100% Natural moale turcesc sapun-beldi planeta organica pentru baie si dus - beldi -

  • 100% produs natural
  • Uleiul de măsline organic
  • Uleiul de ricin organic
  • O formulă antică pentru fabricarea săpunului natural
  • Săpun tradițional de baie turcească
  • Activează microcirculația sângelui și a limfei prin frunzele măcinate de eucalipt

Soft soap-beldi turcesc este făcut conform unei rețete antice care folosește uleiuri de măsline și ulei de ricin organice. hrănit intens și hidratând pielea. Uleiul de măsline conține o concentrație ridicată de acid oleic, care ajută la normalizarea metabolismului lipidic în piele. Adăugat pamant de frunze de eucalipt un masaj si efect skrabiruyuschy, activarea circulația sângelui și a fluxului limfatic, ceea ce face săpun indispensabil pentru tratamente anti-celulită. Uleiul de migdale și avocado au proprietăți de restaurare, hrănesc intens și hidratează pielea. Sudanul de trandafir ridică starea de spirit cu aroma sa unică. Soap-Beldi are o proprietate antiseptică și ajută la eliminarea inflamației cu o piele problematică și grasă.







Potasiul Olivate, Aqua, Organic Olea Europea Leaf Oil (ulei de măsline organic), Organic Ricinus communis Seed Oil (ulei de ricin organic), eucalipt, frunze (frunze de eucalipt), Prunus Amygdalus Dulcis Seed Oil (ulei de migdale), Persea gratissima Ulei din fructe ( ulei de avocado), extract de Hibiscus Sudanensis (sudanez extract de trandafir), extract Rosmarinanus officinalis (extract de rozmarin), ulei Cinnamomum Verum Bark (ulei de scorțișoară), extract de Thymus Vulgaris (extract de cimbru), Parfum.

caracteristicile

Recenzii despre produse cosmetice

Săpun are o culoare verzuie, miros travyanoy.Konsistentsiya gros, mylitsya foarte bun, corpul a simțit iarbă sau listochki.Kozha după moale și gladkaya.Obem destul de mare nadolgo.Mne-a placut, eu pot sfătui.

Bună, am 29 de ani, am folosit acest săpun pentru corp și păr. Am părul uscat și pielea normală a corpului. Îmi place foarte mult aceste săpunuri, am decis să încerc. Culoarea este verde închis erbacee, cu impregnări moi care nu se simt pe piele, mirosul mi-a amintit de eter. ulei de eucalipt. După utilizare, părul scârțâie. Pe corp a rămas efectul de etanșeitate ca după utilizarea de săpunuri solide. Nu mi-a plăcut folosit de 2 ori nu voi face.







Acest produs este dezamăgirea mea completă!
În primul rând, nu mi-a plăcut coerența. E ca un șuvoi și un verde foarte neplăcut.
În al doilea rând, aroma acestui produs mă provoacă o durere de cap. E groaznic! Aceasta este o aromă coniferă ascuțită cu gust amar, extrem de urâtă.
Nu le puteam folosi decât de câteva ori. Spumă bine, dar este dificil să se spele.
Folosit numai pentru organism și hidratare și nutriție speciale nu am observat.

După o experiență de succes cu seria de săpunuri turcești, am decis să încerc și alte tipuri.
Pentru mine de 18 ani, o piele normală.
Sapun pentru consistenta este similar cu gemul gros are pete de plante. Aroma este dulce-picant.
Îl folosesc ca gel de duș.
Săpun săpun este bun, în timpul aplicării de particule de plante nu se arată.
Beldy curăță perfect pielea, nu se usucă. Parfumul pentru o lungă perioadă de timp nu rămâne.
Eu folosesc două săptămâni.
Beldy a placut nu numai mine, dar si mama mea. Deci acum acest borcan sa mutat la părinți.
Acum voi cumpăra un nou borcan pentru mine.

Cu acest produs cumpărați

  • 100% Natural moale turcesc sapun-beldi planeta organica pentru baie si dus - beldi -
  • 100% Natural moale turcesc sapun-beldi planeta organica pentru baie si dus - beldi -
  • 100% Natural moale turcesc sapun-beldi planeta organica pentru baie si dus - beldi -

    Magazin online de cosmetice naturale 4okey.ru

    În magazinul nostru online am colectat toate cele mai delicioase și sănătoase pentru corp și păr. Echipa noastră este mereu în căutarea unor produse cosmetice mai bune și mai eficiente. Încercăm să selecem produse produse folosind materii prime organice și fără SLS, parabeni, siliconi, parfumuri sintetice și uleiuri minerale. Sarcina noastră este să vă oferim produse cosmetice naturale și sigure la prețuri accesibile și calitate excelentă.

    Ce este nou?

    informații

    Magazin online

    Soc. semn de carte







    Trimiteți-le prietenilor: