034 Căpitanul Larin se preface că este alcoolic

NILOV CU FEMEIA IRINA: șampania este beat chiar de teetotalers și arahide

Un soț îngrijitor se teme de naștere

Și totuși, există motive să credem că Irina nu acoperă deloc o soție beată. Persoanele apropiate familiei pretind că Nilov sa schimbat cu adevărat. De la un tip vânt, nesăbuit (care, este adevărat, este deja aproape 40 de ani), sa transformat într-un soț îngrijitor. Căsătoria cu cântăreața și actrița Teatrului Mossovet Irina Klimova este a cincea din viața sa. Ultimul roman serios a fost cu o clovnică tânără de la "Litsedeyev" Julia Kamanina, dar nici el nu avea de gând să-și înregistreze relația și chiar mai mult să aibă copii. Și după un accident de mașină, a cărui vină era, cel mai probabil, Julia, dragostea lor în general, nimic "nu strălucea".






Apoi, pe orizont apare Irina ... În "Mentah" ea a jucat doar într-o singură serie, dar cum a jucat! A avut rolul colegului lui Larin, în care se îndrăgostește nebunește. În cadru au existat atât sărutări, cât și scene de pat. Alexey a început să dea flori lui Irina și să-l invite la restaurante scumpe. După o astfel de seară, ei au decis să se căsătorească. Semnat, dar era foarte rar să vezi: Irina trăiește cu Moscova, Alexei este înlăturat la St. Petersburg. Așa că trebuie să bată aproape în fiecare săptămână la Moscova și înapoi.
- Așa că am câștigat atacuri de inimă, epuizare fizică și restul ", spune Irina cu amărăciune. - Lesha este o persoană foarte grijuliu și sensibilă. Apeluri permanente de la Sankt Petersburg. Și, recent, chiar mi-a interzis să conduc o mașină: el a spus că e de ajuns! Șofer angajat. La mine va fi primul copil, cu siguranță, mă tem foarte mult. Lesha chiar a trecut cursul tatălui său viitor - a absolvit o școală specială. Acolo au arătat imagini de amator de naștere, așa că Nilova sa transpirat chiar și stiloul a fost zguduit. Dar are deja doi copii.






Nu contează cât de iubit Nilov soția la Moscova, în cele din urmă de gând să se mute (așa cum au făcut în acest sens, colegul său Viktor Sukhorukov, din cordonul ombilical Serghei Shevelkov Vladimir și Konstantin Khabensky). Dimpotrivă, el construiește o casă sub Petru cu un pod și o grădină. Deși, teoretic, posibilitatea de a se muta la Mother See nu neagă. Și chiar și la evenimentul de vârf, fără muncă, nu va exista - în opinia lui Irina, ei sunt gata să-l ducă la muzica "Chicago" ... instalatorul de scenă. Kirkorov nu are nicio minte.

Apropo

Alexei Nilov este fiul actorului popular Ghenadi Nilov (c / f "Trei plus doi"). Activitatea creativă a început la el în 5 ani. În filmul "The Snow Maiden" în regia lui Pavel Kadochnikov, Lesch a fost împușcat cu părinții săi. Am intrat în institutul de teatru pentru prima dată. În zilele studenților de la ora 8 am lucrat ca portar, în același timp a primit o bursă pentru studii bune, apoi a lucrat ca stagiar la teatru. Komissarzhevskaya, și noaptea a lucrat într-o brutărie. Astfel, cu un salariu mediu al unui actor de 120 de ruble, el avea un minim de 350. Porecla de lucru "serial" este Long. El viseaza ca fiul lui Dmitry va deveni dirijorul orchestrei.

Doar de fapt

Irina Klimova a fost audiată pentru rolul lui Roxy în muzica "Chicago" de Philip Kirkorov. Actrița a fost aproape luată, dar brusc ea a descoperit că era însărcinată. Ea a refuzat să se lucreze.







Trimiteți-le prietenilor: