4 Răspunsuri pentru studioul de manichiură Lenina din Moscova, beskudnikovsky, autostrada Dmitrov, 89

A făcut o manichiură clasică cu un strat de vopsea obișnuită, plus o simplă (nu uscare terapeutică) la prețul site-ului de 509 de ruble. Am luat 601 și acest lucru ia în considerare reducerea pe card! Cum poate fi aceasta? Nu în afacerile de bani, ci într-o dispoziție rătăcită! Deși maestrul a făcut o manichiură bună, dar după ce administratorul a emis un cont pentru a părăsi comandantul pentru ceai nu! Deși mereu mulțumesc.







Prima dată a fost în studio și mi-a făcut o manichiură Mustafaeva Dilnoza. Îmi plăcea foarte mult maestrul. Cu mare grijă și foarte atent. Foarfecele sunt foarte ascuțite și cuticula sa dovedit a fi uniformă. Cred că în acest fel nu vor apărea bâte. Cu toate acestea, a fost plăcut, că toate sculele la comandant în ambalaje individuale și ambalare după sterilizare. Da, stăpânul însuși purta mănuși.







A făcut o manichiură clasică cu un strat de vopsea obișnuită, plus o simplă (nu uscare terapeutică) la prețul site-ului de 509 de ruble. Am luat 601 și acest lucru ia în considerare reducerea pe card! Cum poate fi aceasta? Nu în afacerile de bani, ci într-o dispoziție rătăcită! Deși maestrul a făcut o manichiură bună, dar după ce administratorul a emis un cont pentru a părăsi comandantul pentru ceai nu! Deși mereu mulțumesc.

Fac manechine japoneze pentru a treia oară în atelierul lui Lena Lenina în centrul comercial "XL" la maestrul Kuzmenki Elena. Și îți spun că e doar un dumnezeiesc pentru mine! Unghiile au devenit puternice și au început să crească! Sunt prea tânără. Multe mulțumiri!

Impresia generală este pozitivă

Impresia generală este pozitivă. Vizitez în mod regulat studioul din Varșovia, în centrul comercial "Varshavsky", în salonul de la Dmitrovka. Uneori mă duc la pasajul lui Elokhovsky pe Baumanskaya. În ceea ce privește studiourile expres, este foarte demn de ea. Îmi place foarte mult manichiura fierbinte, la Dmitrovka este făcută chiar mai ușor decât în ​​pasajul lui Elokhovsky. Dar acest lucru este foarte subiectiv. Manichiura clasică este bună atât acolo, cât și acolo. Prieteni, aș recomanda aceste studiouri.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: