10 Recenzii de sute motoare dzidosya, krasnoyarsk pr

Când sunați sau vizitați, vă rugăm să ne informați că ați găsit informațiile de pe site-ul Web al Serviciului. Acest lucru va crește șansele de a obține servicii de calitate.

clienții Dzidosi apreciază posibilitatea de low-cost, dar reparații cuprinzătoare și de înaltă calitate auto, fără a fi nevoie să caute peste tot în oraș piesele de schimb necesare, pentru că în depozitele noastre întotdeauna stoc o mare selecție de piese, din care gama este actualizată în mod constant.







Ați găsit o eroare în descriere? Notify. vom corecta!

Opinii ale lui Jidosia Motors

Gunoiul complet. Am cumpărat un microbuz după accident, m-am dus să fac un bara de protecție. Nu numai că bara de protecție undercured, aripile buckled pentru a elimina lacunele (denumite în continuare vopsea pe aripi a fost fisura). Stepa a început să se vindece la dreapta. Am schimbat legătura. saylenbloki de primăvară (care nu au avut de a face bani, timp, nervi), dezintegrat de mai multe ori, astfel delala- cauza nu a fost găsit. până când sa întors la un alt serviciu. Motivul este mingea și butucul din față în stânga. Cum să privim. Totul a fost eliminat acolo. În Dzidosi, o mizerie totală, plictisitoare și fărădelege.







Am o problemă cu ei motor.Ezdil aproape 3 luni, nu a putut înțelege de ce dergaetsya.Vse mașină spun în poryadke.Tak cauza și nashli.Ne nici măcar sigur că părea, dar reparațiile au lăsat dobrosovestno.A Uită-te mai atent la problema. Am schimbat firele și eu. totul sa dovedit a fi ceasul, nu motorul.Prețul întrebării este de numai 1500 de zile.Vă rog astfel de experți.Nu voi merge acolo.

mdaaaaa. de ce sunt trase termenii.

Nivelul de serviciu nu este nici măcar scăzut, pur și simplu nu există. Calitatea lucrărilor de tablă, pictură și pandantive este mai mică decât orice critică. A fost pe ușa din spate. Ca urmare: toate clipurile sunt rupte, ușa nu este instalată exact, tonul vopselei nu se potrivește. Este mai bine să treci acest "serviciu" prin.

Govnoservis. Murdăria, pe bancurile de lucru, cu excepția faptului că nu fac rău - ei sortează unitățile, apoi taie ceva cu un bulgar. Într-un garaj diferit va fi mai bine.

Cel mai murdar serviciu pe care nu l-am văzut nicăieri În cazul în care arată proprietarul acestei instituții În primul rând, trebuie să conduceți directorul executiv. Atitudinile față de clienți sunt dezgustătoare, și hamovatoe. În toate, există dorința de a nu câștiga sincer și de a rupe clientul ca fiind lipicios. Nu mai mult când nu mă duc singur la această instituție și ordonă o călătorie tuturor prietenilor și cunoștințelor.

Mai multe încercări au făcut ca acestea să fie reparate. Dar atunci nu au un electrician de mașină, atunci piesele de schimb necesare, apoi altceva. Poate că e pentru cel mai bun!







Trimiteți-le prietenilor: