29 Comentarii recente - hotel park hotel ognikovo

"Zona este bună pentru plimbări nesfârșite."

Zona este bună pentru plimbări pe îndelete. Piscină normală. Un număr bun.

Alimentele din sala de mese sunt aproape inaccesibile. La cină am primit un mic vinaigret și hrișcă cu sos. Ceaiul pe care-l vărsați din răcitor. Pentru micul dejun, căutați o masă în care există o oală de terci și puneți-o. Sentimentul după mâncare a rămas neplăcut. Și dacă considerați că descrierea a fost numită "all inclusive". Dragi proprietari, nu mă întâlnesc nicăieri la serviciu pentru prânzul de afaceri. În general, dacă mergeți acolo, atunci trebuie să luați cârnați și restul, să aveți grijă de stomac.







"A doua oară nu voi merge"

Sunt cai, poți să te plimbi. există o piscină, dar dealul nu funcționa, există o saună. Camerele sunt spațioase.

O zonă mică, din inventar, a oferit doar 3 biciclete vechi și toate. de pescuit ca nu există, dar nu tije de pescuit. la nivel global nu este nimic. Wi-fi - nu în cazul în care deloc. pentru produsele alimentare toate au arsuri la stomac, cred că în economia de petrol. Locul mort în ceea ce privește comunicarea celulară - am un megafon. deși recepția maximă MTS. A doua oară nu voi pleca.

"Locație - lac și natură."

Locație - lac și natură.

Divertismentul nu este suficient. aproape nici o curățenie în cameră nu a fost, clădirea din sala de mese, recepția și piscina sunt atât de dărăpănate. că mirosul vremurilor sovietice. scoop) prețul corespunde în principiu.

"Baza sportivă pentru taxe"

Parcare mare, acces ușor și confortabil. O zonă mare și relativ aproape de Moscova.







«Restul în Ognikovo»

Minunata natură, camere frumoase și curate, mobilier nou. Închiriere ieftină.

Lipsa unui bufet și a unei mese "cantină". Familia nu era plină. Putine fructe si legume. Porțiuni mici de feluri de mâncare. Piscină și sală de mese "sovietic".

"Casă de vacanță Kolkhoz!"

Lucrați în stilul vechi - cu bani negri! Deși la sediul central a spus. Cardul este acceptat! Restul a fost un eșec! Și mă obligă să plătesc separat bucătăria, dar nu mă interesează!

"Se va întoarce acum 20 de ani"

Și ca o cuvă, ca pe o mașină cu timp de 20 de ani în urmă a mers, în special alimente: ceai de la ceainic, borsch de la o tigaie.

"O mare sarbatoare pentru Craciun!"

Aș vrea să am un ceainic în cameră.

"Familie în vacanță"

Peisaje frumoase, mâncăruri delicioase, deși sala de mese, piscină chic și cameră curată

Prețul uneori pare a fi supraevaluat

Vă mulțumim pentru feedbackul dvs.!

Park Hotel Ognikovo

Pădurea din jurul teritoriului

Vă mulțumim pentru feedbackul dvs.! Tatiana, din păcate, calitatea comunicării celulare depinde de operatorii de telefonie mobilă și nu de hotel. Wi-Fi Mai mult ... # x25BE;

Park Hotel Ognikovo

"Sunt foarte dezamăgit de timpul și banii cheltuiți. Acest tip de odihnă nu merită. "

inconfortabil în cameră, o noptieră lipicioasă, prosoape murdare și sfâșiate, mese complexe, nu există condiții pentru odihnă activă.

Vă mulțumim pentru feedbackul dvs.! Elena, numărul dvs. de economie este cel mai bugetar în hotelul nostru și este echipat cu un pic mai simplu decât camerele ... Mai mult # x25BE;

Park Hotel Ognikovo

"Odihnă liniștită liniștită"

Camera este o economie în subsol, în caz contrar același lucru cu studioul. Wi-Fi este doar în bar! Întregul teritoriu captează doar MTS. Nu există animație, totul este liniștit și măsurat. Alimentele - porționate.

Vă mulțumim pentru feedbackul dvs.! Camerele studioului sunt echipate cu mobilier de un nivel mai înalt decât camerele Economy, care sunt ele însele ... Mai mult # x25BE;

Park Hotel Ognikovo

Comentariile clienți reflectă opinia personală a clienților Booking.com care au răspuns la chestionar după șederea lor la hotel. Aceste opinii pot să nu coincidă cu opinia companiei Booking.com.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: