Kazanka "a pierdut" torpila "de la Vladimir cu un scor de 3 2

Vladimir este bun. Un oraș vechi, vreme chic, așezare veselă. Hotelul unde am stat „Kazanka“, au existat mulți turiști din China, care au învățat fie băieții noștri limba chineză, spunând în mod constant „Tsuchou“, sau pur și simplu să învețe Dmitri Sychev și a încercat să pronunțe numele lui Dima în propria lor limbă.

Cu toate acestea, cred că spectatorii care au atins aproape 20 de mii de arena nu au rămas dezamăgiți. Cel puțin, începutul întâlnirii. Deja în minutul 6 au venit gazdele - a lăsat un Zinin pe marcajul de 11 metri, care a împușcat poarta lui Nikolaev. Rețineți că aceasta este prima minge ratată "Kazanka" din PFL: concurenții au luat împreună 186 de minute pentru a imprima porțile de roșu și negru.

Vladimirii nu s-au bucurat mult timp: în minutul 11 ​​Tugarev a realizat o lovitură de pedeapsă, numită pentru lovirea picioarelor lui Zakuskin - 1: 1! În decursul timpului, băieții noștri au avut mai multe ocazii de a excela: Yarkovoy lovit cu o lovitură de pedeapsă, în cazul în care Rybczynski a observat o jumătate din greva adversarului a ratat de la mică distanță, Anisimov a fost lăsat singur în fața poartă ...

După 35 minute, clubul de fotbal non-profit Organizația Autonomă „Torpedo Vladimir“ a marcat un alt gol foarte amuzant: o mulțime de respingeri și alunecă pe lângă minge, iar proprietarii să prezinte - 2: 1.

Mai multe jumătăți de clipe la poarta gazdei și un fluier pentru o pauză.

La începutul celei de a doua jumătate, apărarea roșu-negru a defectat - Zinin proprietarii atacantul a fugit la întâlnirea cu Nikolaev și bate Sasha. Trei minute mai târziu "Kazanka" a rămas în minoritate: Anisimov a primit un al doilea cartonaș galben. Pentru a fi de acord cu băieții noștri, dorința și zelul de a înscrie nu se diminuează. Dimpotrivă, au jucat "pentru ei înșiși și pentru tipul ăsta". Și nu ne-am pierdut capul lui: 90 de minute, Maxim Chikanchi a trecut inteligent toți apărătorii clubului de fotbal non-profit Organizația Autonomă „Torpedo Vladimir“ și dreptul de a reduce scorul la minim - 3: 2. Din păcate, nu a fost posibil să notăm încă băieții noștri.