4 creme de mâna egomania, decleor, june jacobs, kiehl - s, bella_shmella

Vă spun imediat despre cele patru creme de mână pe care le-am încercat în ultimele șase luni.

Voi începe cu strugurii de masă Egomania.

4 creme de mâna egomania, decleor, june jacobs, kiehl - s, bella_shmella

Crema are un miros minunat de soi de struguri "Isabella". Este atât de albastră, cu o piele tare și puțin astringentă. Aceasta este smântâna care miroase ca acest strugure. Plus - compoziție naturală: unt de shea, acizi stearici, ulei de câine, extract de semințe de morcov, ulei de susan, ceară de albine, săruri de mare moarte, ulei de semințe de struguri.







4 creme de mâna egomania, decleor, june jacobs, kiehl - s, bella_shmella

Crema este suficient de ușoară. absorbită rapid, fără a lăsa un film uleios. Bine ca o zi.

Înainte - hrănitoare și înmuiere Decoor Aroma Confort Crem Nutri-Reconfort Cremă hidratantă pentru mâini. În compoziție - unt de shea, coada-calului, vitaminele B5, E, complex de plante împotriva petelor pigmentare, chiparos, agent de hidratare. Pentru mâini și unghii care au nevoie de îngrijire intensivă. Prețul estimat - 765 de ruble.

4 creme de mâna egomania, decleor, june jacobs, kiehl - s, bella_shmella






Acesta este al doilea pachet de cremă. (Am cumparat anul trecut, am luat-o pentru testare acum). Crema pare să fie saturată în textură, dar absorbită instantaneu. Mirosul de legume în stilul lui Dekleor. Bine pentru îngrijirea în fiecare zi. Ei bine, ambalajele în sine sunt plăcute - o culoare galbenă veselă, mată, ca și cum ar fi plastic cauciucat. Am menționat deja că Dekleor a fost sprijinită de sora ei și de familia ei. Deci această cremă este ca jumătatea de sex masculin.

Am încercat celelalte două creme în probe.

Kiehls Ultimate Strength Hand Salve - consultantul a spus că acesta este cel mai bine vândut brand. O textură saturată curăță uscarea mâinilor, cauzată de condițiile meteorologice, de lucru la domiciliu etc. Pe piele se formează o mănușă care protejează mâinile de pierderea umezelii.

4 creme de mâna egomania, decleor, june jacobs, kiehl - s, bella_shmella

Mirosul este foarte puternic - eucalipt (?), Un fel de medical. Din acest motiv, nu am evaluat acest produs. Textura este bună. Nu este gras, absorbită repede. Dar nu voi lua versiunea completă.

4 creme de mâna egomania, decleor, june jacobs, kiehl - s, bella_shmella

Îmi plac produsele cu mirosul de menta. Deși aici este o menta care miroase ca pulberea dinților. Dar totuși îmi place. Ei scriu că are un efect de răcire, revigorează pielea, reduce umflarea picioarelor. Se hidratează, hrănește, înmoaie, face pielea mâinilor și picioarelor netedă și suplă. În compoziție: extract de ulei / menta, extract de ulei / jojoba, extract de ulei / susan, extract de ulei / ceai verde, dimeticonă.

În plus față de miros, mi-a plăcut că a absorbit rapid fără grăsime. Bun hidratant. Deși astfel de produse, în primul rând, trebuie luate din cauza efectului puternic de miros și răcire naturală.

Ați încercat vreunul din aceste instrumente? Ce folosești pentru a te îngriji de mâini?







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: