15 săptămâni și ce este nou

Bună ziua, babyrushki! Rar scriu ... Mulți dintre prietenii site-ului, probabil, deja nu-mi amintesc

În general, ceea ce este nou.

Copilul crește, dar nu sunt. Nu există nici abdomen, nici creșterea în greutate. E rau sau bun?

Din semnele de sarcină, numai greață și vărsături ocazionale. Chiar si apetitul nu este prezent, carnea nu pot suferi. Visez despre pepene verde și languste.

Au căzut într-un accident cu o lună în urmă, cu o lovitură dublă. Slavă Domnului, toată lumea trăiește! Mașina din gunoi ... Apropo, am mers la biserică

Soțul shies departe de mine sexual, chiar si saruta pentru o lungă perioadă de timp nu ... ce să fac? ce literatura de a invita-l la ponyal- se măgulește și demnitatea lui nu va afecta copilul, în general, am atât cu privire la tristețe. Ieri, la recepția la medicul construit, care nu-i pasă de istoria civilizată a timpului

creștere în greutate la mine, fie, dar burta ca un lacom) și înainte ca el a fost adevărul) în timpul toxicoză a scăzut de 3,5 kg. acum ca un fir cu plumb M-am oprit, și vomă, m-am oprit, așa că tulbură ... soțul meu este încă de zi cu zi, spune că stomacul a crescut de la ea, la toate simt ca un hamster, deoarece gravidă nu-mi place foarte mult, similar cu grăsime)) soțul vorbind cu fiul său în fiecare zi )

Lena și cu mine nu vorbim, spune că mai există încă un spermatozoid

pepene verde I b de asemenea. ))

ce coșmar! și tu ai participat la accident. Mulțumesc lui Dumnezeu, bineînțeles, că totul sa încheiat bine

cu soțul meu, desigur, probleme ... Eu, cel mai probabil, această întrebare va afecta, de asemenea. Eu sunt acum în eco de înregistrare, astfel încât soțul meu la sărutări de noapte și celălalt capăt al patului este îndepărtat: se tem că stomacul vis atinge mele (desi stomacul nu au nici măcar, și ce se va întâmpla atunci când se confirmă faptul că sarcina are el? sexul va dispărea de la mine

Angelica, din păcate, a participat, de asemenea. Bineînțeles, totul a ieșit. Copilul principal nu a pierdut.

Mult noroc pentru tine. Lasă copilul să se prindă bine!

Soții sunt așa, mai ales când copilul devine greu







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: