22 de ani, regina de frumusete Zhibek Nukeeva a murit de cancer

22 de ani, regina de frumusete Zhibek Nukeeva a murit de cancer

Moldokmatova îi dorea lui Nukeyeva să se odihnească cu lumea și să-i aducă condoleanțe familiei și prietenilor ei. Femeia a observat că moartea lui Zhibek este o pierdere de neînlocuit pentru ei. Potrivit lui Assol, frumusețea era o persoană foarte fermecătoare și veselă.







"Este dureros să raportați ireparabil. (...) Zhibek Nukeyeva - proprietarul titlului "Miss Kyrgyzstan" - nu a devenit. Are doar 22 de ani. Această fată sinceră și strălucitoare a lovit ziua cunoașterii noastre cu modestia, strălucirea și blândețea caracterului. Ne plângem. (...) Scrisoare de boala Zhibek (condrosarcom osoasă) și dragostea pentru soțul ei și fiul nenăscut, a atins inimile a milioane de oameni. Se lupta cu ultimele forțe, dar boala a fost dominată, în ciuda faptului că tratamentul a avut loc în cele mai bune clinici din Italia, Turcia și Israel. Ea a iubit atât de mult viața,

- a împărtășit o figură publică.







22 de ani, regina de frumusete Zhibek Nukeeva a murit de cancer

"Dragul meu Angel! Numele meu este Zhibek. Am 21 de ani. Sunt mama minunatului copil Iman de patru luni. Locuim în orașul Bishkek în Republica Kârgâză. Vă scriu această scrisoare pentru ajutor. Crăciun și Anul Nou timp de speranță, vise și minuni. Povestea mea este scurtă, timpul nu este în favoarea mea,

22 de ani, regina de frumusețe Zhibek Nukeeva a murit de cancer

Fiul modelului sa născut cu ajutorul secțiunii cezariană. După ceva timp după eveniment fericit Nukeevoy a trebuit să se despartă cu moștenitorul - Iman a fost dus la secția de terapie intensivă, și un rezident al Kârgâzstanului în sine a fost dus la clinica de cancer. Zhibek nu a văzut copilul timp de câteva săptămâni.

"Am fost separați timp de două luni. Pentru a spune că aceste două luni au fost dificil, să nu spun nimic: spital, chimioterapie, modificări ale dispoziției, nu predicții foarte liniștitor de medici, creșterea cancerului, dar de fiecare dată când am fost de așteptare pentru o întâlnire cu Iman. La fiecare întâlnire, el îmi dă speranță, dă-mi putere și un stimulent pentru a lupta, indiferent de ce. Nici un cuvânt nu poate descrie cum îl iubesc pe acest mic om și cum suferă inima mea de gândul că îl voi lăsa, că va rămâne fără mama sa,







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: