27-28 săptămâni

Există pastile pentru cefaleea pe care le puteți bea în timpul sarcinii. Citramone și Spazmolgon. Nu mi-a plăcut să beau, dar când am avut o durere de cap foarte rea. Aveți grijă la aciditate, dacă crește circulația sanguină se agravează. Laptele poate să se aciduleze, să încerce să schimbe ceva în alimentație alimente mai alcaline, legume crude, salate, castraveți. Ei, apropo, nu pot fi primele 3 luni după nașterea copilului.







Încerc să nu beau nimic fără nevoie specială. Nu este atât de rău. Simplu deja a doua săptămână. Și se termină.







Ei, apropo, nu pot fi primele 3 luni după nașterea copilului. de ce.

Reticent, publicați acest post cu o fotografie, pentru că eu sunt foarte timid. Dar permiteți-mi această înregistrare să fie amintirea mea, un stimul și un mic pahar! La începutul lunii, am început să scap de greutate. Vyalenko, cu reticență. A început să meargă pe benzile de plastic. Apoi m-am luat bine. În general, contul pierderii normale active în greutate am 2 săptămâni. Ce avem? De 2 ori pe săptămână dans activ ca antrenament nebun, în prezent, 11 sesiuni de masaj anti-celulită. Imaginea următoare "înainte" și "după".

Multe fotografii ating în adâncul sufletului meu. Mai jos reprezint pe aceia care au atins sforile sufletului meu. Puteți atașa fotografiile care au legătură cu dvs.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: