.

Cinema - orice :)
patine patinoase :)
dimineata luati o plimbare prin Moscova aproape goala :)

Și tu cât de bătrân și de vârstă esti. și de unde vă aflați?
Și ce buget aveți pentru acest eveniment?
Aș vrea. Aș lua micul dejun într-un restaurant al unui hotel sau (așa cum este în limitele mijloacelor mele) într-o cafenea.
a mers în centru. inclusiv același patinoar pe Kr. și alte activități. există întotdeauna ceva care se întâmplă în centru.
sau






- după ce a studiat anterior - în cazul conacelor din suburbiile Moscovei - cum ar fi Kuskova sau Arhangelsk sau Tsaritsyn. Dacă vremea este bună.

seara un concert sau o piesă într-o sală bună / teatru.
Cina - înainte sau după.

Katunya [fără înregistrare] [06.12.10 18:08:37] IP: 85.141.206. *

Totul funcționează. Ce Megi. De ce ar trebui să tragă un om în spatele Drumului de Centură din Moscova. atunci când fiecare pas al TC. și din moment ce oamenii au venit în capitală pentru a merge în centru, și în cazul în care centrul comercial, apoi GUM TSUM, Vânătoare. Patinoar în Piața Roșie sau în Schitul în grădină. și umblați, umblați, umblați.

Alex [fără înregistrare] [07.12.10 14:37:11] IP: 89.208.229. *

Și personalul DPS la fiecare colț.

Rousseau Touristo [fără înregistrare] [07.12.10 18:34:27] IP: 62.33.100. *

Oh, "Chocolate Girl", spune munca? E bine, chiar voi lua prânzul.

Am aceeași problemă - ajung prima dimineață, plec la ora două. Trebuie să stăm undeva, să ne încălzim. Mers pe străzile înghețate ale Moscovei - asta pentru mine în ultimul GN suficient. Sper că acest timp va fi mai cald.

seara un concert sau o piesă într-o sală bună / teatru.


Da, doar ai uitat să spui că biletele trebuie să fie luate în avans.

SVETLANA [fără înregistrare] [07.12.10 18:55:25] IP: 95.24.166. *

Olga [fără înregistrare] [01.12.11 16:58:11] IP: 46.164.192. *

O altă zi de naștere - I)))

și cu aceeași problemă - prietenii sunt hotărâți să sărbătorească primul loc. Închis toate (((

O altă zi de naștere - I)))

și cu aceeași problemă - prietenii sunt hotărâți să sărbătorească primul loc. Închis toate (((







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: