10 ani sub pisica!

A fost într-o astfel de situație. Doar am propria mea casă, cu norocul ăsta. Dar am și un copil. Nafik, nafitul unui astfel de om. Am devenit liber, am mai rămas multe probleme, am avut mai mult timp pentru mine. Au dispărut bolile dobândite în căsătorie. Toate din cauza nervilor. Și banii, destul de ciudat, fără a schimba modul de viață în general, a fost de ajuns. A fost un nou loc de muncă, noi cunoștințe. Acum înțeleg că 17 ani de căsătorie nu pot fi numiți "o pisică sub coadă", este totuși o experiență. Dar nu regret despărțirea. A fost necesar chiar mai devreme pentru a face acest lucru, doar lupta pentru o "familie" iluzorie, ceva înăbușit în mod constant, ajustat, construit. Dar dacă nu există nici o bază pentru normal, toate aceste castele de construcție pe nisip. Iar fundația este în primul rând respect și scopuri comune. Nu le aveți, și nu am făcut-o. Nu-i chem pe toți să vomite, vă îndemn să gândiți și să cântăriți toate avantajele și dezavantajele unei astfel de căsătorii. Mai ales că nu ai copii. Nu te baza pe părinți, e doar viața ta. Întotdeauna se bazează pe tine însuți. Și dacă nu aveți suficienți bani pentru nevoile dvs., fie să le moderați, fie să obțineți venituri suplimentare. Mult noroc pentru tine.







Răni, îmi pare rău pentru o greșeală.

În doar 30 de ani. Femeile Vaughn și cele 40 și 50 și 60 de ani gestionează și se căsătoresc și au copii. și ea în ei 30 strigă

Mama asta spune asta


da maman ***** încă, începe pe o viață nu a dat atât de liniștit și "pentru ea nu o varianta".







Da, pentru om sigur de 10 a pierdut let.Kucha pierdut timp și bani pe femei lipsite de valoare vechi, care nici măcar nu a fost dat naștere la o singură cameră, deși rebonka.Horosho proiectat în minte, și BAOC va merge cu oricum ceea ce a venit bine pe ea nr.

Trecu prin el. La un moment dat, împachetate și lăsate. Da, este cu mândrie și în sărăcie))) Pentru aceasta este atât de stimulată de creșterea carierei. Cu capul plecat la locul de muncă, am fost înfășurat în călătorii de afaceri, a mers la o mulțime de bani, a cumparat un apartament (deși un credit ipotecar), dar timp de 5 ani în toate, este aproape plătit)) Acesta este același lucru pe care închirierea unui apartament pentru a da bani, numai în acest caz, în care locuiți în apartamentul său, dar adevărul pe care îl plătiți mai mult ([
Viața personală a devenit, de asemenea, stabilită. Nu mai vreau sa ma casatoresc (sunt casatorit). Consider ca barbatii sunt iubitori si sponsori.

de ce toate femeile cred că casatorindu va fi în trifoi, și atunci când realitatea bate la cap, apoi asigurați-vă că pentru a da vina pe un singur om (nu a satisface așteptările, etc, etc), sfatul meu pentru tine este să ia această lopată și a lui împingeți-vă capul!

Recent, am început să "taie" câștigurile de la mine. Raport la cheltuieli.


Este o persoană independentă pentru adulți, de ce ar trebui să vă raporteze deloc pe pământ. E subordonatul tău?

A avut o idee: de ce trăiesc cu un bărbat, curat după ei, bucătar, se spală, fă ceva, dacă nu trebuie să, și să beneficieze de ea, nu?!


Un astfel de gând este un semn al faptului că dragostea din partea ta nu miroase și de mult timp deja.

Rezultat: 5 ani de căsătorie, nimic altceva decât o mașină (înainte de a adăuga + puțin) nu este nimic.


Pentru tine, sensul căsătoriei este în drepturi de autor. Căsătoria este o întreprindere de afaceri. Totuși, cred că pentru tine - da. Verdictul - divorțați. Soțul tău, de asemenea, 10 ani în jos de scurgere, care trăiesc cu un jurnal de auto-servire. Lasă-l să găsească o femeie normală.

Publicația de rețea «WOMAN.RU (Female.Ru)»

Detaliile de contact pentru agențiile guvernamentale (inclusiv pentru Roskomnadzor): [email protected]







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: