24 Recenzii, de conducere михаил тарасов, москва

Cel mai tare lider și doar un om ușor, interesant, amuzant și minunat Mihail Tarasov! Dacă doriți să creați o atmosferă caldă de familie în vacanța dvs., obțineți o impresie strălucitoare și de neuitat de la sărbătoare, doriți să vă amintiți totul nu numai pentru dvs., ci și pentru oaspeți, o recomand Misa! Nunta noastră a fost cea mai bună și această opinie nu este numai a noastră, ci și a părinților, a prietenilor, a rudelor. Toată lumea era complet extatică! Totul a mers la URA: fără glume vulgare, fără lucrări și fraze memorate, distractiv. Mulțumesc, Michael! SUNTEȚI SUNT UN MASTER AL BUSINESSULUI DUMNEAVOASTRĂ! Multe mulțumiri lui Yulenka - acesta este un om fabulos și strălucit cu care Mihail ne-a dat această sărbătoare. Julia este mai bună decât altcineva în muzică. Totul este foarte cool, cool, distractiv și ca într-un cerc de familie.







24 Recenzii, de conducere михаил тарасов, москва

24 Recenzii, de conducere михаил тарасов, москва

24 Recenzii, de conducere михаил тарасов, москва

Este păcat că pe acest site nu există nici o evaluare a "Magnificului!" Misha, mulțumită HUGUL pentru această sărbătoare. Toți oaspeții tocmai s-au îndrăgostit de tine! Mulțumesc, a fost nunta pe care am visat-o. În această zi, multe au mers prost, de la întârzierea la biroul de înregistrare și până la o ploaie torențială. Am fost atât de obosit în seara, se bucură de o sărbătoare care a avut nici o putere, dar ești aprins! Desigur, este prizvanie.Nam tău foarte norocos să fii liderul nostru. Nu am văzut încă că la nuntă toți oaspeții au fost fericiți și zâmbitori, toți fără excepție, dansând și distrați. A doua zi, oaspeții mei mi-au sunat și mi-au mulțumit pentru o astfel de distracție. Vă mulțumesc tuturor! Sper că veți fi de acord să ne petrecem aniversarea de nuntă. soțul insistă asupra repetării celebrării)))))

24 Recenzii, de conducere михаил тарасов, москва

Nunta noastra a avut loc pe 12.08.16. Și am fost norocoși că l-am găsit pe Mikhail! Am înțeles acest lucru imediat la prima noastră întâlnire cu el. După-amiaza, mirele meu a sunat-o pe Misa, iar seara am stat împreună cu el și am discutat aspecte legate de nuntă. Sincer, am fost nervos, pentru că înainte de nuntă a rămas 2 zile, dar Misha a fost doar o descoperire! El ne-a povestit despre toate tradițiile, concursurile etc. și ma mângâiat foarte mult cu optimismul și înțelegerea a ceea ce trebuie făcut. Unele tradiții și concursuri, bazate pe dorințele noastre, au exclus Mihail. Din cauza a ceea ce am experimentat? La nunta noastră au fost oaspeți cu vârsta cuprinsă între 20 și 80 de ani și, la urma urmei, toată lumea trebuia să fie dusă. (Nu am vrut ca bunicii să discute despre paturi sau înmormântarea cuiva și prieteni - nunți anterioare sau zile de naștere). Misha sa confruntat cu acest 200%! Prietenii și prietenii sunt încântați de concursuri, bunicii cântă și dans cu tinerii. Din toate acestea am fost cea mai fericita mireasa si mire. Am dansat chiar și pe tatăl meu vitreg, care nu a dansat timp de 5 ani. Când am scris o recenzie, cel mai bun prieten al meu a fost cu mine și a întrebat: "Ce scrie despre Misa, scrie că este clar?". Și într-adevăr, el a făcut totul clar. Sărbătoarea noastră a fost planificată pentru doar 3 ore, iar Michael a reușit să ne pună în aplicare toate planurile pentru această paine, prăjituri, prăjituri și așa mai departe, și nu a fost o cursă de sprint, totul a mers bine și confortabil pentru noi. La sfârșitul sărbătorii, bunica mea mi-a spus: "Sunteți buni prieteni, că ați invitat prezentatorul." Misa, mulțumesc foarte mult din familia noastră!

Nunta noastră a avut loc la 22.06.16. Mihail a fost prezentatorul. Trebuie să spun că întâlnirea noastră a fost nu numai cu el. Dar dintre cei patru candidați, Mikhail a făcut cea mai mare impresie despre noi. Vă voi spune în detaliu totul în ordine. În primul rând, a reacționat cu mare înțelegere și răbdare față de perechea noastră, deoarece inițial am fost nu numai prea târziu pentru o oră. așa că l-au forțat să ne spună totul într-un mod accelerat, pentru că după o jumătate de oră trebuia să vină un alt candidat. Nu-l deranja deloc. El ne-a spus totul repede, dar în detaliu. Mihail sa simțit foarte încrezut, a zâmbit tot timpul, a fost pozitiv, glumit. Până la sfârșitul întâlnirii, eram aproape siguri de alegere, dar a trebuit să vorbim cu alții. Seara, l-am sunat pe Mihail și am întrebat despre următoarea întâlnire, unde am putea vorbi fără să ne grăbim și să semneze un contract. Două zile, Mikhail a venit la noi acasă și a petrecut aproximativ trei ore cu noi. El a ascultat dorințele noastre, a oferit alternative și a oferit sfaturi valoroase. În câteva zile am trimis acolo calendarul vacanței noastre. Cu o zi înainte de nuntă mi-a sunat și mi-a amintit din nou ce să cumpăr (a fost foarte oportun, pentru că am uitat de toate acestea). În ziua nunții, totul era minunat. Am ajuns la restaurant, Mihail ne-a cunoscut. Toate dorințele noastre au fost luate în considerare, muzica a fost clasică, toată lumea a dansat. Ar putea face oaspeții noștri. Toată lumea a fost foarte mulțumită. Vreau să observ că Mikhail nu și-a pierdut capul chiar și în restaurant, din anumite motive, au oprit lumina. Am glumit de asta și am continuat să conduc vacanța. Concursurile nu au fost vulgare (de care ne temem cel mai mult). Nu sunt plictisitoare. Implicat atât la invitații, cât și la minori. În această zi, nu totul a mers conform planului, așa cum mi-aș dori, dar Mihail a depășit toate așteptările mele și zâmbetul pe față nu a dispărut toată seara. După vacanță, oaspeții noștri s-au apropiat de el și au spus cuvinte de recunoștință. În selecție nu am greșit! Acest prezentator vă va face sărbătoarea minunată și strălucitoare chiar și în cea mai ploioasă și mai sumbră zi. Mulțumesc.







24 Recenzii, de conducere михаил тарасов, москва

Vom începe cu faptul că am fost mulțumiți cu Mikhail pentru 100.500%! Inițial, prea mult gândit avem nevoie de plumb, astfel încât nunta mic doar 13 de oameni, dar nu este absolut pierdut! La întâlnire au discutat toate momentele interesante în ceea ce privește vizitatorii, în special, și din primul moment Mihail inspirat încredere deplină! În final, totul a mers bine, ,, chiar și pentru oaspeții cele mai pretențioase ușor distractive au fost ooooochen mulțumit, și a lăudat Michael) vă mulțumesc foarte mult! vom recomanda cu siguranta la prieteni și cunoștințe)

24 Recenzii, de conducere михаил тарасов, москва

24 Recenzii, de conducere михаил тарасов, москва

Căutarea unui prezentator pentru nuntă a fost aproape cea mai mare problemă pentru noi în pregătirea pentru nuntă, dar exact până am întâlnit-o pe Misha! La prima întâlnire au realizat că l-au găsit. A ascultat cu atenție dorințele noastre, a oferit un număr imens de idei și, drept urmare, sărbătoarea a fost un mare succes! Multe mulțumiri lui Michael că el a simțit spiritul literalmente al tuturor oaspeților, competițiile au fost discrete și au ajuns în starea de spirit a tuturor! Și o mulțumire deosebită frumoasei Julii pentru muzică până în toamnă, în timp ce dansau la nunta noastră, nu dansau nicăieri. Mulțumesc băieți pentru un astfel de duo creativ! Suntem încântați! Pentru toți cei care caută facilitatorul ideal, vă sfătuiesc să-l sunați pe Mihail repede, atunci vă sunt garantate o nuntă de vis!

24 Recenzii, de conducere михаил тарасов, москва

Michael vă mulțumesc foarte mult pentru prezența în vacanța noastră, ați făcut-o de neuitat! Am luptat pentru o lungă perioadă de timp într-o panică pentru a găsi plumb pentru nunta noastră, dar după o întâlnire cu Michael a fost ușor pe suflet, ca o problemă a fost mai puțin) El este o persoană foarte bun și vesel și a vedea talentul lui nu a fost greu! Din primele secunde ale sărbătorii noastre, el a găsit o abordare literală pentru fiecare persoană, a ascultat fiecare dintre solicitările noastre. întreaga seară a trecut ușor și nu obligatoriu, nu a existat nici o limită pentru distracție. Noi nu am observat cum a zburat timp, și destul de obosit, până la sfârșitul zilei noastre fericit) De asemenea, o mulțumiri speciale pentru Julia pentru muzica si dansuri! Vadim și Tatiana

24 Recenzii, de conducere михаил тарасов, москва

24 Recenzii, de conducere михаил тарасов, москва

Michael și Julia, Vă mulțumim foarte mult pentru atmosfera incredibilă pe care ați creat-o într-o zi atât de importantă pentru noi! Nunta a avut loc în Hooray! Absolut toți oaspeții au fost mulțumiți. Mulțumită voastră, vacanța noastră a fost plină de culori strălucitoare, distracție, veselie, dragoste și căldură! Vă mulțumim din nou că ați făcut o vacanță de neuitat pentru noi și pentru oaspeții noștri. Sincer vă urez succes și succes în munca voastră. Continuați să vă bucurați și să încărcați pozitiv! Familie Baryshnikov.

24 Recenzii, de conducere михаил тарасов, москва

7 mai, mergeau la nuntă. Soțul ia ales pe Michael la recomandarea proprietarului cafenelei, unde au sărbătorit și nu au regretat deloc. Rezultatul a depășit așteptările noastre. Michael frumos! Se simte - un profesionist! Ne-am aprins oaspeții și asta, în ciuda faptului că cei mai mulți dintre ei nu cunoscuseră anterior. Dansat, sa distrat, a participat la concursuri. Totul era sincer și nu falsificat. Spre deosebire de personalul de la cafenea, nu au strigat când au depășit limita de timp. Mulțumesc Mihail! fără ca vacanța noastră să nu fie atât de strălucitoare, amuzantă și memorabilă!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: