7 Cel mai bun complimente pentru orice om

7 Cel mai bun complimente pentru orice om

Se crede că femeile iubesc cu urechile lor. Dar oamenii iubesc cu urechile lor cel puțin, dar nu toate femeile cunosc arta de a alege cuvintele potrivite. Și dacă sexul frumos se va potrivi orice compliment, chiar dacă seamănă cu lingușirea grosier, oamenii apoi mai greu.

Principalul lucru care unește toți oamenii fără excepție, indiferent de statutul și obiceiurile, este o confirmare a importanței proprii. Pentru a-l încuraja, pentru a ridica stima de sine, pentru a sprijini este sarcina directă a fiecărei femei înțelepte. Este important să nu se laude, pentru a nu provoca megalomania.

7 Cel mai bun complimente pentru orice om

Ce vrea fiecare om să audă? Ce complimente îl pot face să se apropie subconștient de tine și să se simtă confortabil și încrezător cu tine?

În primul rând, fiecare om care caută întotdeauna și peste tot confirmarea puterii sale, de a evalua calitatile „tribale“, astfel încât chiar și observațiile cele mai de bază din seria „Ești atât de puternic!“, După ce a strălucit deschis nu este cedat la tine pentru a acoperi cu ciocanul sau unghii cu un singur șoc, va fi foarte plăcut pentru el.

Orice evaluare a acțiunilor, cuvintelor, darurilor sale ar trebui să fie însoțită de un zâmbet sincer și de fraza: "Dragă, a fost uimitor!".

Complimente care subliniază sexualitatea - un alt subiect preferat pentru bărbați. „Nu am avut niciodată atât de bine“ sau „A fost cel mai bun sex din viața mea“, în mod necesar, mai ales dacă este adevărat, iar în cazul în care mediul este propice pentru o astfel de recunoaștere tremurător.

Râdeți la glumele lui. Simțul umorului este principalul indicator al minții și, prin urmare, este plăcut pentru orice om să pară o persoană capabilă să surprindă cu inteligența sa.

Utilizați experiența clasică sau capodoperele filmului. Amintiți-vă scena din filmul „The Legend of Zorro“, în cazul în care Catherine Zeta-Jones, pentru a se salva, personaj negativ flatat: „Când ești atât de aproape, mă duc în rătăcire suflare“ Orice om din această situație își pierde voința.

Ei bine, acrobații sunt abilitatea de a convinge să faci ceva în calea voastră, în forma unui compliment. Încercați acest lucru: "Eu nu insist, veți face mai bine decât altele!" Lucrări ireproșabil, este verificat!

7 Cel mai bun complimente pentru orice om

← Faceți clic pe "Ca" și citiți-ne pe Facebook







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: