5 Feedback-uri despre mustață, labe, coadă la moscow, chertanovo nord, Sumy travel, 31, к

Mulțumesc foarte mult Tatianei

Vă mulțumim foarte mult Tatiana (Komintern Street) pentru Kasyu fericit! Am părăsit câinele nostru în timpul călătoriei de afaceri și ne-am îngrijorat cum va termina separarea. Iar când au luat-o, au dat seama că animalul nostru de companie avea o "vacanță" minunată în compania prietenilor de câini și a unei hostess super profesioniști! Mai degrabă, activ blană, strălucitoare, în general, tot entuziasmul a fost în zadar, și suntem foarte recunoscători pentru grija și atenția pentru animalele de companie noastre. Iar fotografiile care ilustrează vizita lui Kasi ne vizitează, ne luminează despărțirea!







Pentru recepția activului nostru Forik. Pesic a revenit sănătoasă, bine îngrijit și într-o formă fizică personală.

Ei bine, pentru a clarifica faptul că nu scriu din tavan. Folosind serviciile hotelului, contractul 1480. În noul an a lăsat câinele în două săptămâni, la început totul a fost frumos, o idee bună, animalele de acasă fără celule și alte lucruri. În consecință, organizația recrutează pe toată lumea la rând, astfel încât să existe mai multe locuri unde puteți părăsi animalele. Cum le verifică, nu știu, dar cei care mi-au luat câinele se pare că s-au dovedit a fi sadici. Rezultatul a două săptămâni. Data viitoare ›







Mulțumesc foarte mult Tatianei

Vă mulțumim foarte mult Tatiana (Komintern Street) pentru Kasyu fericit! Am părăsit câinele nostru în timpul călătoriei de afaceri și ne-am îngrijorat cum va termina separarea. Iar când au luat-o, au dat seama că animalul nostru de companie avea o "vacanță" minunată în compania prietenilor de câini și a unei hostess super profesioniști! Satisfăcut, activ, blana este strălucitoare, în general, toată entuziasmul a fost în zadar și suntem foarte recunoscători pentru îngrijirea și atenția acordată animalelor noastre de companie. Iar fotografiile care ilustrează vizita lui Kasi ne vizitează, ne luminează despărțirea!

Pentru recepția activului nostru Forik. Pesic a revenit sănătoasă, bine îngrijit și într-o formă fizică personală.

Ei bine, pentru a clarifica faptul că nu scriu din tavan. Folosind serviciile hotelului, contractul 1480. În noul an a lăsat câinele în două săptămâni, la început totul a fost frumos, o idee bună, animalele de acasă fără celule și alte lucruri. În consecință, organizația recrutează pe toată lumea la rând, astfel încât să existe mai multe locuri unde puteți părăsi animalele. Cum le verifică, nu știu, dar cei care mi-au luat câinele se pare că s-au dovedit a fi sadici. Rezultatul a două săptămâni. Data viitoare ›







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: