43 Revocare reală - uzhnoe vzmorie stațiune de sănătate

"O zonă neobișnuit de frumoasă - peste tot chioscuri, fântâni. "

O zonă neobișnuit de frumoasă - peste tot, chioscuri, fântâni, compoziții sculpturale, ghivece de flori. Totul este foarte bine îngrijit, veverițele sărind pe copaci. Calitate și mâncare variată, dar numai pentru cei care vin la început. Camere spațioase, o mulțime de mobilier funcțional, camera are un ceainic și un frigider. Foarte aproape de mare. Loc de joacă excelent, există o cameră pentru copii. Bazine cu apă de mare (deschise și închise). Multe proceduri medicale, toate strict în timp - fără cozile.

Ceva trebuie făcut cu alimentele - introduceți 2 schimburi, fixați mesele. După 13.30 există doar ceea ce rămâne, ceea ce înseamnă că nu a încercat nici o rață în mere, nici limbă fiartă, nici pepeni coapte și pepeni verzi sunt delicioase, nu mai mult. Și dacă veniți la cină târziu, puteți fi, în general, într-o astfel de situație încât copilul dvs. nu va avea nimic de mâncat. Am cerut tăiatul de la recepționist, pentru că a mai rămas un pește pe care copilul meu nu îl mănâncă. Voi dedica o linie separată la așa-numita "curățenie" în camere. Nu este acolo. O baie (o chiuvetă, o baie, un toaletă) este spălată numai la sosire-plecare. Îndepărtați dacă au timp pentru dvs., chiar și gunoi nu este întotdeauna scoasă din cameră. Despre ceva pentru a fixa patul sau pentru a spala paharele sau pentru a agata usor prosoapele in baie, chiar si in cap, nu vin. Tableta cu cererea de a scăpa deloc nu este clară pentru ceea ce - se poate agăța toată ziua, ieșirea va veni la ora 20, când veți reveni în camera dvs. Este păcat că un astfel de loc frumos, cu o astfel de buna guvernare (în ceea ce privește prețurile pentru recreere, tratament, produse alimentare și teritoriu) timpul de curățare camere (vorbesc în mod specific despre locuințe 1m) complet ratat. În cele din urmă, aveți 3 stele, dar nu puteți da unul pentru o astfel de curățare. Corectați acest moment. O lingurita de tar bate un butoi întreg de miere.

"Acordați atenție!"

Fiți atenți. Plecare la ora 8 dimineața. O asemenea idioție nu m-am întâlnit în altă parte.

"În general, totul este foarte bun, poate că vom veni aici din nou, dar nu în sezonul de vârf - prețul este prea mare".

"Minunat odihnit, loc frumos"

Reparație bună în cameră, piscină sub fereastră, teritoriu îngrijit de sanatoriu, multe flori și copaci, plajă proprie, mâncare bună

Aerul a funcționat prost, cabina de duș a necesitat reparații, tratamentul a fost inclus în tariful camerei, nu a existat niciun program de recuperare timp de o săptămână.

„Natura. rutier de la corp la mare. plaje curate. "

Natura. rutier de la corp la mare. plaje curate. lipsa de a manca oameni pe plaja

"Introduceți o amendă pentru vacationers picking două plăci de mâncare, și apoi subnutriți de ea"

Zonă frumoasă, o mulțime de copaci

Bufet, verdeață, legume și fructe

Mi-a plăcut totul. Avionul zboară, dar discret. Teritoriul este frumos, mare. Mesele la nivel. Mui-in-drept nu se bucura. La tratament nu voi spune, e sănătos. Patul este confortabil. Lenjeria este normală.

Curățenia este rău în camere. Curățenie. Și cine este responsabil pentru asta. Nu există odorizant de aer în toaletă. Hârtia igienică nu este interogată. Piscina acoperită este superficială.

Parc frumos, paradis subtropical. Teritoriul este amenajat, decorat curat și decorat cu flori. Camera este confortabilă, paturi foarte confortabile, vederea din fereastră este magnifică, camera este caldă. Un restaurant cu o dietă variată, cofetărie este dincolo de laudă. Tratamentul este bun, personalul medical este atent, există posibilitatea de a fi examinat în sanatoriu pentru o taxă suplimentară. Excursiile sunt minunate. Mi-a plăcut totul.

Băuturi în cameră, trebuie să le dezinstalați.

"Vă recomand tuturor să vizitați un sanatoriu"

Tratament excelent, atitudini excelente ale personalului, locația sanatoriului este un aliment convenabil și bun

"Camera era pur și simplu delicioasă, patul era foarte confortabil și. "

Camera era pur și simplu delicioasă, patul era foarte confortabil și moale! Parcul este dincolo de laudă!

"Totul a fost minunat"

Totul a fost minunat

"Un bun sanatoriu, pe teritoriul unui parc mare, foarte mult. "

Un bun sanatoriu, pe teritoriul unui parc mare, multe proceduri, se pregătesc delicios!

Totul este bine. "

Mi-a plăcut totul: servicii, tratament, nutriție etc. și altele asemenea.

Ultimele trei zile au fost aduse de vreme.

Teritoriul este minunat. Personal super. Olga Moscova.

Aeronavele zboară la fiecare 30 de minute pentru a ateriza și a decola. Pensiunea este situată în apropierea aeroportului. Pur și simplu groază. Locuiți ca pe pistă, foarte zgomotoasă

"Teritoriul bine îngrijit al sanatoriului".

Teritoriu îngrijit de sanatoriu. Totul este gândit pentru o vacanță relaxantă, o mulțime de bănci, locuri în umbra plantelor sau sub copertine pe cheiul sanatoriului în sine. Un număr mare de plante. Aerul amesteca mirosurile de mare, cedri si alte plante, este imposibil sa respire. Este demn de remarcat procedurile terapeutice ale sanatoriei. Numarul mare si varietatea lor si calitatea lor sunt pur si simplu uimitoare. Trebuie să mergem o perioadă de cel puțin o săptămână. Aerul și tratamentul din acest sanatoriu sunt doar un basm.

"Sanatoriul este situat într-un parc frumos".

Sanatoriul este situat într-un parc frumos. Numărul de clădire 5 este o locație excelentă, frumoasă și convenabilă. Curățarea încăperilor, schimbarea lenjeriei de pat și a prosoapelor este întotdeauna excelentă și fără trecere. Procedurile sunt bune, merg pe jos confortabil, toate într-un singur loc.

În sala de mese, personalul din distribuție se comportă conform lui Sovkovski, adică din nefericire. Bineînțeles, avioanele erau într-o mizerie, foarte zgomotoasă. Procedurile au fost numite neuniform - primele zile sunt libere, nimic nu este numit. Dar în zilele recente pentru 4-5 proceduri pe zi, unul alergând în jur.

"Dacă locuiți într-o clădire lângă care se află în spatele unui gard în parc. "

Dacă locuiți într-o clădire, alături de care în spatele unui gard în parc este o cafenea de vară, va fi foarte zgomotos de la 7-8 pm până la 1 noapte. Chiar și ferestrele închise în cameră nu ajută.

"O zonă bine amenajată a hotelului, propria sa plajă."

Zona mare bine îngrijită a hotelului, plaja proprie. Aproape de transport și de infrastructura urbană. Camera are un fierbător de apă, mâncăruri, frigider, TV mare cu ecran plat. Balcon mare cu vedere la mare. Sanatoriul organizează excursii bune. Adevărat, ne-a plăcut să conducem mai mult cu biroul de turism al orașului, deși acest lucru a fost puțin costisitor.

"Teritoriu, proceduri, tăcere, confort."

Teritoriu, proceduri, tăcere, confort. Un uscător de păr a fost adus în cameră la cerere. Ne-am mutat două servitoare bed- înguste, fără a cere acoperirea noastră a tras saltea strans care nu am reușit))) Mulțumiri speciale pentru Anna din studiul de parafină - a fost frumos pentru a discuta și de a fi tratat, iar fata cu managerul de la etajul 1))))

În piscina o mulțime de vizitatori, înot nu este confortabil. Bufetul este foarte ieftin, există produse semipreparate, nu există destule legume și fructe, nu există aproape nici un dulciuri (numai chifle de același tip). Cină până la 19.30 - este devreme.

"Mi-a plăcut foarte mult designul estetic al sanatoriului: pe. "

Mi-a plăcut foarte mult designul estetic al sanatoriului: pe pereți există copii de picturi ale unor artiști străini și ruși, sculpturi antice în săli și parc, mobilier sub vremuri vechi. Un parc frumos, cu plantații rare de copaci din sud, o abundență de flori, un sanatoriu este situat pe malul mării, în centrul orașului Adler. Camere confortabile, bufet alimentar normal, piscină interioară cu apă de mare. Bună valoare pentru bani

Foarte adesea în clădirea a treia ascensorul era blocat. Aș dori să adaug fructe în meniu

"Legături excelente de transport, teritoriu bine îngrijit. "

Pentru cei obișnuiți să mănânce în hoteluri turcești aici este un bufet, dar nu unul. 2-3 salate (morcovi, castraveti, marinari, castraveti), 2-3 feluri de mâncare calde (găluște, pui, carne sau pește), 2 băuturi din concentrat + ceai la micul dejun. Sucurile nu sunt, cu produsele lactate strânse. 2-3 zile - normal, dar două săptămâni pe o astfel de dietă pentru a rezista dificil. Timp de 2 zile în cameră nu au fost curățate. Și un capac de duvet nu se potrivea cu dimensiunea păturii.

"Cameră confortabilă, curată, modernă, frumoasă. "

Cameră confortabilă, curată, interior modern, parc frumos.

WiFi-ul nu funcționa bine. O mică selecție de mâncăruri tip bufet.

"Mi-a plăcut raportul dintre preț și calitate în raport cu numărul. "

Mi-a plăcut raportul dintre preț și calitate în raport cu numărul de apă liberă și timpul de ieșire

Nu mi-a plăcut cu adevărat în Barul de vis, prețurile pentru meniul oferit nu se potrivesc, de la faptul că sa afirmat că nu există disponibilitate.

"Internet foarte bun, personal, amabil și util."

Internet foarte bun, un fel, un serviciu util. Locație convenabilă.

Personalul primitoare la recepție a făcut toate eforturile. "

personalul ospitalier de la recepție, a depus toate eforturile. astfel încât să putem adăposti confortabil. Terenul este bine păstrat, curat peste tot.

a personalului medical și a nivelului de furnizare a serviciilor medicale la un nivel foarte scăzut. Dușul lui Charcot durează 3 minute). Personalul medical le spune în mod constant turiștilor că muncesc din greu și că câștigă puțin.

"- Teritoria, un parc foarte frumos"

- teritory, parc foarte frumos

- nutriție foarte slabă

Acești oaspeți • Aceste călătorii • Aceste opinii 133.947.361 Comentarii verificate
  • Economii clare Rezervare fără comision • Oferte regulate speciale • Returnează diferența de preț

  • <





    ?php include ($ _SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]. "/ vstavki / blokvtext2.php"); ?>
    • Conectați-vă sau creați un profil
    • încărcare
  • Încă mai cauți opțiunea de cazare perfectă?
  • Pentru hotelieri

    LINII UTILE

    • Descărcați aplicația Android
  • Întrebări frecvente
  • Program de afiliere pentru afiliați

    Aplicație gratuită

    Sosirea fără imprimări și multe altele

    ID-ul dvs. de referință: 3F6349D







    Trimiteți-le prietenilor: