5 Idei de utilizare a ipad-ului

5 Idei de utilizare a ipad-ului

Dar să ne ridicăm puțin și să ne imaginăm puțin despre ce altceva am putea beneficia de acest gadget de la toată compania noastră iubită.

  1. Am o prietena care nu poate trăi o zi fără a desena o altă capodoperă pe Mac cu ajutorul unei tablete Wacom. Ea este deja adormită și vede cum sta pe o bancă într-un parc sau parc, ea descrie primăvara care a venit în oraș pe iPad-ul ei. Și o face bine, deoarece 2 kg Mas cu o tabletă pe genunchi nu se potrivește foarte mult în conceptul unui artist liber, din toate punctele de vedere.

5 Idei de utilizare a ipad-ului







  • Cât costă consola DJ? Și cât costă? Înțelegi la ce mă ocup. ) Cu iPad, telecomanda va fi întotdeauna cu tine. Imaginați-vă cât de multe butoane și butoane de comutare se potrivesc pe ecran. Simțiți-vă confortabil în scaun, purtați căști și creați. Un alt hit poate fi creat oriunde.

    5 Idei de utilizare a ipad-ului

    5 Idei de utilizare a ipad-ului

    Evenimentul care ne interesează poate fi urmărit aproape oriunde, bineînțeles cu 3G sau Wi-Fi. Apropo, operatorii și furnizorii se pregătesc deja să lanseze televiziunea mobilă prin 3G.






  • O altă aplicație și, una dintre cele mai importante personal pentru mine, este iPad-ul în călătorie. Îmi imaginez deja cum mă plimb cu el de-a lungul palatului din Knossos. Creta și cu mine am citit despre acest lucru sau despre asta găsiți în ghidul electronic, făcând, în mod accidental, note în jurnalul de călătorie. Și după ce fac fotografii, le arunc direct pe iPad și seara în cafenea pregătesc un raport despre ultima excursie în Pagini.

    5 Idei de utilizare a ipad-ului

    Și cum intenționați să utilizați iPad într-un mod nestandard (dacă este deloc)?

    P.S. Deja după ce a scris materialul, a venit cu o astfel de idee!

    Pentru persoanele angajate în fotografie profesională și pentru iubitorii obișnuiți să se uite la fotografii frumoase și interesante, vă ofer ideea următoare. Organizarea "Zilei digitale de deschidere a primăverii" - imaginați-vă un showroom cu culori albe, cu coloane și un acoperiș panoramic de sticlă. Pe pereți atârnă iPad-urile în cadre, în care prezentarea de diapozitive ilustrează munca tinerilor fotografi.

    Expunerea poate fi dedicată orice eveniment special, „de primăvară“, de exemplu, sau poate fi pur și simplu un amestec de imagini pe diferite teme, o tema de sarut, celelalte teme de automobile, al treilea toate fotografiile sunt în mod alb-negru. Oricine poate opri slide show-ul pe o imagine plăcută și pentru a obține informații detaliate cu privire la aceasta, în cazul în care se face, și când a vrut să sublinieze fotograf. Aș sta în prima linie pentru această expoziție de fotografie! Ce zici tu?

    Doriți să primiți știri de la Apple? Da | nu

    5 Idei de utilizare a ipad-ului

    Nou în lucrul cu fotografiile

    Cu ayPada - dacă tusa este mare, singuraticul a fost mult timp ayFonami.

    Fotografia lui Alexis Assa trebuie să se agațe, și ceea ce ea sfotkana și ce calitate - acesta este al zecelea lucru.

    Ahhh! expoziție foto! vis de vis)))))))

    Și cine a văzut programul Elemente? Poate cea mai frumoasă masă a lui Mendeleyev, plus o grămadă de date, animație și grafică 3D:

    Permiteți-mi să fac o mică explicație:

    Ali Gator - a ucis un panou pentru tăierea cărnii sau a legumelor și un stand de cană. )) ar fi distractiv să continuăm acest subiect într-un fel de transfer idiotic la tipul iBlendit!)))







    Articole similare

    Trimiteți-le prietenilor: