31 Feedback privind olga la Moscova, Basmanny, vechea strada basmannaya, 9, la

Vreau să-mi exprim recunoștința față de Svetlana! Este o persoană teribilă, sensibilă, bună și simpatică. A ajutat la alegerea rochiei și a voalului potrivit, fără a-și impune opiniile, ci doar pentru a ajuta cu o alegere imensă și elegantă. Rochia a fost cumpărată în Centrul comercial Nikolsky pe Vetoshny Lane. 9. sfătuiesc toate miresele!







Cea mai mare alegere, probabil, de rochii de mireasa in stil grecesc, am vazut in salonul "Olga". Dacă doriți o astfel de rochie, atunci asigurați-vă că vă opriți. Da, dacă nu, atunci mergeți, există rochii pentru fiecare gust, tip, dimensiune și pungă. Eu am cumparat eu grec, trebuia sa aleg din trei optiuni, fiecare dintre ele parand ideal. Ca un măgar între două haystacks). Horror este simplu, intensitatea emoțională a ceea ce era) Glumeam. De fapt, a ales destul de repede, ajutat de vanzatori. Data viitoare ›

Fetelor, vă mulțumesc foarte mult! Pentru receptivitate, atenție, profesionalism. Înainte să ajung la Olga, am călătorit în multe saloane. Nu am întâlnit o astfel de relație nicăieri! Pentru fiecare fată, pregătirea pentru ziua nunții este interesantă și nervoasă, dar m-aș putea relaxa cu tine. Imediat mi-am dat seama că sunt în mâini bune. Rochia a fost cusută în funcție de parametrii mei. Cu grijă și rapid. Mă bucur că m-am întors la salonul "Olga", doresc prosperitate și fericită, ca și mine, mirese!)

Ai o zi frumoasă! A luat o rochie în cabina de pe Basmanaya. Am vrut să fie într-o culoare destul de complexă, neobișnuită (ceva între pudră și maro) și am găsit-o! Toți oaspeții mi-au marcat costumul și mă uit la fotografie și admir. În opinia mea, așa ar trebui să profesioniști. Mi-au ascultat observațiile, am compilat o imagine și am încercat să o traduc, indiferent de ce! Fetelor, e grozav că m-am întors la tine! Acum îți voi sfătui salonul!

Am comandat o rochie pentru nunta lui Olga, mi-a placut foarte mult. Am vrut ceva neobișnuit. Nu am făcut o nuntă generoasă, aveam doar părinți. Am vrut o rochie de seară, cu pietre și ghimbir. A găsit o opțiune excelentă și a ordonat. Mulțumesc foarte mult, o calitate foarte bună, poți purta mai mult de o dată (glumesc). Livrat rapid și prețul nu este foarte mare.

Am comandat o rochie pentru nunta lui Olga, mi-a placut foarte mult. Am vrut ceva neobișnuit. Nu am făcut o nuntă generoasă, aveam doar părinți. Am vrut o rochie de seară, cu pietre și ghimbir. A găsit o opțiune excelentă și a ordonat. Mulțumesc foarte mult, o calitate foarte bună, poți purta mai mult de o dată (glumesc). Livrat rapid, iar prețul nu este foarte mare.







Am comandat o rochie in stil grecesc pe site. Site-ul și selecția a fost mai mult tocmai am primit la un preț redus, așa că am cumpăra un cost ieftin. Alege o rochie a mers imediat pentru a masura, cum sa se imbrace satul turnat pe mine, dar am cumpărat deja accesorii și le-au încercat să găsească o rochie. Sa intamplat asa ca manusile, in general, dintr-o alta opera. Dar am ajutat ridica mantia (convins că în acest stil va fi mai potrivit să se uite). A fost plăcut surprinzător faptul că potrivirea în cifra este deja inclusă în cost. Data viitoare ›

Căutam o rochie de mult timp, am vizitat aproximativ 10 saloane. În unele, acestea oferă rochii care în mod clar nu se potrivesc prețului, în alte modele învechite sau prețuri foarte mari. Printre alte vizite și salon Olga pe Basmannaya. Vreau să menționez un sortiment mare și prețuri plăcute. Am găsit rochia de acolo, dar nu l-am cumpărat încă, cred că mă voi întoarce și o voi cumpăra doar în timp ce caut pantofii. Alegerea pantofilor nu este grozavă, dimensiunea mea nu era balet. Apropo, există o potrivire liberă pentru figura (promisă).

Nu știu de ce prietena mea a fost atât de încântat cu rochii de mireasa luxuriante, dar la fel rămân la opinia - îmi place drept. În ele, toată esența frumuseții și harul corpului miresei este întotdeauna vizibilă nimic, nu este ascuns. Asta e doar ieri convins de acest lucru a vizitat din nou Moscova Bridal salon de „OLGA“. Și acolo am fost sfătuit un model foarte foarte minunat al rochiei. Este minunat. Pe corpul meu arăta foarte impresionant. Colectia de Zephyr nu este doar o noutate, ci este un buchet de haine fermecatoare pentru mireasa. Vă sfătuiesc să vizitați.

Vreau să spun mulțumesc foarte mult salon Olga și foarte frumos și atent femeie Lubov Nikolaevna! Înainte de nuntă am avut 2 luni și am avut timp să mă plimb prin saloane. "Olga" a fost doar al doilea salon. Și acum, după ore de testare, l-am văzut, rochia mea! Se așează superb, chiar și nimic nu a fost ajustat, și accesorii pentru el, un văl și o blană de blană de la lebădă, chiar mai presus de toate laudă! În biroul de înregistrare Gagarin, unde a avut loc înregistrarea noastră, chiar și administratorul de la intrare a ajuns la plăcere și înainte. Data viitoare ›

Am vizitat-o ​​acum două săptămâni. Serviciul este normal. Și mi se pare că atitudinea față de tine va depinde de starea de spirit cu care tu vei ajunge acolo. Vrei cele mai bune - există săli de clasă VIP, dar aici raportul normal de preț și de calitate a serviciului. Mulțumesc.

Am fost cu un prieten sâmbătă. Am întâlnit o fată drăguță cu un colac, foarte plăcută. Ea a oferit ceea ce "ochiul pe mine" a văzut cu ochiul ei bine instruit. Mi-a oferit o idee pe care nu m-am gândit niciodată înainte. Ea purta o fusta luxurianta de satin greu pe mine si un corset foarte frumos, sa dovedit foarte usor si rafinat. Și când am spus că era foarte bună, dar destul de simplă, a sugerat să împletească corsetul și o parte din fustă cu margele lucrate manual. Mi-am imaginat și m-am gândit o clipă. Data viitoare ›

Excelent interior! Rapid în măsură să ridice o rochie, deși a fost inițial destul de diferit pe site-ul în sine, dar nu mi-a plăcut foarte mult. Personalul este excelent. Mulțumiri speciale lui Lyudmila - o fată foarte dulce și răbdătoare. În plus față de rochii, au luat imediat accesorii: decorațiuni, mănuși, geantă de mână.

În această săptămână am vizitat acest salon. Am fost impresionat de site-ul lor, și am decis să plec. Salonul este destul de bun, o mulțime de rochii la un preț accesibil, mai ales că va plăcea acele fete care caută o rochie fără caracter. Dar nu sunt unul dintre ei și, prin urmare, nu voi cumpăra o rochie acolo.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: