11 Recenzii despre zâmbetul din aprilie r, August Street, 1

Am mers la multe proceduri în salon, ca la coafor, nu mi-a plăcut. Tunsul este, de obicei, părul nu este vopsit (a fost pictat în negru, nu au fost colorate maro fire). Mi-a plăcut foarte mult cosmetologul, Kostina Natalia, mulțumesc atât de mult pentru profesionalismul ei! Solariul este deja depășit, când am văzut că mi-am dorit să vin. Restul procedurilor la care am participat, nici deloc, nici negativ nu au cauzat!







Oră salon. În ceea ce privește coaforul - în general, groaza, de câte ori a mers să picteze și să taie, ți-a pus capul așa de groază că în alte coafete frizerii nu știau de unde să înceapă și cum să o repare. Am mers la salonul copilului meu de 6 ani și a reușit să-mi mutileze. În ceea ce privește prețurile, în general, horror, vă întrebați administratorul, în conformitate cu lista de preț spune un preț, lăsați salonul - sună aproape două prețuri. Aproape toți membrii personalului de serviciu sunt rezidenți din străinătate. Data viitoare ›

Nu aveți nevoie de gunoi cu laser, doar TRACKSAVASIN pentru 100 de ruble. în farmacie și toți, dragul dermatolog, Yulia, dacă nu mă înșel, mi-a ruinat fața.

Dragă director al acestui "salon". Sper că veți citi această recenzie. Scriu imediat după procedură. Am vizitat cosmetica Irina. A existat o procedură de bioepilare a părului de la picior la genunchi. Lucrarea a fost făcută groaznic, au fost rămășițe de păr și rămășițe de ceară. Maestrul înainte de început a atras atenția asupra sarcinii mele, care este deja nouă luni. Dar asta nu o împiedica să-i pună întrebarea: "Nu poți să te așezi pe stomac?" Când a lucrat partea din față a piciorului. Fac deja îndepărtarea părului. Data viitoare ›







Serviciul este un tratament bun, dar costisitor! Pune sigiliul a ieșit aproape 4000 p. Nu m-am asteptat. :-)

Vreau să-mi exprim recunoștința profundă față de Alexey Khorev pentru profesionalismul său în domeniul său de activitate. Ar fi mai mult decât acești medici.

Am mers la multe proceduri în salon, ca la coafor, nu mi-a plăcut. Tunsul este, de obicei, părul nu este vopsit (a fost pictat în negru, nu au fost colorate maro fire). Chiar mi-a placut cosmetologul, Natalia Kostina, multumesc foarte mult pentru profesionalismul ei! Solariul este deja depășit, când am văzut că mi-am dorit să vin. Restul procedurilor la care am participat, nici deloc, nici negativ nu au cauzat!

De asemenea, îmi exprim recunoștința față de Yastina N. Un doctor minunat și o persoană foarte plăcută! Mulțumesc!

Oră salon. În ceea ce privește coaforul - în general, groaza, de câte ori a mers să picteze și să taie, ți-a pus capul așa de groază că în alte coafete frizerii nu știau de unde să înceapă și cum să o repare. Am mers la salonul copilului meu de 6 ani și a reușit să-mi mutileze. În ceea ce privește prețurile, în general, horror, vă cere administratorului, în conformitate cu lista de preț spune un preț, lăsați salonul - sună aproape două prețuri. Aproape toți membrii personalului de serviciu sunt rezidenți din străinătate. Data viitoare ›

Vreau să-mi exprim recunoștința profundă față de Yastina Nina Alexandrovna și Zelenkovsky Evgeny Fedorovici! Oameni uimitori și profesioniști de înaltă clasă! Mai mult decât acești medici! Mulțumesc!

Nu aveți nevoie de gunoi cu laser, doar TRACKSAVASIN pentru 100 de ruble. în farmacie și toți, dragul dermatolog, Yulia, dacă nu mă înșel, mi-a ruinat fața.

Munca de foarte buna calitate, spre deosebire de clinicile gratuite. Atmosferă confortabilă, atitudine bună a personalului.

Vă mulțumesc foarte mult medicilor stomotologiei "zâmbet" și întregului personal. Mi-au salvat dintii. Îmi aduc acum toți prietenii la ei.

Întrebări pentru organizație

A fost o astfel de întrebare, poate cineva să facă o restaurare artistică a unui dinte în "Zâmbet", cum trece în general (dureros sau fără durere) și, în sfârșit, cât costă.

Voiam să știu dacă aveți proceduri corective? Dacă da, ce și ce politică a prețurilor?

Directorul organizațiilor și instituțiilor







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: