12 Povestiri despre oameni care merită o medalie pentru inventivitate

12 Povestiri despre oameni care merită o medalie pentru inventivitate

În fiecare zi în viață există o mulțime de evenimente interesante și datorită paginilor de internet precum Pikabu. A auzit și numărul Camerei 6. acest lucru devine cunoscut unui număr mare de oameni.

AdMe.ru a adunat pentru dvs. 12 povestiri de viață, fiecare dintre acestea - o bucată de viață colorată a cuiva.

  • Prietenul meu este incredibil. Ieri am certat într-o ceartă că nu mai vreau să-l mai văd, dar el a luat-o și a oprit lumina! Cum putem să ne certăm cu el?
  • În copilăria mea eram adesea bolnavă. Medicini fără sfârșit, spitale, cum mi-a luat totul! Ti-am spus părinții ei: „Sunt obosit, pot avea un leac magie, așa că am băut, și să fie vindecat?“ A doua zi, tata a izbucnit în strigând camera mea: „Am găsit-o!“ Mi-a dat un borcan de sticlă mică și a spus: „Vei bea - și fă-te bine în curând, aceasta este o poțiune magică ". Lucrul verde din borcan ma convins că băutura a fost cu adevărat magică. Am băut-o și am mers. Mai târziu am aflat că „potiunea magica“ se numește „Tarhon“ și vândute în fiecare magazin alimentar.

12 Povestiri despre oameni care merită o medalie pentru inventivitate

12 Povestiri despre oameni care merită o medalie pentru inventivitate

  • Cum mi-era rușine! Pe masa de operație, anestezistul a încercat să mă scoată din anestezie, mi-a lovit fruntea și mi-a spus ceva. Nu m-am încurcat și, ca răspuns, deschizând un ochi, am dat afară: "Ești un ciocănitoare, sau ce?" Au fost toate OS-urile. Desigur, nu-mi amintesc nimic. Asistenta mi-a spus.
  • L-au prins pe soțul ei pe trădare din cauza scărilor electronice. Monitorizez cu atenție greutatea, o controlez constant. Am căzut în memoria greutăților pe o figură pe care nu o înțelegeam. Mă gândeam mult, mă întrebam când aș putea cântări atât de mult, iar apoi puzzle-ul s-a adunat. A întrebat fruntea dreaptă. Am fost șocat, dar m-am mărturisit. Soțul meu nu știa că scări erau "inteligente". Mai curat decât el.
  • Sora mea avea gemeni. Ea a venit să rămână cu mine, lăsându-mi soțul cu copiii pentru creșterea. Sora mea și dulce vorbit, iar pe timp de noapte sa dus la ea acasă pentru a verifica modul în care soțul meu a reușit fără ea. O oră mai târziu, am primi un mesaj de la sora lui: „Nu ai nici o idee care a venit cu iubitul meu să se facă distincția între fete!“ - și fotografii ale copiilor, în cazul în care unul pictat pe lui figura frunte 1, în timp ce al doilea - numărul 2!

12 Povestiri despre oameni care merită o medalie pentru inventivitate

12 Povestiri despre oameni care merită o medalie pentru inventivitate

  • Mergem cu fiul meu (4 ani) în curte. Printre alți vecini, avem vietnamezi cu copii care nu vorbesc rusă. Și aici sunt 3 băieți vietnamezi care joacă în nisip și lângă ei sunt bicicletele lor. Fiul îi plăcea unul. 5 minute pe fiul meu în jurul Bush această biciclete și curaj, a dat: „Băieți, eu pot merge cu bicicleta? Vreau să merg cu bicicleta asta, știi? Pot?
    Ca răspuns, vin doar sunete incomprehensibile. Iar apoi fiul se exhalează și, îndreptându-și degetul spre bicicletă, spune: "SINHANCHONCHINHANCHONCHIHAN!"
    5 secunde de tăcere. Proprietarul bicicletei se ridică în tăcere, ia transportul, îi dă mâna pe fiul meu și se așează în tăcere. Fiul, mulțumit de el însuși, se plimba în curte. Și nu știam că era posibil.
  • 12 Povestiri despre oameni care merită o medalie pentru inventivitate






Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: