5 Accesorii utile pentru dispozitivele Apple de la iwalk

5 Accesorii utile pentru dispozitivele Apple de la iwalk

Care sunt cerințele pentru sectorul bancar? Totul depinde de exigența dvs., dar pentru mine plafonul de speranțe nu este mare: dispozitivul trebuie să fie fiabil, asamblat strâns și nu prea supradimensionat. Designul frumos, desigur, trebuie să meargă, dar nu joacă un rol semnificativ - cel mai adesea duc baterii într-un rucsac fără protecție, unde sunt zgârcit fără milă. Prin urmare, la revizuirea mai multor "cutii" de la iWalk a venit cu o practică liniștită: fără gânduri de estetică și cu o speranță simplă că vor face față sarcinilor.













O sarcină este una - pentru a menține dispozitivele stabile. Anterior am avut probleme cu asta din mai multe motive. În primul rând, pierderea sau deteriorarea obișnuită a cablurilor fulger (mulțumită pentru împletitură ecologică, Apple). Dacă în buzunar există o cărămidă impresionantă de 16 000 - 20 000 mAh, iPhone-ul se așează în jos și nu există suficientă dantelă la îndemână, este înfuriată. În al doilea rând, nu am nevoie doar de fulger - căștile wireless sunt încărcate de la micro-USB, iar Apple Watch utilizează, în general, conectorul magnetic propriu. Cred că nu ar trebui să explicăm câte combinații nereușite pot fi adăugate: am uitat unul sau două cabluri, nu a fost suficientă încărcare sau porturi pentru toate dispozitivele. Această problemă rezolvă iWalk? Ei încearcă foarte mult.

5 Accesorii utile pentru dispozitivele Apple de la iwalk

Accesoriu ultraportabil exclusiv pentru iPhone







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: