28 Fapte despre mine sau un motiv bun pentru a intra într-un compliment

28 Fapte despre mine sau un motiv bun pentru a intra într-un compliment
Viața bloggerilor moderni este plictisitoare și monotonă, nu așa, cu o sută de ani în urmă. Deci, ei sunt distrați (bloggeri), așa cum pot. Un astfel de interesant mi-a razvlekuhu prietena mea pe Skype și a aruncat. Prietena, Galya Nekrasova, o minunată persoană și o femeie pur fermecătoare, așa că nu putea fi negată. Da, și ideea în sine a fost plăcută, a fost inventată de băiatul ei, bloggerul Azik, pe care l-am întâlnit imediat, care se bucura, un băiat bun, deștept, de un an pentru fiul meu.







2. Satul în care trăiesc, în popor se numește "colțul ursului". Cel mai apropiat oraș este la 100 km distanță. Autobuzele nu merg. în general, uneori, mai ales în timpul iernii, numai pe schiuri puteți ieși undeva. Ei bine, cu siguranță nu ieșim. în vară nu mai există timp, ar trebui să fie plantată o grădină, iar stocurile de iarnă ar trebui să fie făcute sub formă de lemn de foc, fân și castraveți în cutii. În timpul iernii, la vârsta de -60 ani, nu vreau să ieșesc, am alergat la baie în stropi și o halat, am aburi și am revenit la casă. Ei bine, ce - 60, dar când -40, ne bucurăm: "Cald".

3. Am o casă mare, puteți merge cu bicicleta prin camere. Numai în timpul iernii este necesar să se încălzească aproape toată ziua și noaptea. Dar toate facilitățile din casă, cu excepția încălzirii. Și o grădină mare, de 15 hectare și o grădină frontală, unde cresc florile mele preferate. Soia este întotdeauna doar o mulțime. Varza pentru 6 specii, ceapa prea. Zmeură, coacăze, căpșuni merg pe dulceturi, dulcețuri și compoturi. Am rulat o mulțime de borcane cu muraturi. Îmi place că în pivniță au fost ocupate toate rafturile, un hamster îngrozitor.

28 Fapte despre mine sau un motiv bun pentru a intra într-un compliment
4. M-am căsătorit de două ori. Primul soț a murit când era tânăr. În al doilea rând, am fost divorțat în siguranță cu cinci luni în urmă. Până acum idle. Cred că, "Iată un nebun, că înainte de asta nu sa făcut parte?" Acum, căsătoriți cu un picior, ce este dulce, cu acest cuvânt, libertate.

5. Am doi copii, cel mai iubit și mai adorat. Sinulya Vanechka studiază la cel de-al doilea an al Școlii Tehnice de Cooperare Barnaul, specializată în Tehnologia Publică de Catering. Visează să devină un bucătar al unui restaurant italian, îi place să gătească și o face bine.

28 Fapte despre mine sau un motiv bun pentru a intra într-un compliment
Mai mult, el este angajat în culturism și este îndrăgit de o dietă sănătoasă. Chiar merge pe acest subiect pentru a face site-ul și să dețină consultări privind pierderea in greutate.

Aici este cu marmura, poti uimi ca o fac in sala lor de gimnastica.

Fiica lui Dasha va merge la școală anul viitor, dar în timp ce studia la un studio de dans, ea interpretează pe scenă. Mătușa (adică, sora mea), coregrafa și copilul trebuie să facă un duș, să interpreteze la toate concertele și să conducă în jurul districtului până la concursuri.

În copilăria îndepărtată, a luat toate tocurile mamei mele, a pictat tot machiajul și a rupt toate margelele. În general, această doamnă. Numai din momentul în care a învățat să meargă, avea darul să dispară, să se evapore în câteva secunde, așa că la forțat pe mama să alerge.







6. Fiica mea a născut la vârsta de 38 de ani, a existat un stimulent să mă supraveghez pe mine însumi, așa că încă m-am înșelat pentru mama mea, nu pentru bunica mea.

7. Vara, în fiecare seară, mă simt ca o maimuță dintr-un desen animat, în timp ce o hrănești, o vei proliza, o vei turna, o vei tăia, o vei tăia, o smulge și o vom pune în pat. Apoi este liniștită, astfel încât nimeni să nu observe că ești obosit, să te târâți grațios la culcare și să cădeți într-un vis.

9. Cu muzica, aceleași contradicții. Îmi place clasicii, Ceaikovski, Grieg, ador pe Imre Kalman. Dar acum mai des trebuie să ascultați "și sunteți atât de frumos cu o barbă" sau "Oh, Dumnezeul meu, ce om" - acesta este repertoriul meu preferat. Și când vine fiul, gusturile noastre se schimbă, noi toți ascultăm împreună Manowar, Lindemann, Rammstein. Dacă cineva nu este familiarizat cu astfel de muzică, ascultă

O astfel de muzică este în special "plăcută" de vecinul nostru. El este adesea beat, și dimineața are o migrenă pe solul de okhodnyakov alcoolice. Dar fiul meu nu este lacom, el împărtășește muzică bună cu toată lumea, pune boxele pe pervazul ferestrei și deschide fereastra.

10. Am ochii diferiti, nu ca toti ceilalti, la stanga si la dreapta, la vederi, la unul au minus, iar la altul la plus. Însuși acum trei ani am aflat, uimit că se întâmplă.

11. Locuia în Sakhalin timp de 20 de ani. Tata era un marinar, astfel că întreaga familie mergea acolo când aveam 6 ani. O insulă frumoasă, cu o natură minunată. Multe feluri de delicatese marine și preparate coreene delicioase. Deci, în morcovi de gătit în coreeană și kim-chi I ac.

12. Opt ori în Japonia, pentru că tatăl meu a fost marinar. Am fost acolo prin Golful Aniva și Marea Japoniei pe un vas de mare real, SRTM. Prin urmare, iubesc marea nu numai de pe țărm, ci și din interior. Boala marină nu suferă, este verificată de o furtună cu opt furtuni.

13. Îmi place smântână de casă, care nu este îndepărtată, când laptele acru este îndepărtat de sus, dar de sub separator. Apoi, crema se dovedește vâscoasă, dulce. Pot să mănânc o jumătate de litru la un moment dat, dacă nimeni nu o ia. Și îmi place, de asemenea, borșul, numai culoarea mea roșie, stralucitoare și usturoiul, pentru a face lingura. Și prăjiturile îmi iubesc propria mea, nu recunosc cumpărăturile, copiii iubesc și produsele de patiserie ale mamei mele.

14. Îmi place să mă îmbăiez într-o baie, cu o mătură și pe un îngheț, apoi din toate părțile.

28 Fapte despre mine sau un motiv bun pentru a intra într-un compliment
15. Consider că eu sunt o persoană de acțiune, un muncogol prin natură, ușor de urcat, mereu obișnuit să realizez totul și să depună întotdeauna eforturi pentru ceva. Îmbătrânește fraza. "Ce voi face?", Mai ales venind de la un bărbat.

17. Pe Internet a venit cu un scop mercenar, pentru a câștiga. Mai întâi a existat un site proprietarul imobilului. Acum există un site despre îngrijirea pielii frumoase și canalul din Consiliul femeilor din Youtube. Da, un alt grup din Odnoklassniki este Tasty aici. Am reușit să o obțin peste tot pe internet. Cât câștig, nu voi spune, banii iubește tăcerea.

28 Fapte despre mine sau un motiv bun pentru a intra într-un compliment
19. Recent, am început să mă uit în special pentru sănătatea mea, pentru bătrânețe, dacă aceasta sa strecurat? Încerc să mănânc numai alimente sănătoase, dar îmi place ciocolata, e înfricoșător, nu pot trăi o zi fără un ciocolată.

20 Îmi place de brandy din alcool, e bine. De la vin, capul doare, de la o șampanie până la somn ar fi de dorit, iar vodca are un gust inodor.

21. Un an a lucrat ca copywriter într-o companie din Moscova, a umplut conținutul celor 200 de site-uri. Compania a vândut mobilier german scump. În timpul crizei, au falimentat și au decis că este mai bine să lucreze pentru ei înșiși.

22. Nu-mi place plictisitorul, pot râde de mine și nu tolerez prea "corecte" oameni care se construiesc foarte mult.

23. Păstrez multe iepuri, atât de pufoase și drăguțe. Stau, dar carnea lor nu pot să mănânc. Cine mănâncă prieteni.

24. Pot săcui fânul, săpat o grădină de legume, așchii lemn. Și profesia mea este cea mai necesară în sat, comandantul extensiei unghiilor.

25. Îmi iubesc totodată satul, patria mea, dar am visat să mă apropii de civilizație.

26. Întotdeauna îmi planific propria afacere și am multe de făcut într-o zi.

27. Nu-mi place mizeria. În casa mea pot găsi orice lucru cu ochii închiși. Ar trebui să fiu întotdeauna perfect curat, iar paharele în blatul sunt mânere într-o direcție, iar cărțile sunt în dimensiune și culoare.

28. Vreau ca totul să fie mereu în opinia mea, nu este prea mult, nu-i așa?

Uff, a dispărut. Și acum dau bastonul Irochka Kozina, care conduce site-ul "Surprize pentru soț".







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: