10 Secretele Cum se mărește acoperirea într-un Instagram

Bună ziua tuturor. Continuam sa scriu postari despre noul Instagram. În posturile anterioare, am scris despre inovații și despre noul termen important "OVHAT". Astăzi, să vorbim despre cum să sporiți acoperirea organică, astfel încât cel puțin 50% dintre abonați să vă vadă postările.







Este clar că temele, numărul de abonați și conținutul pentru toate diferite, dar astăzi aș dori să vorbesc despre lucruri care vor fi utile ABSOLUTUL TO TO ALL!

Deci, 10 secrete pentru creșterea acoperirii organice:

4. ÎNTREBAȚI ÎNTREBĂRILE. Ca și cum nu pur și simplu ar fi sunat, ci pentru a crește INVOLVEMENT (și, prin urmare, OVHAT), trebuie doar să întrebi despre asta. Pentru a colecta mai mult ca LIKE, trebuie doar să întrebați: "Am pus LIKE" în descrierea postului. De asemenea, puneți întrebări, inspirați oamenii să comunice. Iată câteva idei: faceți sondaje, votați, puneți întrebări incomode și provocatoare, permiteți oamenilor să facă o alegere între A și B etc.







5. UTILIZAȚI "STORII". Lupta pentru STORIS nu este la fel de feroce ca panglica. De asemenea, algoritmul din poveste este mai cronologic, iar Storis ALWAYS pe banda. Foarte puține companii utilizează Storeis ca metodă de promovare, așa că du-te pentru el.

Sfârșitul primei părți. A doua parte posta post după post va câștiga 25 place (vezi ce fac aici). Cea de-a doua parte va apărea mai întâi pe instramul meu @ amirikus. prin urmare, BINE ATI VENIT!

10 Secretele Cum se mărește acoperirea într-un Instagram







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: