8 Anticurile cele mai scandaloase ale sarutului Vitaly Seduk din fesele lui Kim Kardashian, un atac asupra lui Brad

8 Anticurile cele mai scandaloase ale sarutului Vitaly Seduk din fesele lui Kim Kardashian, un atac asupra lui Brad

Oferta mâinii și inimii lui Kate Middleton

Dragă Kate, decideți pentru cine vă veți căsători. Și cel mai important, amintiți-vă, Ucraina și 10 hectare de teren în Boryspil sunt cu voi ", a spus Sedyuk, luând un inel cu o piatră albastră din buzunarul uniformei lui husar.







Hortensie pentru Madonna

Ea are dreptul să iubească florile pe care le vrea. Nu voia să rănească sentimentele oamenilor care îi plac hortensiile. Nu există nici o lipsă de respect în acest sens.

8 Anticurile cele mai scandaloase ale sarutului Vitaly Seduk din fesele lui Kim Kardashian, un atac asupra lui Brad
Vitaly Sedyuk îi înmânează pe Madonna pe florile ei neindeluite

Un sărut fierbinte pentru Will Smith

Mai târziu, în emisiunea lui David Letterman, Smith a vorbit în detaliu despre ce sa întâmplat:

Mi-a spus: "Sunt cel mai mare fan al tău, te pot îmbrățișa?". M-am apropiat de el și a zburat la mine și ma sărutat. Apoi, echipa sa a cerut scuze pentru ceea ce sa întâmplat și a explicat că a fost trucul său că face astfel de lucruri să iasă în evidență.

8 Anticurile cele mai scandaloase ale sarutului Vitaly Seduk din fesele lui Kim Kardashian, un atac asupra lui Brad
Vitaly Sedyuk și Will Smith

8 Anticurile cele mai scandaloase ale sarutului Vitaly Seduk din fesele lui Kim Kardashian, un atac asupra lui Brad

Grammy selectat de la Adele

Canalul TV pe care lucrez nu a fost acreditat, așa că am decis să merg la ceremonie cu prietenii care au avut bilete. La intrare nu am verificat numărul de bilete, așa că am mers pe teritoriu. M-am trezit cu alți jurnaliști și am început să intervievez. Am reușit să comunic cu multe vedete, printre care Nicole Kidman și Jennifer Lopez. Apoi am văzut o fată într-o rochie verde care intră în hol și o urmează. Buzunarele mele au fost verificate, dar biletele nu au fost întrebate din nou. Am intrat și l-am văzut pe Katy Perry. "Dumnezeule!" - M-am gândit. Spectacolul era pe punctul de a începe, am luat locul în al doilea rând de lângă Justin Timberlake, Beyonce și Sting. Cred că era locul lui Adam Levine, pentru că a trebuit să stea alături de el, în genunchi la Blake Shelton. Ideea de a urca pe scenă mi-a venit brusc. Adele este cântăreața mea preferată și, de îndată ce am auzit numele ei, am decis să mă duc la ea și să spun ceva. M-am urcat pe scenă, pretinzând că am primit o recompensă, apoi am spus: "Adele, vă mulțumesc pentru ce faceți, sunteți inspirația mea!"

8 Anticurile cele mai scandaloase ale sarutului Vitaly Seduk din fesele lui Kim Kardashian, un atac asupra lui Brad
Vitaly Sedyuk a reușit să facă un autocolant cu Adele înainte de începerea ceremoniei. Totul sa întâmplat atât de repede încât echipa de securitate nu sa oprit imediat. În schimb, măsurile luate de Jennifer Lopez, care s-au ridicat pe scenă pentru a acorda premiul Adele.

8 Anticurile cele mai scandaloase ale sarutului Vitaly Seduk din fesele lui Kim Kardashian, un atac asupra lui Brad






Vitaly Sedyuk (stânga) la etapa Grammy

Îmbrățișează indecent cu Bradley Cooper și Leonardo DiCaprio

După incidentul de la Sedyuk Grammy ar putea ateriza, dar prin eforturile unui avocat Anthony Willoughby, care a fost angajat un jurnalist pentru angajatori săi, kicker scăpat cu șoc ușor și un avertisment. Sedyuk interzis să se apropie de LA Live (Staples Center și Nokia Theatre) - sălile de concerte, în cazul în care mai multe evenimente de la Hollywood.

Să fim sinceri. Există două evenimente principale în LA Live. Emmy și Grammy. Cred că pot supraviețui fără să le vizitez. În Los Angeles, există o mulțime de lucruri interesante,

8 Anticurile cele mai scandaloase ale sarutului Vitaly Seduk din fesele lui Kim Kardashian, un atac asupra lui Brad
Vitaly Sedyuk sa presat la Bradley Cooper pe covorul roșu al Screen Actors Guild

Trucul a fost un succes, ceea ce înseamnă că se poate repeta, am decis să Vitali Sedyuk, care se încadrează la picioarele lui Leonardo DiCaprio în festival de film din Santa Barbara câteva luni mai târziu. Securitatea a răspuns imediat, farsor a fost înlăturat de la eveniment, dar pedeapsa nu a suferit.

Sub fusta Americii Ferrers


El ajunge de la jokerul ucrainean nu numai la actori, ci și la actrițe. Deci, la Festivalul de Film de la Cannes, punksterul a decis să urce sub rochia starului serialului "Durnushka" al Americii Ferrera. În această seară, actrița a debutat pe covorul roșu al Palais des Festivals.

Dacă m-au întrebat cum îmi imaginez prima dată în Cannes, nici măcar n-aș fi crezut că totul ar fi așa ca cineva să vrea să-mi muște glezna. Era ca un vis nebun. Stăteam pe covorul roșu alături de Cate Blanchett și apoi cineva sare sub fusta mea. - America a împărtășit emoțiile lui Ferrer.

8 Anticurile cele mai scandaloase ale sarutului Vitaly Seduk din fesele lui Kim Kardashian, un atac asupra lui Brad
America Ferrer a ajuns de la Vitaly Serdyuk la Festivalul de Film de la Cannes

Și pentru asta vei răspunde

Următorul act odios - în direcția lui Brad Pitt la premiera "Maleficents" - a condus Vitaly la probleme reale. El a planificat repetarea trucului "proprietar", încheiat cu Cooper și DiCaprio, dar a fost interceptat în timp de către gardieni.

Am terminat semnarea autografelor când un bărbat a apărut de la colț, care a traversat balustrada. Am făcut un pas înapoi și tipul ăsta mi-a prins pantalonii. M-am uitat în jos și am văzut acest psihopat încercând să-mi îngroape fața între picioare. Nu sunt împotriva exhibiționismului, dar acest tip a vrut să strică seara pentru fanii care au așteptat toată noaptea să obțină un autograf.

Sedyuk a fost reținut de poliție și apoi condamnat la 20 de zile de serviciu în folosul comunității, trebuia să plătească o amendă de 440 de dolari și să se supună consiliere psihologică.

8 Anticurile cele mai scandaloase ale sarutului Vitaly Seduk din fesele lui Kim Kardashian, un atac asupra lui Brad
Vitaly Sedyuk a fost reținut de polițiștii lui Brad Pitt

Invazia lumii modei

8 Anticurile cele mai scandaloase ale sarutului Vitaly Seduk din fesele lui Kim Kardashian, un atac asupra lui Brad
Vitaly Sedyuk și Ciara
8 Anticurile cele mai scandaloase ale sarutului Vitaly Seduk din fesele lui Kim Kardashian, un atac asupra lui Brad
Miranda Kerr și Vitaly Sedyuk După o pauză de aproape un an, Sedyuk a revenit la activitatea principală. La început a atacat pe Gigi Hadid, apoi pe Kim Kardashian.

Cred că Gigi Hadid este foarte frumoasă, dar ea și prietenul ei Kendall Jenner nu au nimic de-a face cu moda înaltă. Așadar, am îndemnat industria modei să parieze pe modele cu adevărat valoroase. În schimb, Vogue ia stelele Instagram. Mai numesc și Anna Wintour la bunul simț. A transformat revista într-un tabloid unde, pe coperta, Kim Kardashian și alte personalități dubioase pentru o astfel de revistă respectată.
Am protestat pe Kim pentru că am folosit implanturi în fese. Îi încurajez pe ea și pe restul clanului Kardashian să promoveze frumusețea naturală în rândul adolescenților. P.S. În acea zi stăteam într-un restaurant plăcut și mănânc înghețată. Dintr-o dată am văzut paparazzii care înconjurau mașina de unde Kim a ieșit. Jur, nu știam că trebuie să vină acolo. Ideea a ceea ce mi-a venit a venit într-o clipă. Asta înseamnă că nu urmăresc celebrități, dar sunt atrase de mine? Este amuzant! O seară plăcută, trebuie să plec și să termin gheața mea,

- a explicat mai târziu motivele lui Vitaly Sedyuk. Vreau să întreb ceva: cine urmează?

8 Anticurile cele mai scandaloase ale sarutului Vitaly Seduk din fesele lui Kim Kardashian, un atac asupra lui Brad
Vitaly Sedyuk încearcă să-l sărute pe Kim Kardashian în fese







Trimiteți-le prietenilor: