15 Tehnici care vor economisi timp când lucrează cu cms joomla

15 Tehnici care vor economisi timp atunci când lucrează cu cms joomla

După un timp, primul proiect a venit la mine. La început, am fost chinuit de gândul că nu puteam face site-ul declarat. Dar, așa cum spun ei: "Ochii se tem, dar mâinile lor se fac".







15 Tehnici care vor economisi timp atunci când lucrează cu cms joomla

În timp ce lucram la acest proiect, am realizat un adevăr simplu: "Indiferent cât de mult înveți sau citești, numai practica învață pentru adevărat." Și după 2 săptămâni de nopți nedormite, am trecut în final proiectul și mi-am câștigat primele 10.000 de ruble. pe Joomla. A fost o mare descoperire pentru mine! Apoi au fost multe proiecte diferite, dar primul a fost amintit cel mai viu.







Efectuarea de site-uri pe Joomla. Am experimentat în mod constant. Am folosit o varietate de extensii. Utilizat unul, apoi altele, în timp ce creșterea funcționalității site-urilor lor. În Joomla, nu totul este la fel de evident ca în alte CMS. Pe site-ul oficial, există multe extensii și câțiva ani nu vor fi suficienți pentru a le testa și a le introduce pe site-ul dvs. Prin urmare, cred că toți începătorii trebuie să asculte experiența celor care au făcut deja pasi pe o mulțime de greve.

De aceea vreau să dau câteva sfaturi începătorilor, cum să începi cu Joomla 2.5. Nu faceți greșeli standard și în același timp salvați mult timp la început:

Mergându-mi drumul cu CMS Joomla de dragoste pentru a urâ și înapoi, mi-am dat seama că, dacă aș fi știut secretele descrise mai sus, aș fi reușit să creez site-uri mult mai repede.

Vă doresc o cucerire cu succes a CMS Joomla!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: