40 de mii pentru o placă de titan - micul 2018-2018

Am pus farfuria. A fost acum 3 ani. Operația este gratuită, dar pentru anestezie și plăcuța am plătit. Ma operat în St. George, există și un reprezentant al firmei care vinde aceste plăci. Medicul ia arătat soțului plăcuța potrivită (acestea sunt diferite, de aici un preț diferit) și a fost trimisă acestei firme. Nu au forțat pe nimeni să le cumpere. În oraș există alte locuri unde le puteți cumpăra. Soțul meu a știut și a recunoscut, și chiar a revenit la spital - nu există economii. Nu este mult mai ieftin, nu este întotdeauna disponibil, etc. Platoul costa apoi 7200 r. Știu că pentru astfel de lucruri deja în alte locuri numit prețul la 60.000. De la placă depinde de material. Am avut una pe care trebuia să o împușc mai târziu. Simultan, cu o zi înainte, exact aceeași operație a fost făcută mamei mamei mele. Placa deja costa 30000 r. Pentru că nu a putut fi înlăturată, tk. femeie în vârstă de + șah. diabetul, nu are nevoie de o operație suplimentară.













Da, a fost Sf. George. O femeie de vârstă, placa nu va fi îndepărtată cel mai probabil.
Vă mulțumesc foarte mult pentru răspunsul dvs.

Ie La operă era conștientă, dar nu simțea nimic.

Și eu m-am oferit. Dar am refuzat și bine. În loc de cele 30 de minute planificate, am luat 2,5 ore, colectând fragmentele.

Mulțumesc.
Și ce e în neregulă cu toată viața mea cu o bucată de fier? Va fi necesar să întrebați medicul.
Și despre anestezie, de asemenea.
Cât timp mama ta a așteptat o intervenție chirurgicală! Soacra ei ia rupt piciorul sâmbătă și miercuri sunt pregătiți să facă operația.

Mulțumesc.
Și ce e în neregulă cu toată viața mea cu o bucată de fier? Va fi necesar să întrebați medicul.
Și despre anestezie, de asemenea.
Cât timp mama ta a așteptat o intervenție chirurgicală! Soacra ei ia rupt piciorul sâmbătă și miercuri sunt gata să facă operația.

Trupul străin, la urma urmei. În plus, placa taie osul în acest loc. Ei bine, în general, este mai bine să eliminați.
Operațiunile pe care nu trebuie să le aștepte, o fac imediat, cât mai curând posibil. Nu aș fi putut fi imediat, 10 zile așezate pe capotă.

Pagina 1 din 5

Drepturile dvs. în secțiune

Nu puteți posta subiecte noi în acest forum

Nu puteți răspunde la subiectele din acest forum

Nu puteți atașa atașamentele

Nu puteți edita postările dvs.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: