89 Recenzii de la Valuyevo la валуево пос

Odihnă și tratament într-o locație excelentă

Pe Internet am rezervat o cameră în sanatoriu din Valuev. Am luat, ca să spunem așa, "o pisică în sac". Pentru prima dată, nu am consultat pe nimeni, am decis. La sosire, a fost plăcut surprinsă. Am fost întâmpinat călduros, personalul este frumos și simpatic. Camera a fost curățată cu grijă și păstrată curată tot timpul. Proaspete și spațioase în cameră există un televizor, aer condiționat, o baie, un pat spațios, totul pentru un sejur confortabil. Doctorul meu a fost Shopina Victoria Fanisovna de un fel de suflet bun si de maestru al mestesugurilor ei. Efectuat. Data viitoare ›







De la o vârstă fragedă, suferă de migrene foarte severe. M-am dus la mulți medici, am încercat medicamente diferite, rezultate tangibile pe care nu le-a adus. În cele din urmă, medicul ma sfătuit să schimbe situația, o pauză de la viața orașului, aer curat si un remediu sanatoriu bun, și stațiunea sfătuiți Valuev. A fost foarte prietenos stațiune, pitoresc, am fost numit procedurile de program - băi, noroi, înot în piscină și mult mai mult, ceea ce nu este o mustrare. Surprinzător a dormit bine în cameră, hrănit. Data viitoare ›

Am decis să mergem în vacanță cu familia, dar undeva în suburbiile din apropiere timp de o săptămână. Au ales un loc minunat în SWAO - sanatoriu Valuev. Toți ne-au plăcut cu adevărat acolo. În primul rând, este situat într-un loc pitoresc, natura este doar un basm. În al doilea rând, sunt camere curate și personal amabil. În al treilea rând, puteți, într-un singur lucru în timp ce vă odihniți, să vă consultați cu medicii și să faceți o anumită cursă de recuperare, care a fost luată special pentru dvs. Soția a trecut printr-un fel de întinerire. Data viitoare ›

Am adesea probleme cardiace, medicii mi-au recomandat să merg la un sanatoriu pentru o vacanță. Am ales pe sfatul unui sanatoriu vecin „Valuevo“, ea a fost acolo, ea a spus că a plăcut. Este doar o poveste, am fost atât de odihnit, încât am fost atât de bine îngrijit. Doctorul meu a fost Shopina Victoria, a trecut prin toate procedurile cu mine. Deci, este interesant, au existat cocktail-uri de oxigen, baie de bioxid de carbon uscat, calea de sănătate, masaj și multe alte tratamente diferite de relaxare cu programare. Atmosfera în sine. Data viitoare ›

Mă odihnesc pentru a patra oară și întotdeauna în sanatoriu al lui Valuev. Serviciul la altitudine, mâncarea este foarte gustoasă. Personalul este politicos, iar camerele sunt întotdeauna curate și proaspete. O piscină frumoasă, unde puteți alege orice cale și accesorii pentru o înot confortabilă.







Odihnea cu mama sa în sanatoriu „Valuevo“ mama 56 de ani, și am fost 30. Mama mea a fost prescris un curs de tratamente spa, care includ un masaj intensiv, este de multe ori dureri de picioare, rezultatul este foarte fericit. De asemenea, am luat proceduri SPA, după care te simți bine. Personalul funcționează minunat, totul este curat și confortabil, totul funcționează corect, deși se odihnesc în clasa economică. Natura este aer divin, pur și tăcere. Complet vă permite să vă relaxați și să vă relaxați din agitația orașului.

Sanatoriu pentru corecția sănătății! Ne-am oprit într-o cameră superioară în 7 caz (foarte tolerantă față de 4000 pentru doua persoane) in camera: 2 paturi (când sa mutat, inconfortabil este o gaură), există ustensile, un tirbușon, un televizor mare, nici un uscător de păr și nici o ieșire în apropierea oglinzii pentru un uscător de păr, nici fierbător, dar există un cooler la primul etaj, există 4 prosoape. Toaletă cu duș cu miros de canalizare și nu foarte curată. Izolare fonica cu 50%, în cameră nu foarte cald, dar există un încălzitor, dar în general o cameră decentă la 3 stele. Data viitoare ›

În acest sanatoriu a fost tratat după un accident vascular cerebral. Din păcate, din cauza vârstei, sa întâmplat. Fiica mea mi-a trimis să fiu tratată, mi-a dat un bilet. Am ajuns repede și am găsit imediat un sanatoriu. Localitatea sa întâmplat de asemenea foarte repede, camera pe care o aveam era obișnuită, dar confortabilă, toate mobilierul din secolul trecut, schimbarea patului. Am fost tratat timp de 2 săptămâni. Mâncarea este organizată foarte bine, mâncarea este gustoasă și o mulțime. Recepția medicului curant a fost în ziua soluționării, adică procedurile au fost stabilite imediat. Data viitoare ›

Într-un sanatoriu pentru prima dată, sunt departe de o bunică, vremea a fost ghinion, toată ploaia toarnă ploaie. Mi-a plăcut totul. Locuit în clădirea 5, o cameră confortabilă, prosoapele sunt schimbate la cerere în fiecare zi. În sala de mese o varietate delicioasă de alimente, chelnerii sunt tact și nu intruzive, o mulțumire deosebită pentru Stas, Bach. Teritoriul este mare și frumos, miercurea este b. pl. 1, 5 ore de excursie. Sa odihnit pe propria cheltuială, medicul face numirile în mod corespunzător, adică vi se va da, veți fi torturat pentru a continua procedurile. Mai pe scurt, principalul lucru. Data viitoare ›

Zonă foarte frumoasă, curată, plăcută să umbli în seara aprinsă. Multe proceduri diferite, personal respectuos, în cameră sunt curățate în mod regulat. meniu variat: o mulțime de legume, preparate coapte, întotdeauna 2 supa de a alege pentru micul dejun sunt de 2 tipuri de cereale, câteva feluri de mâncare laterale, băuturi din fructe delicioase și băuturi din fructe. Un tur interesant al conacului. Există o farmacie, comerț exterior. Minus: nu animație seara, sala de gol cu ​​muzică, jucând uneori un jucător muzicuță, fără concerte și filme!

24.07.15 au sărbătorit nunta în Manor of Valuev. Alegerea locului de sărbătoare a durat mult timp, dar de îndată ce am fost arătați veranda lângă râu, alegerea a căzut imediat pe ea. Locul este minunat! Aici, și un conac vechi, și natura, și râul! Fotografiile s-au dovedit a fi incredibil de colorate și frumoase. Manager cu noi de la început și până la sărbătoare a lucrat Irina. Aș dori să menționez că ne-a ajutat foarte mult. Nici una din ideile noastre nu a fost respinsă de soțul meu. Irina este un excelent coordonator și pentru asta este minunată. Data viitoare ›







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: