16 Informații interesante despre un caz nou cu o baterie de la un măr, - știri din lumea mărului

Lansarea primului în istoria Apple acoperă cu costul bateriei încorporat fără un anunț puternic, dar totuși interesat de mulți utilizatori. Smart Battery Case este proiectat special pentru iPhone 6 și 6s și a fost prima încercare a companiei de a face parte din piața capacului bateriei.







16 Informații interesante despre un caz nou cu o baterie de la un măr, - știri din lumea mărului

Cazul de la Apple este puțin probabil să satisfacă preferințele de design ale fiecărui utilizator, dar gadgetul încorporează cele mai bune soluții tehnologice care îi permit să concureze cu modelele existente. Acest articol enumeră 16 caracteristici ale capacității corporative pentru iPhone 6, despre care mulți utilizatori nu știu.

2. Cazul Smart Battery vă permite să aflați nivelul încărcării unei baterii suplimentare chiar pe ecranul iPhone. Pentru a verifica starea sursei de alimentare, trebuie doar să deschideți Centrul de notificare. Această opțiune nu este disponibilă pentru soluții terță parte.

16 Informații interesante despre un caz nou cu o baterie de la un măr, - știri din lumea mărului

3. Nivelul de baterie al carcasei inteligente a bateriei inteligente este, de asemenea, afișat pe ecranul iPhone blocat.

16 Informații interesante despre un caz nou cu o baterie de la un măr, - știri din lumea mărului

4. Spre deosebire de soluțiile concurenților, Apple oferă un accesoriu sub forma unei singure unități fără componentele conectate ale dispozitivului. Carcasa inteligentă pentru baterii este fabricată din materiale plăcute la atingere, protejând iPhone-ul de zgârieturi.

5. Capacitatea bateriei construită în carcasă este de 1877 mAh.







6. Carcasa Smart Battery este echipată cu un indicator LED, informând despre starea de încărcare în galben sau verde.

16 Informații interesante despre un caz nou cu o baterie de la un măr, - știri din lumea mărului

7. Carcasa Smart Battery este adaptată pentru a lucra cu alte accesorii Apple. iPhone-ul se conectează perfect la stația de andocare Apple originală.

9. Prefixul "Smart" în numele noului caz se justifică pe deplin. Obiectul gadget este echipat cu o antenă pasivă care redirecționează frecvențele radio și minimizează interferențele pentru a asigura o recepție constantă a semnalului rețelei celulare.

10. Carcasa Smart Battery vă permite să utilizați căști EarPod cu iPhone-ul. În multe alte cazuri, sunt necesare adaptoare suplimentare.

12. Designul Smart Battery Case asigură redirecționarea sunetului de la difuzorul inferior spre partea frontală a dispozitivului, obținând astfel o îmbunătățire generală a calității sunetului.

16 Informații interesante despre un caz nou cu o baterie de la un măr, - știri din lumea mărului

13. Același lucru este valabil și pentru microfon: designul capacului nu interferează cu perceperea sunetelor și nu interferează cu funcționarea sistemului de anulare a zgomotului.

14. Spre deosebire de alte accesorii cu baterii încorporate, Smart Case nu are un buton de alimentare.

15. Purtați o cutie de baterii inteligente, iPhone-ul 6s devine mai greu decât iPhone 6s Plus, în cazul original din piele Apple.

Acum că știți totul despre Smart Battery Case, nu credeți că este de preferat soluțiile altor producători?

Alăturați-vă pe Twitter. VKontakte. Facebook. Google+ sau prin RSS. pentru a fi conștienți de cele mai recente știri din lumea Apple, Microsoft și Google.

ar face două versiuni ale bateriei - 1) ca acum 2) cu o baterie, să spunem, 2700 și dimensiunea întregului iPhone.

Acest lucru aduce în minte cuvintele nemuritoare ale caracterului lui Vladimir Visoțki (Zhiglova) -! „Și acum vă spun cu cocoașă cocoașă!“

Ar fi mai bine pentru exemplul Lenovo preluat cu Vibe X2, bara de protecție, astfel încât bara de protecție ...

În general, ce pot să spun, Apple plătește ca întotdeauna atenție la detalii, care este încă frumos, există anumite avantaje în acest capac, dar design-ul ... Este doar trecut, eu sunt deja dezamăgit ... deși, desigur, o chestiune de gust)
PS: Eu nu înțeleg utilizarea unor astfel de capace, mari, grele în buzunar deja brînci mai greu)), și nu spune, strica punctul de vedere al devaysa ... și nafig-l? Cand calatoresc undeva sau pe drum, apoi am salvat mereu mi POWERBANK 16.000 și zaryadok 6+ și două porturi yusb, în ​​general, nafig acest caz este exact))) bine, și apoi a face gustul)

Mă duc cu el a doua zi. Am cumpărat-o, astfel încât într-o călătorie mai lungă, este mai puțin dependentă de ieșirea acum. Toate regulile, îmi place, sigilii. Nu am gasit nici un motiv pentru a stropi cu saliva. Ah, există o nuanță. Căști cu o priză în formă de L nu se încadrează în acesta. Din fericire, am totul cu jack-uri directe, dar faptul în sine poate fi util pentru cineva.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: