21 Modul în care câinii pot arăta că îi iubesc pe stăpânul lor mai mult decât orice în lume

Oamenii ca câini foarte mult și câinii iubesc foarte mult oamenii, dar această dragoste se manifestă în noi în diferite moduri. De cele mai multe ori, câinii se comportă ca de obicei, pentru care le iubim, dar uneori sunt insuportabile. Pentru câini, acesta este un comportament absolut normal și nu înțeleg de ce acești maimuțe chei țipă la ei și uneori chiar vin de la ei cu un șofer în fund. Vă prezentăm 21 de articole pe care câinii nu ar trebui să le facă exact dacă doresc să-i facă proprietarul cel mai norocos proprietar al unui prieten cu patru picioare.







Când vă pot mânca mâncarea, dar nu o faceți

"Acesta este un lucru foarte gustos și pot ajunge chiar la el, dar nu o voi face pentru că te iubesc"

Când rămân în mașină într-un singur loc

"Nu sunt că nu voi alerga în salon, mă voi culca și voi, ca să vă simțiți mai calmi"

Când au hotărât să se plimbe pe iarbă curată și nu în turma în alte animale

"Grassul, desigur, nu este la fel de bun ca rahatul, dar aș prefera să mint în el, pentru că te iubesc"

Când încep să latre nicăieri în 2 nopți și la ora 2 după-amiaza

"Te voi salva de la un tufiș suspect când toată lumea a înviat deja!"

Când se îndepărtează să "se usuce"

"Cred că ar trebui să faci și un duș, dar ar fi mai bine să o faci singur"

Când stau și așteaptă în fața ușii proprietarului și nu o rup în jetoane

"Nu știu de ce sunt necesare aceste bariere, dar pot doar să stau. Două minute .. "

Când așteaptă la ușă în timp ce sunt șterși, în loc să-și împrăștie murdăria în jurul casei







"Cred că asta adaugă o anumită cusătură interiorului, dar dacă nu vreți să ..."

Când își înghit jucăriile, în loc de o canapea

"Lucrul grozav pe care îți place să stai mult mai interesant, dar m-am decis să-l las, ca să poți să stai și pe el"

Când părăsesc cel puțin 20 cm de spațiu pentru a putea dormi

"Acum va fi mult mai ușor să dormiți!"

Când mănâncă resturi netoxice din gunoi

"Fără foiță din ciocolată în stomac!"

Când se îndepărtează de acasă pentru a-și face propriul lucru

"Nu vreau să vă deranjez în fața vecinilor"

Când în momentul plății stau într-un singur loc și așteaptă

"Mai degrabă aș vrea să vă aștept aici"

Când nu vă fac să vă simțiți ca o persoană supărătoare, vă uitați în ochii voștri în timp ce mâncați

"Nu vreau să te deranjez, așa că îmi închid ochii la câteva milimetri"

Când vă lingeți mai întâi fața și numai pe propriul dvs. fund

"Cel mai important lucru nu este să amesteci secvența"

Când ei nu latră în orice șansă trecător

"Am învățat arta lătratului mental"

Când vă aduc întotdeauna ceea ce tocmai ați aruncat asupra lor, în loc să lăsați acest lucru întins pe partea cealaltă a curții

"Un cuplu de mai multe ori și suficient"

Când nu vă trag ca un buldozer, încercând să vă familiarizați cu alți câini în timp ce mergeți

"Mă pot împiedica să mi-o înghit, dar nu pot să-ți promit nimic despre frumusețea Border Collie"

Când vă permit să dormiți într-o zi liberă

"Cred că vezica mea poate aștepta"

Când arată un truc răcoros învățat în fața prietenilor tăi, dar nu pretinde că aud despre asta pentru prima dată

"Uite, stăpânul meu știe ceva!"

Atunci când stau liniștit în timpul tunsoarelor și al ghearelor, fără a încerca să prezinte o scenă de tortură medievală

Nu e lung, nu-i așa? Deci, de fapt ?! "

Când te uiți unul la altul și realizi că vei rămâne cel mai bun prieten pentru totdeauna

"Te iubesc mai mult decât plăcintele de gâscă. Și, mai presus de toate, îmi place să mănânc plăcinte de gâscă în viața mea ... "







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: