7 moduri de a crește puterea soarelui

7 moduri de a crește puterea soarelui

1. Cu cât o persoană se trezește mai devreme, cu atât mai multă putere de la soare pe care o poate obține.

2. Treziti-va in zori, toti locuitorii planetei dragostei si fericirii pot vindeca chiar si tumori canceroase: soarele va da puterea de a le arde in corpul vostru.







3. Uită-te la Soare - își dă energia tuturor oamenilor de pe planetă, indiferent dacă este o persoană bună sau rău. Același lucru ne cere de la noi - să putem da. Bunătatea, generozitatea, onestitatea, veselia și pozitivitatea, care arată îngrijorarea pentru alții și alte calități ale Soarelui, pe care le vom aplica pentru noi înșine, își va crește puterea în noi. De asemenea, crește puterea acestei planete care arată respect pentru bărbați și tată.

4. O anumită secvență de asanas, numită "Surya-namaskara" (tradusă ca salutare la Soare), sporește, de asemenea, calitățile sale pozitive în practicarea acestei tehnici de yoga.

5. Din mantre, Soare aparține: Om Namo Bhagavate Ramacandraya sau Om Sum Suryaia Namaha, care trebuie repetate de 108 ori într-un singur curs. Puteți începe cursul pe Luna în creștere în ziua Soarelui - duminică. Este bine să folosiți yantra Soarelui.

7 moduri de a crește puterea soarelui

6. Lumina astrală a Soarelui în lumea noastră materială de a conduce și de a întări pentru o persoană poate rubinică. Pietrele solare mai puțin costisitoare sunt: ​​granat, zircon roșu, turmalină roșie, spinel și piatră de soare. Ei trebuie să fie purtați pe un deget fără nume sau mai aproape de chakra inimii (coliere mai lungi), astfel încât să atingă corpul.

7. Ierburi și condimente pentru a crește energia Plantele potrivite: șofran, nucșoară, ajwan, cardamom, piper, musetel, rozmarin, lavandă.

Apreciați timpul, treziți-vă devreme și bucurați-vă de primele raze calde. Soarele va aprecia cu siguranță acest lucru și va da suficientă forță pentru a depăși orice obstacol din această zi.

7 moduri de a crește puterea soarelui

Înregistrați-vă consultările Feng Shui prin telefon. 060699996 sau 069803188

7 moduri de a crește puterea soarelui






7 moduri de a crește puterea soarelui

7 moduri de a crește puterea soarelui

7 moduri de a crește puterea soarelui

7 moduri de a crește puterea soarelui

7 moduri de a crește puterea soarelui

7 moduri de a crește puterea soarelui

7 moduri de a crește puterea soarelui

7 moduri de a crește puterea soarelui

7 moduri de a crește puterea soarelui

7 moduri de a crește puterea soarelui

7 moduri de a crește puterea soarelui

7 moduri de a crește puterea soarelui

7 moduri de a crește puterea soarelui

7 moduri de a crește puterea soarelui

7 moduri de a crește puterea soarelui

7 moduri de a crește puterea soarelui

Atunci când o persoană începe să lucreze la el însuși, încep să apară obstacole neașteptate - el este concediat, se mută într-un alt oraș, se repară, ceva lipsește.

Și omul. care vrea cu adevărat să se schimbe, zâmbet și să spună: „Vă mulțumesc Universul, am înțeles semnalul, eu sunt pe drumul cel bun, acesta este un test de rezistenta mea, am încredere în universul am ieșit mai puternică din fiecare test ..

Cu dragoste. Anyuta Veliogorskaya

statisticile site-ului







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: