2019 Anul este din nou noul corp al lui Paola Rein

În marionetele super-vechi, corpul era subțire, gâtul era lung, ombilicul era un punct și textura genunchilor.

Doar "doamne vechi", gât scurt, corp mai gros, cu o păsărică, genunchi texturate.







Fotografie de Svetlana. Supernova, noul superstar. Sa întâmplat întâmplător că am fost dezbrăcat nu doar de o bătrână, ci de un superstar. ))

2017 Anul este din nou noul corp al lui Paola Rein

fotografiile mele de pe mobil

2017 Anul este din nou noul corp al lui Paola Rein

2017 Anul este din nou noul corp al lui Paola Rein

2017 Anul este din nou noul corp al lui Paola Rein

2017 Anul este din nou noul corp al lui Paola Rein

2017 Anul este din nou noul corp al lui Paola Rein

2017 Anul este din nou noul corp al lui Paola Rein

2017 Anul este din nou noul corp al lui Paola Rein

2017 Anul este din nou noul corp al lui Paola Rein

Și așa punctele!
1. Alte picioare. Cu crestătură. Ca și pentru stabilitate
2. Burma nu este deloc, nici macar trasa.
3 Sânul este chiar mai mic, adică corpul este plat.
3 Coastele au fost îndepărtate complet.
4 Înapoi, de asemenea, linia a fost eliminată.
5 Popul este mai plat.
6 Brațele și picioarele sunt mai dense la punctele de joncțiune care ating corpul, acesta este, desigur, un plus.
Gâtul este mai gros din punct de vedere vizual, nu înțelege mai jos sau pare. Mai jos, pentru mine, plus.
8. Kenes nu a început să se pronunțe.
9. Brațele sunt mai groase, mai lungi și au o îndoire. Bicepsul este. ))
10. Rack-ul este mai larg, realizat pentru stabilitate.
11. La 1 cm condițional, păpușa este mai înaltă. Nu era nimic de măsurat.
12. Șoldurile sunt mai largi, în detrimentul acestei taluri pare deja. Îmbrăcați cu dificultate de la noile păpuși actuale găsla.

2017 Anul este din nou noul corp al lui Paola Rein

Desigur, am fotografiat nu numai golyshek, a vorbit, doar păpuși fotografiroali hainele nu erau doar paolki, în același timp, a fost interesant de văzut, deține și alte păpuși. Toate fotografiile sunt în albumul lui Paolok în contact. Chiar am ținut o clasă de păpuși. ))
În timp ce acesta este tot ceea ce se știe despre noii paoli.







fotografiile mele de pe mobil.

2017 Anul este din nou noul corp al lui Paola Rein

2017 Anul este din nou noul corp al lui Paola Rein

2017 Anul este din nou noul corp al lui Paola Rein

2017 Anul este din nou noul corp al lui Paola Rein

2017 Anul este din nou noul corp al lui Paola Rein

2017 Anul este din nou noul corp al lui Paola Rein

P.S. O clarificare importantă de la dealer: nuanțele vor continua să fie diferite. Până acum, acesta este doar un caz de probă. Și crestăturile ar putea să nu fie pe picioare, dar ele vor fi tăiate și șoldurile vor fi mai largi din cauza celeilalte fixări.

2017 Anul este din nou noul corp al lui Paola Rein

2017 Anul este din nou noul corp al lui Paola Rein

Și de ce raționamentul meu te sperie. ) este doar un fapt. Ei bine, că în Rusia nu există o astfel de direcție de degradare, cu toate că există o nivelare a URSS, cât și la nivel de stat, nu se poate vedea ... obiectivul nostru - în familiile lor de a menține tradiția, de a educa copiii în moduri diferite, fără a simplifica și egalizarea.

nu raționamentul dvs.), dar că acest lucru este posibil în fabrică: (ca să spunem veridicitatea lor despre tendință

Într-adevăr, păpușa crește ... Deci, curând vor lua capul pentru a corecta proporțiile ...
Ceea ce am văzut în corpul "supernova" este că păpușile își pierd unicitatea și se transformă în rațe chinezești. Aceasta este bucuria chineză! Undeva unde am văzut un Paolo-fake, așa că are un corp foarte asemănător.
Eh, ar fi mai bine să trișezi mâinile pentru a divorța ...

2017 Anul este din nou noul corp al lui Paola Rein

Mai degrabă cumpărați o prietena>.<

Eu, ca mulți, cred că trupul vechi al lui Paolok este mai de succes și mai bine dezvoltat. Deși este nou pentru croitorie și demonstrarea îmbrăcămintei - este mai bine.
Corpul supernova din fotografie părea puțin cam înclinat. Și bicepii în ochi s-au grabit - pentru fata prea remarcabilă. Să vedem ce se va întâmpla în realitate, dacă este încă elaborat puțin.
În general, uneori vreau mai multă mobilitate de la organele lui Paolok, deși înțeleg că ar fi un organism complet diferit. Pentru că nu vreau să transplant corpul lui Jolina, nu prea îmi plac hibrizii.

Vom vedea. )) Din câte știu, spaniolii au încercat să dezvolte balama, nu totul este simplu. Aici, primavara nu eliberează balama lui Ionu, este prezentă în vârstă de 4 ani.
Chrysalis nu este înclinat, este posibil ca ei să-l înființeze. Dar există bicepsi.

fără a se apleca, dar cu umerii strâns crescuți. În timp ce îi strângea gâtul, și în general, totul se prăbuși și se încovoiase. Înainte de a arunca (((

Am mai urmărit fotografiile de mai multe ori. Ei bine, să spun, prima impresie este un șoc, acum mă uit cu calm la acest organism, în orice caz, de la noi, cumpărătorii de depinde puțin. Din păcate, așa cum mulți au observat, este tendința de a simplifica majoritatea carcaselor (fără coaste, UTM, umerii arata ridicat), dar, în același timp, mânerul a lucrat mai bine, este un plus. În opinia mea, împerecherea crește. Nu mai este un ghemul dragut de cinci ani (păpușa pe carcasă veche), nu o fetiță de aproximativ șapte (păpușă pe o nouă carcasă), și destul de atletic, judecând după fotografii, o fată de 8-9 ani. Bineînțeles, picioarele arată pompate, umeri ridicați, glezna este de dorit cel puțin, în genunchi mai fiabil, dar avem în acest moment ceea ce avem. Poate că asta va funcționa cu adevărat. Deși, privind corpurile de păpuși ale altor companii, vreau să spun că nu totul este atât de rău. Dacă luați aceleași prietene Gotz, care are o carcasă-bach, atunci corpul supernova va părea foarte uniform. Societatea Kaori ASI, de asemenea, carcasa este simplă, iar fața este frumoasă.
Deci, sugerez să nu fiu supărat înainte, ci să aștept versiunea finală a păpușii. În prezent, sunt în orice caz cumpăra papusa cu carcasa de dragul de interes, va completa colecția mea mică, fac gimnastica ei artistice (manere si picioare doar podkachennye))

Sunt de acord, ar ști înainte de a - cumpărat pentru el însuși mai multe „doamne vechi“, și a reușit să ia un singur Lyalka și încă nu se poate opri uita la ea, foarte mult dragă, Malyshkova Lala) acum prețul „doamnelor vechi“ musca







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: