20 Oamenii care au făcut plastic din motive de asemănare cu o stea

Contrar legământului cunoscut, mulți dintre noi au idolul lor. Dar de la admirația la creativitate la obsesie, doar un singur pas. Unii fani se înnebunesc atât de mult încât tind să arate ca stelele lor preferate, cum ar fi două picături de apă. Ei petrec zeci și chiar sute de mii de dolari pe chirurgie plastică și cosmetice pentru a arăta ca o celebritate preferată. Uitați-vă la selecția noastră și găsiți 10 diferențe!







Lindsay Lohan (30) - Ashley Horn

Kim Kardashian (36) - Mila Sinanaz

Jennifer Lopez (47) - Jennifer și Karen

Cineva și aceste surori sunt cel mai puțin asemănător cu o stea de la Hollywood, Jennifer Lopez. deși au cheltuit câteva mii de dolari pentru a se asemăna cu preferatul lor. Există un sentiment că toate operațiunile au avut ca scop doar creșterea punctului al cincilea.

Kim Kardashian (36) - George James Park

Doar nu te speria! Acest tânăr, numit Jordan James Park, este un artist britanic de machiaj care îi iubește pe Kardashian atât de mult încât a cheltuit până la 150 000 de dolari pe plastic. În total, a suferit 50 de intervenții chirurgicale din plastic, inclusiv injecții cu Botox în buze și pomeți, tatuaj pentru sprâncene și chiar și îndepărtarea părului cu laser.

Frații gemeni cu un nume amuzant Schlepp au cheltuit aproximativ 90 de mii de dolari pentru a arăta ca Brad Pitt. Dar, în căutarea perfecțiunii estetice, frații au suferit dureri îngrozitoare după două operații timp de două luni și nu au putut să mănânce în mod corespunzător. Și toate acestea au fost făcute ca parte a spectacolului realității MTV "I Want a Face Celebrity". Frații din Arizona au crezut cu sinceritate că o asemănare cu Pitt și-ar deschide drumul către faima și o carieră strălucitoare.

Justin Bieber (22) - Toby Sheldon

Fan-ul lui Justin Bieber, Toby Sheldon din Los Angeles, a petrecut cinci ani din viața sa și 100 000 de dolari pentru chirurgia plastică, pentru a deveni un idol. Și chiar am înregistrat un singur despre reîncarnarea mea. "Unii oameni cumpără mașini scumpe, vile și îmi petrec banii pe chirurgi pentru a arăta ca un vis", explică Sheldon.

Kate Winslet (39) - Deborah Davenport

Îl iubim pe Kate Winslet și o considerăm o actriță fenomenală. Dar, aparent, nu atât de mult ca Deborah Davenport din Texas. care a cheltuit 15 mii dolari pentru a deveni a doua Kate. Fata făcea rinoplastie, precum și injecții cu Botox în stomac, frunte și ochi.







Lady Gaga (30) - Donna Maria Trego

Donna Maria Trego din Marea Britanie a redus cu mai mult de 100 mii $. pentru a obține o asemănare externă cu Lady Gaga. Femeia nu se oprește acolo și continuă să facă operația.

Jennifer Lawrence (26) - Kitty

Angelina Jolie (41) - Nadia Suleiman

Demi Moore (54) - Lisa Connell

Miranda Kerr (33) - Hong Yuh Ryum

"De la femeia coreeană la Miranda Kerr" - sub acest motto, ea a căzut sub cuțitul chirurgului plastic Hong Yuh Ryum. "Am fost uimit când am văzut-o într-o revistă. Ea are un chip complet copilăresc și totuși este foarte sexy. Am decis ca vreau sa fiu ca ea! "- a spus fata. Hong schimba fata ovală, forma nasului, ochilor și buzelor, și-a luminat părul și a învățat toate trucurile machiajului și coafurii lui Miranda.

Madonna (58) - Edam Guerrera

Jessica Alba (35) - Hjön

Hjion, un fan coreean devotat lui Jessica Alba. ea a vrut cu adevărat să fie ca actrița ei preferată de la Hollywood. Cu o față nouă, femeia coreeană speră să reînsuflețească inima fostului ei iubit. Ea a făcut deja un plan de transformare a aspectului, dar ... Jessica a auzit de planurile admiratorului. "Cred că nu trebuie să vă schimbați. Dacă cineva te iubește, te iubește indiferent de ce ", - a dat sfaturi actriței. Drept urmare, fata a abandonat ideea ei nebună.

Pamela Anderson (49) - Carolyn Anderson

Reședința din Liverpool, Carolyn Anderson, iubește pe Pamela Anderson, starul de la Hollywood. Pentru a se potrivi cu actrita curvaceous americana, Caroline a trebuit să organizeze o serie de intervenții chirurgicale de plastic și cheltui 30 de mii $. In unele cazuri, au existat complicații, cum ar fi un implant mamar a explodat în solar, iar fata a trebuit să meargă cu o presiune care se hrănesc timp de șase luni.

Britney Spears (34) - Crystal Yu

Un alt participant la programul "I Want a Face Celebrity" de către Crystal Yu a fost o femeie frumoasă cu părul brun, cu o slujbă decentă în birouri, dar ea a vrut cu adevărat să arate ca Britney Spears. De ce? Vroia doar să devină mai încrezătoare și dansatoare. Și pentru ao ajuta ar trebui să aibă sânii grei. Nu este cunoscută dacă planul ei a fost elaborat. Dar cu siguranță nu a devenit o stea.

Ryan Gosling (36) - Nicholas Ryan

Novice actorul Nicholas Ryan nu a mers sub cuțitul chirurgului, dar a cheltuit 5 mii dolari pe injecții cu Botox, ceea ce, potrivit lui Nicholas însuși, îl face să pară un actor de la Hollywood. Ei bine, ceea ce este destul de previzibil, Ryan este un nume de scenă pentru un artist tânăr. Cu ajutorul lui, Nicholas speră să obțină mai multe roluri.

Sofia Rotaru (69) - Dionys Kelm

Pentru a deveni o copie a starului, tânărul a făcut mai multe operații plastice. Acum cumpără peruci scumpe, comandă rochii de la cântăreți, intră pe scenă și cântă cu vocea lui Rotaru.







Trimiteți-le prietenilor: