100 K 1

Deci, banal, original și ciudat, în general, tot ce a venit în minte despre acest lucru:

  • Kitten (de la el, pisoi, pisoi, pisica, Kotya, păsărică, pisică, am murochka, torsul myavochka etc.).
  • Bunny (iepure, iepure, zayushest, zaychenok).
  • Soarele (soarele, soarele).
  • Lapushka (lapus, paw, lapulya, lapuleturi).
  • Pește (pește, pește, pește).
  • Mouse (mouse, mouse, mouse, musculare, șoareci).
  • Copil (copil, bebeluș, copil, copil).
  • Fuzzy (pufos).
  • Pupsik (pui, puffins - aceasta este, în ceea ce mă privește, vulgaritate atât de completă, deși, desigur, aceasta este pură IMHO).
  • Marmichka (Marmishenok, Marmita Fata).
  • Maimuță (maimuță, macac, macac, bibizyannost).
  • Sigiliu (piele de tescovină, vițel).
  • Porc (purcel, parsyuchok, porc, porc).
  • Elefant (elefant, elefant).
  • Diavol puțin (diavol, diavol, diavol, diavol, domnul meu negru).
  • Înger (înger, înger).
  • Kid (capra, capra, capra, capra).
  • Murlokotamchik.
  • O mare (o mare, o mare, un cal, un conic, un cal).
  • Joy.
  • Fox (sora fox-sister, roșu-nerușinat, vulpe).
  • Volchar (lup, lup, lup).
  • Arici (arici, ghimpe).
  • Capră (capră, capră, capră).
  • Mymrotka (noroi).
  • Kikimora (kikimorka).
  • Bunicul ou (Baba ega).
  • * Opka (* Opochka, * Misfortune).
  • O alta duzina de cuvinte obscene si derivate de mângâiere diminuatoare ale acestora, pe care nu le voi reproduce aici din toate motivele cunoscute)))






În general, există atât de multe lucruri pe care nu le puteți aminti. Mai mult decât atât, cea mai mare parte a tot ceea ce folosim cu iubitul nostru în propriul vocabular cu privire la fiecare altul.







Cat \ pisica \ kytsyk \ pisica \ kisya \ Kotya, iepuras \ iepurele Zaya \ iepuras \ zayushka \, Murli Murzik, Masya \ copil \ Manyunya \ copil, pui, miracol \ Crank, pește, kukuruzka, Liska \ vulpe, păsări, meu bun \ meu bun, înghiți, șoarece, hamster, dulce \ dulce.

Dacă ați avut o cădere, dar nu doresc să jignesc - barabuka-fag, duduk, un balon umflat, byaka-zakalyaka, bryuzzhalka, babayka teribil, Chudilo, obizhalka, Kozyulina, zyuzyuka.







Trimiteți-le prietenilor: