5 moduri de a face pace cu iubita ta

Există o opinie că se adaugă certuri la relația de foc și diversitate. Acest lucru se poate întâmpla, dar numai dacă dezacordurile mici nu se dezvoltă în operațiuni militare cu valoare deplină, mai rău, de lungă durată. Pentru a evita acest lucru, este util să învățați 5 moduri simple de a se împăca cu iubitul tău.







5 moduri de a face pace cu iubita ta

Metoda unu: uitați.


Metoda doi: seduce.


Oh, cât de dulce reconciliere se întâmplă când se întâmplă în pat! Această metodă viclean este folosită de mai mult de o generație de femei și, în mod invariabil, rămâne cea mai eficientă. Cumpărați lenjerie sexy, aflați o nouă recepție de mângâiere sau chiar dansați o stripteasă - toate trucurile sunt bune, principalul lucru este că nu lasă bărbatul indiferent. Când îl întâlnești într-o halbă de halat și dantelă ușoară, iubitul tău va uita de toate certurile și nemulțumirile dintr-o clipă!








A treia cale: ne cerem scuze.


Da, da, e atât de ciudat. Cu toate acestea, multe conflicte sunt amânate doar pentru că niciunul dintre participanți nu vrea să-și recunoască vinovăția și să facă un pas înainte. Chiar dacă vă pare că a fost instigatorul scandalului, amintiți-vă expresia înțeleaptă că ambele sunt întotdeauna de vină pentru călăuză. Nu este atât de greu să pronunți o simplă expresie: "Îmi pare rău, dragă, m-am încântat. Să nu ne mai certem? La urma urmei, te iubesc atât de mult și am pierdut deja îmbrățișarea. Cu siguranță, după ce ați auzit astfel de cuvinte calde, cel iubit va dori să vă scuze și vă veți simți mai bine. Primul care îmi cere scuze nu este cel care este vina, ci cel care este mai înțelept!


A patra cale: am umor.


Cum să vă împăcați cu iubitul vostru este chiar mai ușor, ca și cum nu îl lămuriți cu tot felul de facilități. Dacă locuiți împreună, gătiți cea mai delicioasă cină, o sărutați pe cea dulce la întâlnire și vă sugerați să urmăriți împreună un nou film, un disc cu care ați fost în avans la box-office. Dacă calea cea mai scurtă prin stomac nu este în mod clar metoda dvs., atunci trimiteți-i un SMS dulce, cumpărați o nouă unitate flash sau ceva mic, despre care a visat mult timp. În cele din urmă, dați iubitei dvs. o nouă pereche de șosete calde, cu cuvintele "ceva se răcește, mă tem că veți răcori". O îngrijire plăcută va topi gheața resentimentului în inima unui om, iar conflictul va fi epuizat!


Metoda cinci: așteptăm.

Alte articole pe tema:







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: