7 Cele mai populare servicii de stocare a fișierelor pe Internet

Serghei

Nu am nimic împotriva stocării fișierelor pe Internet, dar pentru mine este mai fiabilă și, cel mai important - este mai convenabil să stocați ceea ce aveți nevoie de pe computer + pe spații libere. Întotdeauna "la îndemână". Și poți să iei cu tine. Și dacă considerați că nu toate au acces "rapid" sau trafic limitat - atunci stocarea pe Internet, ca să o spui ușor, este problematică.







Vik_Lavrenko

Pentru cei care știu să împartă un hard disk, pentru două sau mai multe discuri, este mai convenabil să stocați informații pe computer. Chiar dacă se întâmplă ceva cu computerul, după reinstalarea sistemului, toate fișierele vor rămâne intacte. Pentru toate celelalte servicii oferite pentru stocarea fișierelor pe Internet.

Apropo, toți prietenii mei au o conexiune la domiciliu la Internet, toate au tarife nelimitate, deci nu este nevoie să transportați blanduri și unități flash.







Serghei

înalt

Am un port pe unitatea flash și nici un depozit nu le va înlocui pentru recuperare sau alte lucrări urgente!

Blade049

Sunt de acord cu asta. că puteți să stocați fișiere pe Internet, dar este ca și a treia opțiune, după ce am relatat Baloo respectat. Aș dori să adaug că cele mai populare tipuri de hard disk-uri USB detașabile, cu care puteți salva, spre deosebire de "manechine".

odes90

Dacă aveți nevoie de cineva care să împărtășească un program, atunci lucrul de neînlocuit

și, în general, lucrurile potrivite, chiar și pentru lăcomie

Fesyuk Vladimir

Modalitățile de depozitare sunt toate importante și necesare! Mulțumesc, băieți!

genrietta_gr***@m*****.ru

Ne pare rău, dar nu sunt în subiect: cum se face parola pentru dosarul cu fișiere dacă este necesar, precum și pe unitatea flash USB? Mulțumesc!

nu puteți crea un dosar. dar puteți să arhivați dosarul și să introduceți parola în arhivă. Fă cel mai bine cu WinRar. În fereastra de creare a parolei există o filă corespunzătoare

înalt







Trimiteți-le prietenilor: