30 Citate cele mai bune Jared Summer

"Dacă sunteți gata să mergeți pe calea unui visător, totul devine posibil".

"Eșecul nu este un cuvânt abuziv. Eșecul este important. Am aflat mai multe din eșecurile mele decât din succesele mele. "







"Care e cel mai rău lucru pe care ți-a fost spus?"
"Tot ce era o minciună".

"Stilul meu este mai mult un lanț de neînțelegeri mizerabile, diluat de câteva dezastre reale".

"Unele lucruri despre care ai visat nu se întâmplă și asta e minunat. Pentru că uneori se întâmplă ceva complet neașteptat ... E totul magic, este magic.

30 Citate cele mai bune Jared Summer


"În tot timpul încercând să vă găsiți, pe baza opiniilor altora, puteți intra în necazuri".

„Când vă abonați pentru un rol, veți obține o jumătate de detectiv, jumătate scriitor, iar acest proces vskryvaniya adevăr și caracterul creației -. Preferata mea“

"Nu tolerați niciodată răspunsul" nu ". Nu trebuie să renunți niciodată.

"Muzica nu este doar o parte importantă a vieții mele ... este viața mea!"

"Cel mai important lucru este sa te simti confortabil, aceasta este cheia pentru tot."

30 Citate cele mai bune Jared Summer


"Acesta este un rol foarte intoxicant. Mi se pare că Jokerul trăiește între două lumi - realitate și iluzii. Am ocazia de a sparge regulile, de a mă schimba pe mine și pe toată lumea în modul cel mai neobișnuit. "

"Uită-te la cine și unde ai atârnat. Uneori aceste locuri și oameni, printre care vreți să fiți, nu sunt atât de importanți ".

"Întotdeauna spun că, dacă poți - ignora pe cei care nu cred și pe toți cei din jur."

"Nu-mi place să părăsesc casa, și fac asta doar atunci când circumstanțele mă forțează. Aș prefera să trăiesc într-o peșteră cu ușă. Poate chiar într-o peșteră foarte imensă, cu piei de animale în loc de covoare. Foarte, știi, este confortabil ... Și atunci trebuie să existe un loc pentru un incendiu și acolo va fi posibil să fii liber de la 6 la 15 luni.







Am încercat totul. În cantități mici. "

30 Citate cele mai bune Jared Summer


"Amintiți-vă, singura modalitate de a învinge negativul este pozitivă. Rămâi concentrat pe visele tale.

"Toate mesajele pe care le dorm în toaletă. Nu știu cum vor ști oamenii asta. Oamenii sunt atât de obsedați de a ști ce faci acasă. "

"Chiar și în zilele cele mai dureroase, nu pierd niciodată din vedere recunoștința".

"Am fost gata să mor pentru libertate, dar și pentru dreptul de a visa."

"În lacrimi este sfințenie. Ele nu sunt un semn de slăbiciune, ci de putere. Vorbesc mai elocvent decât zece mii de limbi. Sunt mesageri, durere copleșitoare, pocăință profundă și nemulțumire a iubirii ".

30 Citate cele mai bune Jared Summer


"Toți avem zile întunecate, multe necazuri, îndoieli, temeri. Îl percepem întotdeauna ca o componentă importantă a vieții. Nu există soare fără ploaie. Iar aceste zile ploioase ne fac pe noi care suntem noi. Ne ajută să câștigăm experiență. Este greu să vă amintiți despre acest lucru în momente dificile, dar ne îmbogățește viața. Blestemul de astăzi este binecuvântarea de mâine, asta am învățat. "

"Este în regulă să te ridici pentru tine. Este normal să privim pe cineva în ochi, să ordonăm să ne oprim și să cerem puțin respect. "

"Cea mai bună formă de răzbunare este o mulțime de succes."

"Multe lucruri nu sunt la fel de importante cum ar părea la un moment dat."

"Poți fi orice vrei, dar trebuie să fii real."

30 Citate cele mai bune Jared Summer


"Dragostea este ca un uragan sau un curcubeu, vine de nicăieri. Dar dacă ești închis, nu o poți vedea.

"Uneori, când devine dificil, mă gândesc la voi toți și mă inspir din nou."

"Dragostea nu este cu cine te poți vedea. Acesta este ceva fără de care nu vă puteți vedea pe voi înșivă. "

"Surprindeți pe toată lumea și totul. nu te consideri ca pe toți ceilalți, fiți mai buni, pentru că sunteți de pe Marte ".

"În viața mea, regret numai că în ziua doar 24 de ore."

30 Citate cele mai bune Jared Summer







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: