7 Reguli de comunicare cu părinții vârstnici

„#xAB; Totul a început cu faptul că am avut un argument cu mama ei pentru a cere concediu pentru noapte, nu am fost permis - și m-am lăsat noaptea am găsit bătut sever Când Denise, când mama lui Apoi m-am dus acasă - și a fugit din nou ..... timpul ... Și ne ascundem aici trei zile și trei nopți # xBB; (c) Adică, părinții ei sunt da, oameni cruzi. Este foarte interesant faptul că în acest caz este crud.







Dar, chiar dacă citim acest articol, există un sentiment că ea nu a vrut cu adevărat să moară.

„#xAB; Am dormit în pace, apoi a început să bată la ușă ne-am gândit: bunica a venit sa dovedit, există, de asemenea, mama mea ar trebui să-i doar în cazul în care am luat cuțitul pe bunica mea lovit lăsa, a început să-l ceară ...... . da mama a început să-i oprească ca urmare, odată ce sa dovedit că mi-au dat să taie mâinile tale Poate că, atunci când un cuțit luat - .. eu însumi nu înțeleg cu adevărat, chiar și durerea nu se simte Dennis ia amenințat la început și-a spus să plece. - n-au ascultat. Apoi a scos un "pneumatic" și mi-a împușcat mama în coapsa dreaptă. "Și apoi poliția a urcat - și a concurat # xBB;

Tovarășul la împușcat destul de rău pe mama lui în picior. În același timp, când agitația cu cuțitele nu a urcat? Ti-e teama sa te tai, sa tragi mai sigur?







În general, în toată povestea pe care tipul o conduce și cum mă conduce, nu-mi place.

Extindeți sucursala 10

Cu frecvența de timp în câteva luni există povesti teribile care dau un răspuns puternic.

Un școală în schizofrenie paranoică a ucis profesorul cu întreaga clasă și doi angajați ai securității private din Moscova.

Sora care suferă de schizofrenie, cu capul la stația de metrou care se îndreaptă, la Moscova.

Copiii au murit în timpul unei furtuni de pe lac, în Karelia.

Și acum acest masacru la Pskov.

Oriunde ar fi aceeași întrebare, părinții și societatea ar putea împiedica acest lucru și, dacă da, cum?

Extindeți filiala 9

Dacă luăm ultimul caz, am putea. Am o întrebare directă, ce "bate cu cruzime" cu alți părinți? Așa este traumatizant, ceea ce este umilitor și atât de clar.

E bine să nu bateți, mai ales când familia altcuiva. Asta este, nu împinge să scape, ar fi deja un plus. Dar mi se pare că tipul ar fi urcat în continuare, ar fi fost necesar să izoleze dragostea de această dragoste. Cum acționează bogatul în astfel de cazuri, știu - sunt trimiși la studii / stagii în străinătate. Suferința pentru dragoste nu o anulează, dar o ține de o companie rău. Ce să faci celor care nu pot să nu știu.

O întrebare interesantă este că părinții trebuie să lupte împotriva impotenței și a lipsei de moralitate sau pur și simplu pentru că "ca mine, ceea ce vreau atunci mă întorc". Al doilea este mai rău, atunci situația intolerabilității casei este permanentă și disperată.

Extindeți filiala 2

Deci mi se pare că tipul "a ieșit încă".

În străinătate încearcă droguri de singurătate, din păcate. Bietul, banii sunt, dealerii pasc.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: