7 Reguli pentru activarea "genei tineretului" pamela jayobs (52 ani)

7 Reguli pentru activarea

Salutări! Desigur, tema "Cum să prelungească tineretul" a ocupat mințile omenirii din cele mai vechi timpuri. Alchimiștii din Evul Mediu făcut foarte sârguincios, dar despre rezultatele, ca de obicei, nu știm nimic, pentru că dacă oricare dintre experimentul lor a fost un succes, desigur, rămâne un secret. :) Și oamenii, probabil, la această zi modest locuiește într-un conac, se pierde în aleile pariziene și observă în mod convingător munca oamenilor de știință moderni.







Dar norocul nostru astăzi este Internetul, nu puteți ascunde nimic de la el și este surprinzător, și cel mai important - fetele care ne inspiră cu tinerețea și frumusețea lor într-o epocă, ne rog, în fiecare zi. Și am găsit o altă fată (în sensul literal al cuvântului) timp de 52 de ani! În opinia mea, astăzi totul este scris despre asta :)

Știți că acest subiect este foarte inspirat pentru mine și îl urmăresc îndeaproape pe magnificul El MacPherson (52). și pentru drăguțul Christy Turlington (46), și pentru Christy Brinkley inspirat (60). Despre fete de patruzeci de ani și scris plictisitor - este deja, în principiu, în ordinea lucrurilor, ele arată ca 27. :)

7 Reguli pentru activarea

Pot continua această listă de mult timp, dar astăzi vom vorbi despre Pamela Jacobs. Poate că ați citit deja despre asta, dar încă ne vom bucura din nou! :)

Locuiește în Marea Britanie, iar fiul ei are 21 de ani. Și aspectul ei magnific și corpul magnific, ea este foarte inspirat și înconjurător, și jurnaliști, și medici! :)

7 Reguli pentru activarea







Rețeaua scrie că într-o zi ea a făcut o examinare de sănătate la vârsta de 50 de ani și asistenta a refuzat să creadă în vârsta pacientului.

Când Pamela este întrebată despre secretele frumuseții și tinereții ei, ea spune că în familia ei toată lumea arată mai tânără decât anii ei, și aceasta este genetica. Deci sunt curios ce fel de genă este. fete, poate cineva știe și studiază genele de tineret, datorită cărora poți să arăți așa de cool și, cel mai important, cum funcționează? Potrivit oamenilor de știință moderni, vă influențăm chiar și acum genele și în principiu nici o genă nu este un verdict. Dar daca sunt "bune", atunci ei nu ar trebui sa fie rasfatati :) Asta e interesant, cum sa influentezi "gena tineretului" :) Cum sa "dezvolti" sau sa o "activezi". )

Poate, într-adevăr nutriție și exercițiu?

Deci, cum sprijină Pamela Jacobs "gena tinereții"?

1. Uleiul de cocos! Pamela susține că regulile sale de bază sunt nutriția, exercițiul și utilizarea activă a uleiului de nucă de cocos. ea îl folosește zilnic pentru îngrijirea pielii și a părului. În plus, Pamela adaugă ulei de nucă de cocos (de exemplu, cafea).

2. În dieta lui Pamela urmează regula bine cunoscută 80/20

"Eu respect regula 80/20", a subliniat Pamela. "80% din produsele utile, iar în restul de 20% îmi permit un desert, un vin mic sau ciocolată neagră organică".

3. Exfoliere! Pamela face o coajă ușoară într-o zi sau o curățare temeinică a feței. Faptul că astăzi este un super-brand, scrie consumerista.ru - supraveghetorul nostru în domeniul frumuseții organice este în acest articol.

4. Protecție solară. O fată nu părăsește niciodată casa fără o protecție solară!

5. Exerciții fizice. În ceea ce privește exercițiile, Pamela preferă yoga. "Îmi place antrenamentele care mă fac să mă simt activ și sunt convins că mă ajută să păstrez pielea tonifiată", spune Pamela.

6. A transpira. Și după antrenament, Pamela merge la saună sau în camera de aburi pentru a curăța și a scăpa de toxine. Ea crede că acest regim particular își păzește pielea și oferă o senzație de prospețime!

"După ore, întotdeauna încerc să merg în camera de aburi timp de 10 minute, apoi să iau un duș rece!".

7 Reguli pentru activarea

Pamela este absolut convinsă că perspectiva ei pozitivă asupra vieții este garanția tinereții ei, căreia îi acordă cu adevărat o mare importanță!

"Cred că secretul tinereții veșnice este să zâmbești în fiecare zi". Ea spune. "Și cel mai frumos lucru este să arăți tânăr - asta te face absolut sigur de sine!".

Și știm, de asemenea, secrete :) De exemplu, cum să strălucească și să fie tonifiat toată iarna :) și, de asemenea:

cum să aibă grijă de ei înșiși și de hormonii lor în timpul iernii,

cum să mănânci astfel încât toți nutrienții să fie absorbiți, pielea strălucește și noi eram în Tonus,

ce proceduri sunt prezentate pentru noi în perioada de iarnă, puteți afla

pe cursul nostru online "Practici de iarnă de frumusețe și radiație"!

Toate frumusețea, radianța și activarea "genei tineretului"!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: