7 moduri de a câștiga inima unei femei

7 moduri de a câștiga inima unei femei

Cred ca totusi sunt barbati care citesc acest blog si nu vreau sa le pierd. Este posibil ca ați întâlnit o fată și ați dori să câștigați inima ei? Dacă da, atunci vă voi da un sfat. Unele sfaturi pot părea standard pentru dvs., dar nu funcționează. Permiteți-mi să vă spun despre 7 moduri de a cuceri inima unei femei.







1. Arată-i că o iubești

7 moduri de a câștiga inima unei femei

Este foarte important să arăți femeii că o iubești. Asigurați-vă că-i spuneți despre ea, cumpărați pentru ea un buchet de flori și subliniați toată demnitatea ei. Nu-l înșelați și nu flirtezi cu alte fete.

2. Scrisoare dulce

7 moduri de a câștiga inima unei femei

Nu am nici o îndoială că nu vă place să scrieți scrisori, dar dacă faceți asta, atunci prietena dvs. se va bucura de fiecare linie a mesajului dumneavoastră. Încă mai păstrez scrisorile pe care soțul mi le-a scris atunci când eram amândoi la școală. Este întotdeauna plăcut când un tip găsește timp să facă ceva frumos pentru tine.

3. Ia mâna

7 moduri de a câștiga inima unei femei

Când mergeți împreună, luați-vă prietena cu mâna. Îți va place foarte mult, mai ales dacă ești în compania altor persoane. Dacă o să-i învingi inima, nu te aștepta să-ți ia mâna singură.







5. Spune-i că este specială

7 moduri de a câștiga inima unei femei

O fată ar trebui să audă de la prietenul ei că este specială și nu ca toți ceilalți. Sigur, îi spui asta înainte, dar asta nu înseamnă că nu trebuie să o faci acum. Dacă nu îi reamintiți de asta, ea poate uita de personalitatea ei.

6. Nu o minti.

7 moduri de a câștiga inima unei femei

O fată simte întotdeauna când minte. Dacă prietena ta nu simte o minciună, atunci ai un viitor. Lies intotdeauna tind sa va depaseasca, indiferent cine sunteti sau ce faceti. Va va depăși și va întoarce datoriile o sută de ori.

7. Când strigă

7 moduri de a câștiga inima unei femei

Există multe lucruri care pot face o femeie să plângă. Plângem chiar dacă nimic nu ne deranjează. Când vezi că fată ta plânge, încearcă să o calmezi. Împingerea și respingerea la aceste momente nu este cu siguranță alegerea unui tip înțelept. Vorbește cu ea și o convinge că totul va fi bine.

Deci, aveți 7 sfaturi, pentru a câștiga inima iubitei tale fete. Desigur, există mai multe moduri de a face acest lucru și totul depinde de natura iubitului dvs., dar ceea ce vă ofer vă funcționează cu adevărat. Puteți avea încredere în mine.

  • 7 moduri de a câștiga inima unei femei
    Despre ea.
  • 7 moduri de a câștiga inima unei femei
    • # 1632; • Starea CAUCASIAN # 729; # 729; · # 1632;
  • 7 moduri de a câștiga inima unei femei
    Câteva sfaturi
  • 7 moduri de a câștiga inima unei femei
    Dialogul cu inima






    Articole similare

    Trimiteți-le prietenilor: