40 Moduri de a broda o fată (format

29. O modalitate foarte insidioasă cum să scapi de (abandon) o fată. Este necesar să numiți o dată într-o cafenea, bar sau restaurant. Întrebați-vă prietenul (sau un prieten) să apară la o dată cu puțin timp înainte de a vă așeza la masa. Tu, știi la ce mă pricep? Exact.






Și în acest moment, ești (mai bine chiar și cu flori) și vezi că stă cu un străin - roti scena (doar fără fanatism). Sunt de acord, metoda este extrem de medie, dar este atât de eficientă.

Andryukha · Helpster Star

Parcela pentru teleportare.))

Pisica salbatica · Star Helpster

30. În ziua de naștere, începe să se certe cu toată lumea. Contradicții tuturor. Și în cele din urmă, trântit ușa tare - nu a reușit.

Pisica salbatica · Star Helpster

31. Dupa un sarut pasionat, scuipa deoparte (Bitching, dar functioneaza).

Sia · Helpster Star







Horror aruncat imediat by.eto generală kakoeto neuvazhenie.Kak în filmul lui Ivan Vasilievici.

Pisica salbatica · Star Helpster

32. Spuneți că sunteți interesat de singurul ei sex.

Mulți, probabil, și pentru sex vor fi de acord, dacă numai pentru a fi aproape cel puțin într-o anumită calitate ..

brusc fata are acelasi interes)

Pisica salbatica · Star Helpster

33. Loviturile unei religii (pur și simplu nu Muck băț;)) Un prieten de-al meu a vrut să PIN-ul, astfel, și, ca rezultat, realizat cu succes obiectivul de „cum să arunce o fată“, și a plecat la Universitatea, sportul (ROR a fost atletism), scurt , acum el este un sul al lui Iehova sau ceva de genul acesta. A ajuns la capăt 8)

))) aceasta este ca o ghilotină dintr-o durere de cap

Pisica salbatica · Star Helpster

34. Cere unui prieten (care este, desigur, nu știu) să meargă pe stradă și te sărut cu pasiune. Apropo, este mai bine să nu solicite familiar, și familiar. Efectul de 100% - s :) scape dintr-o dată (și nu numai de femei, ci și de dinții, de asemenea :))

Pisica salbatica · Star Helpster

35. Spune-o într-un alt oraș, aveți deja o familie, și că nu mai pot eu sau să le înșele. Să arunci, ca să arunci.

Pisica salbatica · Star Helpster







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: