638 108D 601 a decis să înlocuiască termostatul și pragurile pentru digerare

în continuare povestea în fotografii ca prietenul meu kewal33 a început să-și repare calul, dezmembrat-o timp de 4 zile înaintea unui singur bolț.
sub fotografie, voi încerca să încarc noi fotografii la timp, după ce intru în garaj, voi avea un loc de reparare în garaj.







Toate sunt scoase - motorul, un radiator, un fascicul, o capota, un rezervor, pompa, pitici. toate mai scurte. și înăuntru

dacă cineva este interesat de altceva - pot să sfotkat mai în detaliu, cum ar fi o sobă sau radiator sau vopsea. scrie intr-un personal voi posta aici.
brusc aveți nevoie de cineva. nu te deranja cu subiectul te rog sa lasati acest raport de fotografie sa fie completat cat mai mult posibil.

Atașamentele partea dreapta prag de fund de prag din partea stanga, sub compartimentul gol al motorului scut compartimentul motorului găuri pasagerului din față laterală strona conducătorului pe starea frontală în jurul paharului înainte de tipul de salon aici, cum este acum partea pasagerului din partea conducătorului auto, baterie potekshy a făcut cazul său, înainte de vizualizarea principală actual al locului torpilă vedere laterală a pasagerului gaura din partea pasagerului de pedală partea șoferului șoferului torpilă a lui naskvoznyak împușcat unitate ABS, înainte de repararea găurilor de stare ușa pasagerului și deasupra șoferului peste bara de ridicare a capului

** Krolovo duce la preot. **
În Bryansk? Drumul? - Nu, nu am făcut-o.
Certified Engineer (Xerox WC57 **, WC75 **, 6279, 4127, D125), Ricoh1355 (Cătană), Neopost - în căutarea unui loc de muncă în orice regiune

Înapoi la început

ARKus: Ușile trebuie, de asemenea, îndepărtate, va fi mai convenabil să curățați și să vopsiți rugina de jos.

până acum, sunt necesare pentru sudarea pragurilor și amplificatoarelor, nu i-am spus persoanei pe care am ajutat-o ​​și, la cererea lui, am publicat noi fotografii ale interferențelor de astăzi în autobuzul spaniol. în mod surprinzător, mașina sa dovedit a fi foarte puternică (mi sa arătat) și o mulțime de rezervă pentru siguranța pasivă.
astfel încât lenea este primul început și cel mai dificil început de îndepărtare a putredului din partea conducătorului auto, până acum doar praguri noi au fost curățate și tăiate taiate, până la ora 23:00. apoi bate nizya, vecinii pot apela la secția de poliție a districtului (sa întâmplat deja cu deja)

Prag de investiții înainte de a procesa începutul agresiunii asupra ansamblului podelei șoferului, a decis să elimine pentru cei care au nevoie să înțeleagă ce constă din același capac pe aragaz sigilat unde să pună filtrul de salon. toate vor fi restabilite prag numărul de reparații prag înainte de pragul de prelucrare după îndepărtarea de sol fabrica, prelucrarea de către rheophlex în trei straturi, și trei straturi de prelucrare a pragului al doilea prag este aceeași și aceasta este unealta decât este procesată. a spus că acest alt altul are nevoie de un set de ceai cu un solvent și aici este un borcan cu reoflecți, au spus să facă o fotografie, ar putea fi util pentru cineva necunoscut pentru mine crap, a spus sfotkat. care se bucura de răspunsul. răcește repede metalul și se pare că polizul șoferului nu a tăiat încă polonez încă și aici este o bucată din pragul fasciculului de deasupra amortizorului de zgomot înapoi pe fasciculul din stânga din spate







** Krolovo duce la preot. **
În Bryansk? Drumul? - Nu, nu am făcut-o.
Certified Engineer (Xerox WC57 **, WC75 **, 6279, 4127, D125), Ricoh1355 (Cătană), Neopost - în căutarea unui loc de muncă în orice regiune

Înapoi la început

Cât de mulți bani au făcut comandantul pentru a recicla acest lucru? De asemenea, trebuie să diger rapidurile și poate să existe ceva pentru a ieși.

bratello: Și cât de răcoros e acel rahat? Ce restabilește exact cum funcționează, este testat în practică și pentru cât timp?

Se creează un film pe metal, chiar rău bulgară ia, alb, cum ar fi doar de metal Kusaka pe care se afla vrăjitorul tratat și aruncat pe o stradă într-o baie de sare pentru a verifica. așa că aici ne întrebăm - cine a folosit asta? Apoi am face trei straturi pulvika reofleksa strat de modă veche 3 gnunta, apoi (pentru praguri Movil grosime) la stratul exterior de nivelare și trei culori. Nu știu cum să fac sudura.

avem aripi pe șuruburile noastre, o puteți schimba oricând, acolo puteți lucra 3 ore cu ceai (nu bem bere când o facem pentru noi înșine). nu sunt de acord. pentru un astfel de preț pe care îl veți vedea nu de prelucrare, dar a făcut pe a mers nafig, noi facem pentru noi înșine și cu o marjă.

sub fotografia de la începutul de sudare, chiar începutul nu lovi cu piciorul.
vizibile urme ale cordonului ars, nu procesați partea din interiorul cordonului. gunoiul încă asta.
oricine interesat poate exprima estimarea, până acum nu complet. puțin mai târziu.

Atașamentele deja sudate amplificatoare (de la Vito două straturi de metal, trei straturi de la Vito reprezintă numai) de prag al puterii de aici prihvachen de sub mașină, rețineți că face mai mult drenazhek decât acasă, chiar sub conducătorul auto nu va fi de 3 văzut 2 bucătar nu spotter, Există doar o vizualizare generală semi-automată din partea de jos a conducătorului auto.

** Krolovo duce la preot. **
În Bryansk? Drumul? - Nu, nu am făcut-o.
Certified Engineer (Xerox WC57 **, WC75 **, 6279, 4127, D125), Ricoh1355 (Cătană), Neopost - în căutarea unui loc de muncă în orice regiune

Înapoi la început

Maxus: Câți bani l-au luat comandantul pentru a recicla asta? De asemenea, trebuie să diger rapidurile și poate să existe ceva pentru a ieși.

facem, taiem până la ora 23:00, curățăm și mănâncă și se fierbe gătește.
estimările au fost exprimate mai sus

Oleg Vito: Da, sunt o mulțime de lucruri, băieți buni!

nimic complicat așa cum sa dovedit, luați-o și faceți-o.

kewal33: Timpul de a se aplica a doua strat de sol.

bine în vacanță.

** Krolovo duce la preot. **
În Bryansk? Drumul? - Nu, nu am făcut-o.
Certified Engineer (Xerox WC57 **, WC75 **, 6279, 4127, D125), Ricoh1355 (Cătană), Neopost - în căutarea unui loc de muncă în orice regiune

Înapoi la început







Trimiteți-le prietenilor: