Biletul la feminin de curse de biatlon de astăzi care a câștigat, rezultatele, urmăriți online

Biletul la feminin de biatlon din cursa de astăzi care a câștigat, rezultatele, urmăriți online

Biata de femei releu astăzi 12.01.17. Potrivit punctelor de cupă s-au distribuit locuri de start: Germania 1, Franța 2, Ucraina 3. Echipa femeilor noastre a lăsat sub numărul 6. Primul în cursa a venit la Victoria Slivko. La prima rundă a permis 2 goluri și a reușit să închidă ținta cu două runde suplimentare. La a doua frontieră a venit cu un decalaj mare de la conducători, dar datorită filmării curate, a reușit să se apropie puțin. Transferat bastonul la Victoria, liderul echipei de femei Tatyana Akimova. Tatiana a făcut patru greșeli pe două fronturi, dar ar putea face fără cercurile de pedeapsă.

Biata de femei releu astăzi 12.01.17. Akimova a predat bastonul la Kaisheva cu o întârziere de 1 minut și 18 secunde. Ulyana la prima fotografie a fost capabilă să repede și fără să împușcă. Dar nu am putut face față celei de-a doua lovituri și am mers la două cercuri de pedeapsă. Kaishcheva a înmânat releul către Podchufarova cu o întârziere mai mare de trei minute. Olga a împușcat două repere cu două rate. Echipa noastră a ocupat locul 13. Primul loc a fost ocupat de echipa Germaniei, a doua Franță, a treia Norvegia.