5 Nu acționează și de ce nu alerga după un bărbat

2. Nu reproșa unui om că nu vă acordă prea multă atenție. Și să se comporte astfel încât să te asculte. Atenția nu este necesară, se numește. Nu-l pune întrebări: „Când mă suni“, „Unde ai fost“, „în cazul în care te-ai dus și când vii“. Nu-i spuneți: "Ține-mă", "săruți-mă", "conduce-mă" ...







Bărbații întotdeauna se simt alungați după ei înșiși (precum și non-chasing), așa că încercați să spuneți la revedere în primul rând. Adioarul tău nu poate fi sfârșitul conversației, probabil că omul o va continua. Dar vă veți crea propria situație atunci când un om este forțat să se prindă. La urma urmei, fugi!

4. Când îmbrățișați, oricât de greu este, reveniți mai întâi. Nu așteptați să se retragă de la dvs. Lasă-l să te îmbrățișeze, să-i dai, să-i răspunzi, dar să te întorci mai întâi. Și nu inițiați îmbrățișări. Pentru mulți oameni sunt foarte nepotrivite. El poate în acel moment să se gândească la ceva, să fie preocupat de ceva și este forțat să se îmbrățișeze de mult timp. Acest lucru poate provoca vexație și o dorință ca aceste îmbrățișări să iasă din curând.







Când o femeie adeseori îmbrățișează mai întâi un bărbat și o ține îndelung în brațe, îl privează de ocazia de a prinde, câștiga și câștiga. L-ai lipsit de cea mai mare nevoie - de a prinde (și câștiga)! Bărbații, prin natura lor, sunt "cuceritori" și, chiar dacă nu reușesc întotdeauna să câștige, el totdeauna vrea să facă acest lucru. Prin urmare, dacă omul tău nu te prinde, el o va prinde pe celălalt.

5. Nu-l lasa sa stie ca esti "pentru totdeauna". Și să nu spui mai întâi că ai pierdut-o. Acest cuvânt în sine este foarte insidios. Crezi că prin acest cuvânt l-ai lăsat pe om să știe că sunt bucuroși să-l vadă. Dar oamenii percep acest lucru adesea ca "m-am indragostit, ma simt rau fara tine, eu sunt a ta."

Există și un alt înțeles. Oamenii se tem foarte mult de plictiseală. Uita-te la oameni, și veți vedea cum aproape toate activitățile lor sunt în scopul de a combate plictiseala. Și când spui că te-ai plictisit, pari periculos, pentru că plictiseala este contagioasă!

De îndată ce vei înceta să fugi după om și vei începe să fugi de el, el va începe să te prindă cu tine. Când începe să se prindă, va începe să se gândească mult la tine ("de ce nu a luat telefonul" și unde ieri se grăbea așa, "mă iubește" și așa mai departe). Cu cât gândește mai mult despre tine, cu atât mai mult devii atașat. Cu cât mai multe gânduri, cu atât iubirea este mai puternică!

Metodologia completă "Nu-l opriți să se îndrăgostească de tine!" Puteți comanda AICI. În același loc veți găsi informații despre conținutul metodologiei.

Trimiteți "5 acțiuni NU și de ce nu ar trebui să rulați după un om"







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: