2 ani de funcționare Peugeot

Funcționare: 2 ani de funcționare Peugeot.

Am găsit un pic de timp și am decis să suplimentez feedback-ul privind funcționarea Peugeot.

Pe kilometrajul 70 tkm.probit, o mulțime de un judecător sau un mic judecător pentru tine. Pentru perioada trecută, mașina este încă mulțumită de excepția schimbării avionului, dar deja am scris despre asta în secțiunea corespunzătoare, pe drum, pe un nou scroll din China am călătorit 15 tone, totul este bine, sper să meargă de mult timp. În rest, totul este bine.







Aproape toți cei care au mers în mașină sunt surprinși de dimensiunea cabinei, în special de canapeaua din spate pe care se vor potrivi cu ușurință trei bărbați sănătoși.

În partea anterioară a uitat să adăugați despre consumul de benzină, care a scăzut la 30 t.km. Kilometrajul este de până la 7,5 litri la 100 km, cu o viteză medie de 40 km / h. Vreau, de asemenea, să adăugăm despre pasitatea mașinii din cauza clearance-ului mare, 30 mm este ușor pentru zăpadă în vrac. În partea anterioară, a existat o întrebare privind viteza motorului la a treia treaptă de viteză de 110 km / h-3000, 140-4000.

Probabil un pic scris, dar în esență nimic de adăugat, sunt gata să răspund la toate întrebările.

trasher topguns sanik0909-român-garisp igor_1958 ushin slavinag rus777mar wol16n romane alexansh

Și înapoi. Mă duc înapoi pe partea opusă și înțeleg că nu există o stăpânire a unei astfel de situații (((Comes

ideea de sunet este că a lovit parapetul de zăpadă înapoi este mult mai ieftin decât înainte. Am încercat să pun volanul

astfel încât să parcurgem paralela maximă paralelă. Dar încă am prins ceva. O întoarcere ascuțită și cu mine







aruncă un unghi de 45 de grade în parapet. Soft-ul sa dovedit))) Pernele sunt intacte. Stau. Oamenii alerg la mine. Totul este normal,

Spun. Adevărat. Ajutați-l să-l scoateți. Eu ies din teamă. Ce-i cu botul. Și e în siguranță, băieți! Nimic! Chiar și plastic

Carcasa de iarnă din bara de protecție este așezată exact! Toate optica funcționează! Mori sunt în loc! Totul strălucește așa cum ar trebui. Ei bine, a scuturat jeepul și

Am mers 90 de ani))) Când am venit, m-am uitat cu socrul meu cu atenție. Rezultat: 2 apărători ale noroiului, unul dracu 'vărsat.

nici nu mai era o vacanță, ajunge la mine care este pe front) - pragul ușii șoferului este șters. Ei bine, atât de blocat. centimetri 20.

Dar, deasupra pragului, nu părea să meargă. Pe ușă, ca toată bâzâitul. Mașina este murdară, după spălare voi arăta. Cred că am coborât ușor. foarte

cu ușurință. Și florile nu au fugit de pe bancheta din spate când au fost lovite))) Îmbrăcate întregi))) Deci, cu tot norocul există un factor al mașinii. Probabil.

Nu erau mașini. Dar m-am oprit foarte fără succes - pentru o întâlnire nu sunt vizibilă până când nu se ridică (((

Unul a luat frânele frânei, în loc să se deplaseze doar în liniște. Nu era prea mult spațiu, dar suficient.

Ei bine, a suferit, bineînțeles. Jos. Pe mașinile noastre. Noi toți suntem Orem "B. Numai asta nu este." Și încă mai există

autobuzul să se întâlnească. Cum a condus el. Ca taxi. Dar el a plecat, a ratat toată lumea și a intrat într-o întâlnire

la fel ca mine, doar stânjenul a rămas blocat ((((Și nu poți să fugi la el, trebuie să trec de urgență, sunt real

amenințare. Ei bine, în timp ce mă târăsau să văd că el a ieșit sau a ajutat pe cineva. Și drumul era normal. Net. Uscat.

Dar există locuri unde gheața se duce drastic. Și apoi se usucă din nou. Așa că am ajuns. Când am plecat de acolo, roțile dinăuntru

Cutiile au fost rupte până la a treia treaptă, atât de alunecoase. Districtul Monchegorsk trecea. Sunt locuri de rahat acolo.

Anexa a V tomarket.ru

informații

Transformați-vă dispozitivul pentru a accesa versiunea completă a site-ului.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: