"Zenith": Malafeev Anyukov, Krishito, Lomberts, Gubochan, Zyrianov (Rozin, 82), Denisov, Bystrov (Lazovich 58), Fayzulin, br Buharov (Danny, 71).

Anji: Pomazan, Tagirbekov, J. Carlos, Hajibeyov, Angbwa, Bussufa, Zhusiley, Zhirkov. Lakhiyalov (Agalarov, 77), Ivanov (Djudjak, 53), Eto'o (Prudnikov, 89).

Avertismente: Buharov, 29; Shirokov, 31; Gadzhibekov, 49; Zhusilei, 60; Zhirkov, 60; Lakhiyalov, 62; Carlos, 71; Bussufa, 80, 81; Fayzulin, 86.

Eliminare: Bussufa, 81 (2 lk).

90 '+ 5 Meciul sa terminat! "Zenith" și "Anji" au împărțit punctele.

90 '+ 4 Shirokov a jucat împreună cu el însuși.

90 '+ 3 Krishito a șutat de pe flancul stâng. Imediat, câțiva parteneri aproape au lovit mingea în plasă, dar "Anji" a avut noroc.

90 '+ 2 Rosina a sărit la rebound și a lovit de la 18 metri în colțul din partea de sus. Un pic inexact.

90 '+ 1 greva de la distanță a lui Fayzulina a fost preluată de apărător. Mingea sa strecurat în spatele frontului.

90 'La ora principală a meciului s-au adăugat patru minute.

89 'Înlocuirea "Anji": Prudnikov a venit pe teren în loc de "It".

88 'Offside cu Danny.

87 'Un bun atac a fost făcut de oaspeți. Acest lucru este Oh # a rupt de la pedeapsa, dar apărătorii "Zenith" a ajutat afară.

86 "Zhirkov a lăsat strălucit trei jucători," Zenith ". Fayzulin a trebuit sa respinga atacurile cu un fault pe un cartonaal galben.

85 'Anyukov a trimis din flancul drept. Ballul a ajuns la Danny, dar portughezii nu se așteptau la asta. Miguel de la 5 metri a lovit inexact.

84 "Răniți Zhirkov în această întâlnire. Un înlocuitor este necesar pentru Yuri.

83 'Zhirkov a luat un cot în față de la Denisov. Arbitrul a regretat infractorul.

82 'Înlocuirea în "Zenith": În schimb, Zyrianov a venit Rosina.

81 'Îndepărtarea! Bussufa a primit al doilea card. A lovit mingea direct la judecător!

80 'Cartușul galben a primit Bussufa pentru un fault împotriva lui Shirokov.

79 'Shirokov a lovit capul în accent, dar a ratat!

77 'Înlocuirea în "Anji": Agalarov va juca în loc de Lahiyalov.

La doar câteva lovituri l-au lovit pe Petrograd. Ultimul a bătut Crichito de la 10 metri, dar lovitura puternică a fost blocată de apărător. Intensiv la poarta "Anji".

75 'Danny a găsit o pasă lungă în suprafața de pedeapsă, "Anji" Krishito. Garda italiană a fost întreruptă de apărătorul oaspeților.

73 'Danny a lovit de la 20 de metri, mingea a revenit la un singur Shirokov, care a putut înscrie, dar a lovit inexact.

72 'Lazovic a fost foarte aproape de a înscrie. Unous a lovit cu uimire mingea la colț.

71 'Joao Carlos a câștigat un "cartonaș galben" pentru un fault împotriva lui Lazovic.

71 'Înlocuirea în "Zenith": Danny a venit pe teren în locul lui Bukharova.

70 "Danny schimba hainele.

69 'Fayzulin a lovit din vara de la penalty. Niciunul dintre parteneri nu a reușit să corecteze mingea în gol.

68 'Shirokov a trimis de din stânga. Angbwa a întrerupt acest transfer, va exista un alt colț.

67 'Djudjak a întrerupt pasajul Anyukova pe flancul drept. Va exista un colț.

66 'Boussoufa a dat trecerea sub lovitura. Camerunianul lovit de linia de penalizare este foarte puternic, dar cineva din Petrograd a căzut sub această lovitură.

65 'Lahiyalova a fost executat în mijlocul terenului. Penalizare în partea de poarta "Zenith".

64 'Bukharov a șutat din penalty. Atacul atacantului Zenit sa dovedit a fi neclar și inexact.

62 'Lakhiyalov a apucat mâna lui Malafeev și nu la lăsat să pună mingea în joc. Cartonaș galben spre Shamil.

61 'Lazovic a agățat de pe teren. După ricochet de la fundașul "Anji" mingea a zburat în mâinile Pomazanului.

60 'Zhusiley și Zhirkov au primit un card. Primul pentru o greșeală împotriva lui Lazovic, iar al doilea pentru disputele cu arbitrul.

60 'Bussufa a lovit la 8 metri după trecere Acesta este # 96; O - fundașul a blocat zborul mingii.

59 'Zhirkov a întrerupt transferul lui Denisov, a continuat și a lovit puternic în colțul golului, Malafeev a făcut un excelent meci de salvare. Atunci Djudjak a lovit dintr-un unghi ascuțit, iar Malafeev a salvat din nou.

58 'Schimbarea în "Zenith": Lazovic a intrat în joc în loc de Bystrov.

57 'Zyryanov a trimis o pasă excelentă de pe flancul drept către Shirokova deschis. Roman a lovit din lovitură de pedeapsă în centrul golului, Pomazan s-a confruntat cu lovitura.

56 'Djudzhak a lovit cu lovitură liberă în "peretele" St. Petersburg. Apoi același jucător de fotbal, "Anji", a lovit un jucător apropiat.

55 'Lombaerts și-a ținut cămașa. Penalitate în favoarea oaspeților. Foarte nemulțumit de Spalletti.

54 Angbava nu la lăsat pe Zyryanov singur. Apoi Tagirbekov a întrerupt de mai multe ori atacurile gazdelor.

53 'Înlocuirea în "Zenith": Dzhudzhak a venit pe teren în loc de Ivanov.

52 "Bussufa a aruncat mingea sub atacul lui Zhirkov, dar fundașul echipei" Zenith "a reușit să întrerupă transferul.

52 'Ivanov a încălcat regulile în atac. Îl lăsă pe Crichito în spate.

51 'Bukharov a dat un transfer extraordinar la deschiderea oaspeților de pedeapsă Faizulin. Victor a lovit deasupra porții.

50 'Crisito a lovit în colțul din stânga. Unul a mutat încrezător proiectilul în colț.

49 'Gadzhibekov a primit un cartonaș galben pentru un fault dur asupra lui Bystrov.

49 'Offside cu Bukharov.

48 "Shirokov a dat o pasă lui Bukharov, care a stat în zona de pedeapsă," Anji ". Redirecționarea pentru a accepta transferul a eșuat.

47 'Fayzulin a lăsat mingea atacată lui Zyrianov. Konstantin de la linia de penalizare a lovit ținta.

46 Lombaerts nu la lăsat pe Bussuf să treacă peste el. Malafeev va lovi mingea în joc cu o lovitură de la poartă.

46 'A doua repriză începe!

45 '+ 1 Bussufa atârna de pe flancul drept. Lombaerts a jucat interceptat, iar capul purta carcasa pentru partea din față.

45 'Primul semestru a fost adăugat un minut.

45 'Bussufa a părut de suspendat. Angbava a sărit mai presus de toate și ia lovit capul - inexact.

44 'Zhirkov a urmărit revenirea și a lovit de la 10 metri de vară. A părăsit slab, iar João Carlos a fost în stare să trimită mingea în poartă.

43 'Zhirkov a lovit cu biciuire partea de jos a contoarelor de la 16 la colțul îndepărtat. Malafeev a salvat "Zenith".

42 'Lahiyalov a pătruns prin zona centrală. Lombaerts a jucat pe securitate.

41 'Ivanov nu a reușit să învingă pe flancul drept al lui Lombaerts. Apoi, cu furia a încălcat regulile privind belgianul.

40 'Ivanov a dat transferul la Bussuf, jucătorul "Anji" a ratat mingea între picioarele sale, și Acest # 96; Oh, nu a așteptat un astfel de transfer.

39 'Din flancul stâng împușcat Zyryanov. Shirokov nu a reușit să închidă această transmisie.

38 'Calmed jocul. Echipele dețin mingea mult timp fără mișcări periculoase.

36 'După ce a executat un corner în execuția echipei gazdă, Krishito a jucat cu mâna. Penalitate în favoarea rezidenților Makhachkala.

35 'Lovitură liberă de pe flancul drept. Angbwa a trimis mingea în corner.

34 'Zhusiley a încălcat regulile în atac. Cristina a reușit.

32 'Spalletti încearcă să-și calmeze acuzațiile. Ei se cer adesea cu arbitrul și pot alerga în avertismente.

31` Galben Shirokov pentru un fault în fața terenului pe Theatre. Perturbarea atacului.

Bukharov a primit un cartonaș galben pentru simulare.

28 "A urmat depunerea unui colț în spectacolul" Zenith ". Locuitorii din Makhachkala s-au confruntat cu încredere.

27 Zyryanov a câștigat pentru colțul "Zenith". Gadzhibekov ia întrerupt servirea de pe flancul drept.

25 'A aruncat rapid mingea sub partenerul de lovitură. Fayzulin a ratat proiectilul dintre picioare pentru Shirokov, dar Bukharov a interceptat această transmisie, jucând pentru oaspeți.

24 'Anyukov atârna de pe flancul drept. Piciorul Angrapie aruncă mingea spre portarul său, iar Pomazan a început repede să atace oaspeții.

23 Bukharov a făcut-o în jumătatea câmpului. Rezidenții Makhachkala vor primi o lovitură liberă.

21 "Din nou, Petrograd îndepărtează mingea în jumătatea câmpului altcuiva. Anyukov a jucat într-o subcategorie, dar rezidenții Makhachkala i-au acoperit imediat.

20 'Rapid în toamnă, a luat mingea de la Hajibeyov și a atârnat de pe flancul drept. Nici unul dintre partenerii de pe calea proiectilului nu a fost.

19 'Krishito cool a părut de pe flancul stâng. Jucătorul din "Zenith" a câștigat lupta și ia lovit capul, incorect.

18 'Zhirkov a lovit în mod neașteptat o lovitură tehnică de la 25 de metri. Părea că mingea a lovit bara transversală și apoi a zburat deasupra porții.

17 'Este un lucru uimitor. Fanii lui Makhachkala strigă peste Sankt-Petersburg.

16 'Offside cu Buhharov.

Shirokov a încălcat regulile din centrul terenului de la Jusilee. Nemultumit de această decizie a mijlocașului arbitrului "Zenith".

14 "Shirokov a mers unul câte unul cu portarul," Anji ", dar nu a reușit să spargă. Astfel de momente merită folosite.

13 'Angbava a trimis din flan ce dreaptă. Acesta este # 96; O înainte de Gubochan și a lovit de la 7-metri în colțul îndepărtat de jos. Malafeev a salvat "Zenith".

Bukharov a încălcat regulile atacului, lovind Angbwa.

11 'Rapid, "Zenith" a dat o lovitură liberă. Fayzulin dintr-o mică distanță a lovit inexact, dar a ajuns la Shirokova. Roman nu a reușit să lovească mingea în poartă în lupta cu apărătorul oaspeților.

10 'Gadzhibekov a luat-o sincer pentru un tricou Bukharov, care a izbucnit pe flancul drept.

9 'Bussufa a primit, dar arbitrul nu a găsit încălcări din partea fundașului echipei "Zenith". Apoi Gadzhibekov a dat un pas prea puternic în direcția lui Zhirkov.

8 'Sut de la flancul drept. Ivanov a ținut mâna lui Faizulina în propria pedeapsă, dar arbitrul nu a stabilit o penalizare. Apoi Shirokov a lovit de pedeapsa în mâinile pomazanului.

7 Rândul lui Fayzulina a ieșit din colț. Apărătorii "Anji" au câștigat în mod confident lupta la etajul al doilea.

6 "Zenith" continuă să atace. Angbwa a trebuit să scoată mingea din colțul de la păcat.

5 'Fayzulin spânzurat din zona de pase a portarului. Yuri Zhirkov în fața lui Bystrov, dar aproape a tăiat mingea în propria sa rețea. Lucru la mijlocașul "Anji", proiectilul a trecut lângă stâlp.

3 "A urmat aprovizionarea cu" Zenith "de la colț până la postul îndepărtat. Bystrov a reușit să-i spargă capul, dar sa dovedit a fi departe de poartă.

2 'Shirokov aproape a ajuns în poziția de șoc în zona de pedeapsă, "Anji". Apărătorii bătut în corner.

1 'Zenit' a făcut un atac pe flancul drept. Bussufa a reușit să îndepărteze mingea de la Zyryanov, iar Petrograderii au fost răniți. A fost.